Искам да кажа ... (102)

  • 52 690
  • 796
  •   1
Отговори
# 480
  • Sofia
  • Мнения: 8 819
Гена, благодаря! От твоите уста звучи повече от комплимент!  Hug
Hug А,съвсем обективна съм аз.Признавам хорската хубост винаги  Wink.А и малкото Акашче е цяла майчичка  bouquet
Като написах "майчичка",та да ви разкажа...Говорим си скоро с един другар за моя син,той го хвали ,аз пърхам и му казвам:"Е как,бе майчичко цял  bowuu".И той,чул-недочул-Абе,как чичко,не съм чичко още  hahaha Ей, това застаряващите мъже са по-зле от жените  Crazy

# 481
  • Мнения: 6 735
Акаша, разкажи за тези два случая Grinning

# 482
  • Мнения: 1 261
аз няколко седмици поглеждах от време навреме темата, но някак ми е неудобно да чета анонимно и затова прописах - ако ще чета тук /при все, че темата се пише много бързо/ не искам да съм анонимен наблюдател, някак не е редно

а откачени има навсякъде, проблема идва като човек им попадне в полезрението

# 483
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884
Хахха, Гена... Joy

Кате, единият, пак с риск го казвам, но вярвам, че всички го знаете - дето на Мамасита ѝ ползвали писаниците в съда. Другият обаче не е известен и мисля, че не е редно. Споделен ми е на лично от потърпевш и повечето потребители си нямат и представа, че "дружката" ни е способна на това. Както и да е...

# 484
  • Мнения: 22 522
Психари има навсякъде. Лошото е, че част от тях изглеждат съвсем нормално на пръв поглед.

Борис за празниците получи и електрически мотор.
Днес идва и ми обяснява, че стъклото му е мръсно. Взе си мокра кърпичка и в следващите 30мин заниманието му беше да лъсне целият мотор. Simple Smile

# 485
  • Мнения: 14 381
О, интрижки има, преди време нали бяхме пак повдигали темата. Не, че съм запомнила подробности де, но имаше фрапиращи случаи пак.

Кате, попрегледай темата, че и да се включиш - момичета са много отзивчиви и споделят интересна информация. Аз съм от калпазанките на групата, за това си трая, но съм си пригодила нещата така, че да работят за мен. А темата с рецептите ако зачетеш и приложиш изобщо няма да се усетиш, че си на режим, толкова вкусотия има. Дано детето е добре вече. Най-големия ми ужас е да не допрем до лекар по празниците...

# 486
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 912
Направихме домашните, изпратих домочадието на тенис....и аз ще се опна с книжка.
На разтоварващ режим съм и главата ми се пръска от болки, пих хапче-не помага....сега запичвам да се наливам и с вода. И кафето спрях -от няколко дни съм на Инка.

Достъпа да фейсбук съм го ограничила, точно заради хора пишищи във форума. Малко странно ми идва, да ти пращат искане за приятелство и.....да те коментират тук.

# 487
  • В Космоса
  • Мнения: 9 884


Достъпа да фейсбук съм го ограничила, точно заради хора пишищи във форума. Малко странно ми идва, да ти пращат искане за приятелство и.....да те коментират тук.


Ей, затова имам  0 (нула) приятели във фейса от форума. Чувала съм, че е тъй и като сметнем, че съм и мнителна и съвсем вярвам на това нещо. Дружките как коментират Пенка ква е и що е. hahaha

# 488
  • Мнения: 1 972
Нямам и няма да имам приятели във ФБ от форума. Тук съм анонимна (надявам се поне) и си казвам каквото си мисля... Там се съобразявам доста, четат ме колеги, шефове ...ай нЕма нужда да разлайвам кучетата!

# 489
  • Мнения: 4 303
Това откъдето и да го погледнеш си е гадничко. Да ти е приятел във фейсбук, а тук да те разнищва.
Свят като цвят, какво да се прави.

# 490
  • Мнения: 14 381
Аз имам съфорумки във фейсбук, не се притеснявам, добавяла съм ги по симпатия Simple Smile. Да ме обсъжда може всеки  от добавените във френд листа, не само от форума. Няма да си скъсам сутиена от мъка, че някой не ме харесва или си чеше злобата с моята особа. Каквото искам да си остане лично изобщо не го споделям в социални мрежи или тук.

# 491
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 909
Както и не е нужно да ти е приятел във фейса, за да използва споделеното на ЛС примерно и да го използва за клюки и интриги.

# 492
  • Мнения: 14 381
М да, точно. Само че това може да ти се случи и със съвсем реални познати и приятели и за това за мен лично няма разлика. Просто по принцип внимавам какво с кого споделям, само най-близките ми имат представа "какво е времето вътре в мен" Simple Smile

# 493
  • Мнения: 9 578
Както и не е нужно да ти е приятел във фейса, за да използва споделеното на ЛС примерно и да го използва за клюки и интриги.
+1  Peace
Досега гледахме  по БТВ- "Най-екзотичният хотел Мариголд", много хубаво филмче. Heart Eyes

# 494
  • До морето
  • Мнения: 7 155
Аз имам приятели във Фб само от отчетната ми. От тук, сега преди Коледа се сприятелих с 2 съфорумки, защото и двете наистина се опитаха да ми помогнат за онази тъпа играчка от Лидъл и трябваше да разменим контакти. Нямам мераци да се сприятелявам с някого просто ей така за идеята. Виж да се видя, мисля че с всеки тук ще ми е приятно. Аз затова все отправям покани, ако някой наминава насам, да се обади, ама досега никой не ми е вързал  Laughing
Иначе от снимки вече поназнайвам този-онзи, но пък аз съм толкова, толкова лоша физиономистка, че съм сигурна, че с повечето дори и да се блъсна няма да ги позная.
Сесили, за миглите - важно е кой ще ти ги сложи и колко е добър. Аз първо сложих едни - ми не ми бяха удобни, усещах ги постоянно, падаха много и лепилото много ми дразнеше. Махнах ги, ама не се отказах  Laughing Отидох на друто място и сега съм супер. Въобще не ги усещам, много добре са сложени и почти не падат. Изкарвам по повече от месец с тях, но по принцип е хубаво на 3-4 седмици да ходиш на подръжка. Слагане около 3 часа, цените във Варна да между 70 и 130, като най-скъпи са 3Д миглите. Подръжка около час, цена 30-70 лв.
За мен си заслужава, сега не слагам абсолютно нищо на очите и пак са подчертани и стоят като гримирани.

Ако не ми мине котка път, от утре почвам режим. Омммммммм........

Общи условия

Активация на акаунт