Защо никой не споменава мъжете"Лъв" ?

  • 4 628
  • 45
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 5 475
Ами те всички Лъвове са доста властни.Аз съм лъв и мноооооооого обичам да командвам да не пропусна брат ми който е същия.Ама това си е нормално не знам за мъжете Лъв ама по себе си съдя,много обичаме да ни величаят.Колко сме добри,великодушни,красиви и там всички други такива сладки плюсове.  mrstraetz-естествено най-много от всичко да демонстрират половинките ни голямата си любов към нас.Иначе сме големи инати и всичко се довежда до края.Това важи за всички от тази зодия.

Точно както и бившия ми мъж!

# 16
  • Мнения: 1 370
Нашият тати, ако се беше родил 2 дни по рано и той щеше да е лъв. Ама така е по-добре, че сега властта е в ръцете на лъвицата и лъвчето(аз и синът ми) Wink. Кръстникът на синът ми е лъв и освен всичко, което сте описали, мога да кажа, че сме хора на живота.  newsm68 newsm44

# 17
  • Мнения: 165
Много властен,авторитарен ,не търпящ възражения,критики и противоположни мнения.Лесно избухва,трудно предвидим,импулсивен,бързак,първо действа,после мисли.Небрежен към облеклото и външния си вид,разхвърлян,нетърпелив,нетолерантен,нетактичен,авантюрист.Не обича да харчи,освен ако е за храна или негови важни прищявки.Смята се за голям психолог,мисли че по-добре от мен знае какво искам и от какво имам нужда.Неспособен да види грешките си,почти никога не се смята за виновен. Mr. Green
Обича децата,непретенциозен към храна или ред вкъщи,когато иска може да е дори нежен Laughing
Общо взето прекрасен за приятел,но много труден като съпруг

# 18
  • Мнения: 811
Много властен,авторитарен ,не търпящ възражения,критики и противоположни мнения.Лесно избухва,трудно предвидим,импулсивен.Смята се за голям психолог, Mr. Green
Обича децата,
Общо взето прекрасен за приятел,но много труден като съпруг

 Peace

властен,всичко трябва да се направи перфектно и да е по неговия начин,и мръвка да има,да не си му насреща като се разбеснее Mr. Green

# 19
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Мнооого обича да спи и  все не успява да се наспи
По- скоро пестелив
Много щур
Все казва, че може нещата по- добре, но опре ли се до там  ooooh!
Инициативен в някои области и мнооооого инертен  в други
Иначе никога не мрънка, че не съм изгладила, сготвила, подредила.....в това отношение е велик
Винаги закъснява
Обожава да се разхожда с детето и никога не го оставя да се заседи

# 20
  • Мнения: 46 520
secretgarden , а с месото как е  Mr. Green

# 21
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
http://www.smile.bg/bin/zodia?sign=3&sex=1

Тъй като гледам, че се появяват различни теми за зодиите на половинките, наскоро се натъкнах на този сайт(може би някои от вас го знаят).
Доста интересно са дадени нещата , а и верни. Laughing Mr. Green

# 22
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
secretgarden , а с месото как е  Mr. Green

Много го обича, но аз съм го запрещила  Naughty  Grinning

 Laughing
Преди да се оженим без месо не сядаше на масата, а майка му е вегетарианка......Сега, покрай мен предимно сънува месо......
Е, и ние ядем такова, но рядко.........
Сега , покрай Великден обаче, се наяде за цяла година напред........

# 23
  • Мнения: 46 520
Имаше една рекламка  Joy
Нощ, тъмнина, тишина ...
Писък прорязва нощта  rotfImbo
В кадър: мъж, захапал трътката на жена си  Mr. Green
Накрая имаше реплика от сорта на "Давате ли редовно месо на мъжа си?"  Rolling Eyes

secretgarden, пази си задните части  Whistling

# 24
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мойто Лъвче е събрало все хубавите качества от изброените:
-спокоен и уравновесен Peace;
-обича да си играе с деца-и с нашето и с чужди Party;
-харчи нормално-рядко необмислено Peace;
-страхотен готвач Heart Eyes;
-съгласен е да отстъпи,само мир да има в къщи Laughing;
-винаги готов за сексуални подвизи Blush
-винаги и готов да помогне с каквото може Hug;

