Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 6

  • 38 424
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 1 165
Tedito_799 ,нещо друго ползвала ли си на тази марка Riccardo,аромат ,бази ....какво ти е мнението като цяло Simple Smile

# 661
  • Мнения: 1 355
Artemis Миоки правилно ти е казала,аз по принцип предпочитам чиста база отколкото зле ароматизирана JoyПолзвам аромати на ФА,и бързо се ароматизират течностите и то не само с готовата на Гигив,но и с моя си бъркоч пробвах и пак се ароматизират още веднага.Но аз попринцоп не харесвам парфюмираните течности и малко аромат ме устройва,иначе почват да не ми харесват.Миоки и на мен някой аромати,който ми харесваха с инокина с кайфуна не ми харесват newsm78

# 662
  • Виена
  • Мнения: 725
Artemis,не,за първи път си взимам.Само 2 аромата се престраших да си купя,понеже не бях чела рецензии преди това.Но после четох коментари в амазон,и да ти кажа повечето са положителни.То недоволни винаги има,все пак всички имаме различни вкусове  Simple Smile.
Аз пък се чудя,защо парата ми не мирише на нищо,като я издишам  Blush.В началото,като си купувах готовата течност,така се усещаше,че всички знаеха какво изпарявам.

# 663
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Аз пък да се похваля - смених първата си жица и втория си памук.  hahaha hahaha hahaha  Сега остава и сама да се науча да си правя жици.
Как се разбира за кой дек каква дебелина на намотката е подходяща? И коя е най-хубавата жица и памук, които могат да се купят или поръчат и откъде?

# 664
  • Варна
  • Мнения: 7 728
 А сега де  Laughing . Шоколадче регистрирай се във Вейпинг,намери темата за твоя изпарител и питаш там. Скарана съм с инхалаторите-знаеш,и на тоя въпрос не мога да отговоря. Иначе стомана 317 и японски натурален памук ползвам аз.

# 665
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ахахах. Какви въпроси задавам.   Joy Joy Joy Joy
Аз в момента ползвам чуждо RTA и имам навити няколко жици.
На смока имам и обслужваема глава и чакам да изгори течущата необслужваема, за да я пробвам.
Иначе съм се навила за едно РДА само парички да дойдат и ще си поръчам.
Та затова питам за дебелината как се преценява, защото не е само за текущото, което ползвам, а и за в бъдеще.  Thinking

# 666
  • Варна
  • Мнения: 7 728
 Ами как...де да знам и аз  Laughing. Четеш какво ползват другите и ти ползваш същото. аз и стомана и кантал ползвам 0.35. По стабилна е жицата като е по-дебела и не ми се размества при обслужване.

# 667
  • гр. София
  • Мнения: 12 305
Ааа имам предвид вътрешната дебелина на намотката - това на което навиваш отверка или специален уред.


2:13 минута


Последна редакция: нд, 29 яну 2017, 17:57 от Shokoladche

# 668
  • Варна
  • Мнения: 7 728
 Това вече зависи от изпарителя и от самия му дек. При различните изпарители се ползва различен диаметър. За инхалаторите като цяло се гони по-голям диаметър да кажем 0.3,за да побира повече памук.

# 669
  • Мнения: 1 355
Момичета дали има голяма разлика между кайфуна на Маняка и този от Гигата тозиhttp://www.gigadrinks.com/product/6076/kayfun-3-mini-rba-atomizer-clone.html     .Искам още един да си взема и се чудех,още едон от Маняка или да пробвам този от Гигата той си има и лого.

# 670
  • Мнения: 1 165
А какви сацените на тези кайфунчета  Simple Smile,ако се престраша и  аз да се окайфунча
И аз да питам  за тази играчка  с какъв изпарител е?
100% Original ATOM Yakuza 70W TC Kit with Kyodo Ceramic Tank 4ml Capacity Yakuza TC box MOD 70W from Heavengifts
 http://s.aliexpress.com/BFN7JbAN
(from AliExpress Android)

И този изпарител
https://www.dampfer-taxi.de/vaporesso-estoc-tank-mega-mit-euc-coil-4.0ml

# 671
  • Мнения: 1 355
Artemis в алито и фаста са по 11-12долара клончетата кайфун ,а в бг двойно  Laughing

# 672
  • Мнения: 1 165
И аз гледах в алито ,че не са скъпи и затова питам.
Хем искам ,хем не знам дали ще се справя да си правя всичко точно. Confused
Затова гледам и другите сега ,ама ми се иска пак керамика Simple Smile

# 673
  • Варна
  • Мнения: 7 728
Момичета дали има голяма разлика между кайфуна на Маняка и този от Гигата тозиhttp://www.gigadrinks.com/product/6076/kayfun-3-mini-rba-atomizer-clone.html     .Искам още един да си взема и се чудех,още едон от Маняка или да пробвам този от Гигата той си има и лого.


 Ренджи за какъв......ти е втори кайфун  newsm78 ако ще вземаш втори поръчай поне от али за 10$ има си и лого и всичко. Мацки каифуните са здрави говеда няма смисъл да се презапасявате.

 https://ru.aliexpress.com/item/Newest-Kayfun-V3-mini-rda-atomize … ae8d-955181ae5a28

 ето един читав клон

# 674
  • Мнения: 1 355
Хаха не Принцеса не се презапасявам,ноо определено инокина минава в дълбока резерва,та да си имам два за двата мода...хаха или като да си купя нещо.Artemis няма нищо за справяне,малките спънки ,като при всеки един изпарител май докато се нагодиш и му свикнеш и толко.Намотките, ами ако пък чак така не ти се отдават фаста и али ги продават и готови,но и сама ще си ги правиш едва ли ще те спънат.

Последна редакция: пн, 30 яну 2017, 23:12 от renji

Общи условия

Активация на акаунт