Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 6

  • 38 367
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
С новата глава уж всичко е наред. Смених и аз един О ринг преди малко. Да се надявам, че от него е бил проблемът.

Миоки, какво би ми се харесало тогава от изпарителите в България щом ми допада инхалирането?  newsm78 Обмислям покупката на още един танк и може би някакъв малък мод още. Ще се радвам на предложения и за 2-те.

# 31
  • Мнения: 18 542
Записвам се и аз в темата  bouquet

Преди време имах ел. цигара, но ми се счупи и започна да ми влиза течност в устата. След нг съм се навила да си купя отново. Спряла съм се на тази засега. Някакви отзиви за нея  newsm78
Привет! Аз лично не съм го пробвала нито имам някаква информация, но от пръв поглед е сигурно, че е инхалатор. Тоест, както като с наргиле. Ако търсиш усещане като цигара, не си го взимай.
Какво си имала преди?

Сглобих го, навих го и сега пуфкам. В началото гъргореше малко но сега се оправи. Вкусен е и пара доста прави, удара малко му липсва, но и си епроблемен. Резбата на коминчето отвътре не е добра или е наранена и дращи в оринга (долния по-дебелия на базата), за това се е скъсал предния, този също ще се скъса.

ето снимчица с някои от "термините"  Grinning
https://www.dropbox.com/s/35aob4f03xbrtdp/4278000-6.jpg?dl=0

Shokoladche, много ми е трудно да препоръчвам нещо което не съм пробвала. Някой субтанк на Кангер може би  newsm78

# 32
  • Мнения: X
Записвам се и аз в темата  bouquet

Преди време имах ел. цигара, но ми се счупи и започна да ми влиза течност в устата. След нг съм се навила да си купя отново. Спряла съм се на тази засега. Някакви отзиви за нея  newsm78
Не е ли по-добре вместо Купти да вземеш това
http://www.gigadrinks.com/product/6349/joyetech-evic-aio-vt-75w.html
Мод и Кубис Про в едно. И ако не ти хареса вградения изпарител слагаш адаптера и става мод на който можеш да му завиеш който си искаш изпарител. Иначе с Купти си ограничена до вградения. А парите им едни и същи.
Моля някой да ме поправи ако не съм догледала нещо и Купти също има опция адаптер.

# 33
  • Мнения: 18 542
Аз не бих рискувала с нещо, на което не мога да сложа друг изпарител. Ако нещо се скапе, всичко заминава в коша или пък ако не ти хареса, доста пари на вятъра.

# 34
  • Мнения: X
Аз не бих рискувала с
 нещо, на което не мога да сложа друг изпарител. Ако нещо се скапе, всичко заминава в коша или пък ако не ти хареса, доста пари на вятъра.
Това беше и моята идея.

# 35
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Отговориха ми от един сайт относно моя проблем. Май добре направих, че смених о ринга, който смятах, че е повреден:

Скрит текст:
Здравейте,
Изтичането на течност от изпарителите по принцип се дължи най вече на нарушаване на баланса на външното налягане (атмосферата) и вътрешното налягане в изпарителя. Това най често е причинено от повредени/премачкани О ринги.  С други думи сменете гумените рингчета на изпарителя си - би трябвали да има такива в комплектацията на изпарителя.

Възможно е да има и други причини, но няма как да разбера това дистанционно.


             

# 36
  • Мнения: 18 542
Оправи ли се проблема след смяната?

# 37
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Да, засега всичко е наред.

# 38
  • Мнения: 2 596
Благодаря за отговорите и предложението момичета  bouquet
Миоки предства си нямам какъв тип е била предната ми. Подарък ми беше и не оцеля дълго в ръцете ми  Embarassed

# 39
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Миоки свий от мъжо малко шкурка и мини долния ръб на китайското недоносче. Е за това наливам пари в оригинали мам.....му  #2gunfire.  

 Обясни ми къде и какво и къде ти играе на базата? Принципно всичко е разглобяемо.

# 40
  • Мнения: 1 344
Момичета,а на глава 1,5 какви ватове са нормални?

# 41
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Момичета,а на глава 1,5 какви ватове са нормални?

 Каквито на теб ти харесват.Почваш примерно от 10 и качваш докъм 15-16. Където ти е вкусно там. Брат ми завалията изпарява на 8  Joy

# 42
  • Мнения: 18 542
Миоки свий от мъжо малко шкурка и мини долния ръб на китайското недоносче. Е за това наливам пари в оригинали мам.....му  #2gunfire.  

 Обясни ми къде и какво и къде ти играе на базата? Принципно всичко е разглобяемо.
Ще ползвам от другия форум снимката, че е много удобна за обяснение

Номер 12 е занитен и като се опитах да отвъртя винтчетата, започна да се върти около нита и този елемент. Сега някак си се е застопорил и не мърда.
Смених о-ринга с по-тънък и се оправи проблема със затягането. Все пак по малко прокапва от една от дупките на въздуховода, но не е страшно /за сега/
Обаче няма удар. Никакъв. Сега изпълнявам съвети от комшиите да видим ко ще стане.

Ще си взема оригиналния реших, ама сайта от който мога да го поръчам в момента е в Коледна почивка и след 5 януари ще приемат поръчки... мноу спецЯлни братче, ама... този искам да го фиксна и да го ползвам и него ако не, ца резервни части, ако стават.

# 43
  • Мнения: 1 344
Змачи към 20 да разбирам,че е ок.Батерията обаче нещо взе много бързо да ми сдава багажа.Първите две зареждания караше по два дни,но снощи я заредих и като гледам пак е за зареждане.

# 44
  • Мнения: X
Не пише ли на всяка глава с какво съпротивление и за колко вата е предназначена. От-До.

Общи условия

Активация на акаунт