# 25
  • Мнения: 2 257
Телецът обича лукса, Лъвът обича да му го създава. Телецът рие с копита и пръхти, Лъвът тихо му мърка и го приласкава. Телецът кротко си пасе и Лъвът се е изтегнал в хамака под сянката. Телецът тревожно е ококорил очи, Лъвът царствено го обгражда със сигурност и спокойствие. Телецът е тъжен, Лъвът е изпълнен с вяра.  Телецът ще вдигне пушилка около децата си, Лъвът само ще ги погледне и те с охота ще го последват. Телецът е бесен и ноздрите му свистят, Лъвът е затихнал, страховит и непроницаем. Когато Телецът не знае, Лъвът вече е намерил отговора. Когато Телецът търси пътечката, Лъвът вече го чака на широкия път. Когато Телецът пречупва през призмата си достойнство, интелигентност, царствена и благородна осанка, топла обич и страстна любов, силна ръка и нежна длан, уютна къща и блажени, хубави дни, той съзира Лъва. Когато Телецът се възхищава на някого, той гледа своя Лъв.......
Докато Телецът драска по форума, Лъвът си идва с гръм и трясък,  ухилен и от вратата се провиква: "Прибрах се!"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 26
  • Мнения: 398
Много властен,авторитарен ,не търпящ възражения,критики и противоположни мнения.Лесно избухва,трудно предвидим,импулсивен,бързак,първо действа,после мисли.Небрежен към облеклото и външния си вид,разхвърлян,нетърпелив,нетолерантен,нетактичен,авантюрист.Не обича да харчи,освен ако е за храна или негови важни прищявки.Смята се за голям психолог,мисли че по-добре от мен знае какво искам и от какво имам нужда.Неспособен да види грешките си,почти никога не се смята за виновен. Mr. Green
Обича децата,непретенциозен към храна или ред вкъщи,когато иска може да е дори нежен Laughing
Общо взето прекрасен за приятел,но много труден като съпруг

Много точно описание.

Да ме извинят мамите и всички звездни календари,но аз "Везни" не се понасям с "Лъв".
Баща ми е точно описан по горе и винаги сме като куче и коте.

# 27
  • Мнения: 7 914
Докато Телецът драска по форума, Лъвът си идва с гръм и трясък,  ухилен и от вратата се провиква: "Прибрах се!"  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

А Овенът провиквайки се му отговаря :" чакаййййй малко имам още нещо да довършаааа ..."

И лъвът си сяда спойно пред ТВ-то и си чака без никакъв проблем ,спокойно продължава да те чака после да наготвиш или да се обадиш за доставка по домовете!  loveuuu  loveuuu Как да не го обичкаш такова лъвче, а?

# 28
  • Мнения: 648
    Хи- хи-хи и ние в къщи сме тримата огнени, беба е овен, аз съм стрелец, той е лъв Hug
И тримата си имаме мнение, хубавото ни е, че гледаме да ги съобразим с другия Grinning
Аз се влюбих в моя лъв, защото като каже нещо си държи на думата, има дар слово, кадърен е, упорит е, думите са равни на дела, много е грижовен, къщовник е, обожавам нюхът му към добре подредените вещи, и аз съм така Blush От него се научих, че не сме толкова богати, че да си купуваме евтинии, много обича месо и има отношение към естетичния вид на блюда и трапези Heart Eyes
Спорим, когато се опита да ме надприказва, а пък аз като се опитвам да му обясня "некои работи", абе не е скучно Grinning

# 29
моят мьж е Льв и не бих го сменила за нищо на света.Готви,чисти,мие чинии,гледа децата и изкарва пари.Е ,какво повече и трябва на жената Grinning.Май ударих бинго с него.А ,само не може да глади дрехи,но пак на мене ми е любимо така че.....няма проблем.

Общи условия

Активация на акаунт