Електронна цигара - алтернатива на тютюнопушенето тема 6

  • 38 375
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 18 542
Изобщо не е задължително почти нищо - както ти харесва на теб, така е правилно Simple Smile

# 706
  • Виена
  • Мнения: 725
Много ти благодаря, Миоки за бързия отговор  bouquet!И аз си мислех,че не би трябвало да има някакво значение,ама да попитам все пак,знам ли за по-сигурно  Blush Crazy.Отивам да бъркам  newsm03.

# 707
  • Мнения: 1 345
И аз днес си поръчах аромати.Поръчах си на ФА и Капела да ги пробвам пък дали ще ми харесат.Взех си shade и лешник ФА и spearmint и карамел на капела.Лешника съм го пробвала благодарение на Принцесата и за него поне знам,че ще ми хареса,другите не съм ги пробвала.

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 14:07 от renji

# 708
  • Мнения: 693
Отдавна ви наглеждам и реших и аз да се запиша в темичката.
Пуша електронна цирага от поне 4 години, като си карах с ей този вид
 Обаче взе да ме хваща срам като вляза в магазин да си търси изпарител, а като гледам колко сте напред всички днес си купих това Признавам избрах си я щото е розова  Blush Гледам сега в интернет леко съм се прецакала понеже за същата цена можех да си взема с по-добра батерия (но пък нямаше да е розова  Mr. Green)
Та за сега купувам само готови течности - FlavoutArt, Innovation и тези полските много ми харесваха, но вече не ги зареждат в магазина в София. Пуша само плодови аромати между 8-12 мг никотин. Решила съм да минавам на следващото ниво и да почна да "готвя". Та ще се радвам на всякаква помощ и препоръки от кои саитове да поръчвам съставките за основата и ароматите.

# 709
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Ани първо добре дошла  bouquet и поздравления,че  си успяла да спреш цигарите с просто Его и Т2 е това нали?/То преди четири години друго нямаше и аз от там съм тръгнала/. Длъжна съм да те предупредя,че с новата ти цигара твоите течности е много вероятно да ти идват силни.  Другото е,че не са много издръжливи тия AIO тъй,че не изхвърляй другите си батерии и картове.  Относно готвенето си вземаш за начало една база 9мг. от Гигадринкс и аромати каквито си харесаш.

# 710
  • Мнения: 693
Да с Его почнах. После почнах да си ги сглобявам по лично усмотрение - батерия, картомаизер. Ще си призная, че в момента пуша и обик. цигари. Бях ги спряла напълно за повече от година и от глупост сега си запалвам по две цигари сутрин с кафето. Ако не пия кафе не се сещам за тях.
Мерси ще разгледам сега. Видях, че сте коментирали, но и аз чух, че от май месец ще въвеждат акциз и върху ел. цигари/течности. Не знам до колко е вярно. На мен ми го каза човек които работи в Булгартабак.

# 711
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Акциз едва ли-поне не съм запозната,но влизат доста рестрикции.
   Добре де.....пушиш смръдливки сутрин с кафето  newsm78 и полсле не пушиш......значи можеш и без тях.  Wink. Не мога да си го представя вече това аз  Laughing да си осмърдя устата в 6.30 сабахлям  Joy. С айото усещането трябва да е доста по-различно от това с прастарите картове с косми  Laughing. Вземи си един корав тютюнев аромат от сорта на табак 1 примерно или виржиния и си пий кафето с него.

# 712
  • Мнения: 693
Абсолютно. Много ми беше трудно да пропуша отново Simple Smile измъчих се честно.
Аз по някакъв начин не приемам ел. цигара като заместител на аналоговата. По скоро ми е като наргиле.
Иначе права си напълно, трябва да се спра.

# 713
  • Мнения: 18 542
Аз за бази и аромати друг освен Гигадринкс не препоръчвам, защото не съм пробвала. Иначе няма кой знае каква философия в бъркането. Избираш си аромат и ако имаш въпроси след това питай. Различните аромати се бъркат в различни концентрации, а и много си зависи от личните предпочитания, така че първо си избери ароматите и след това може да ги коментираме Simple Smile


K.Lera, добре дошла и от мен! Каквито въпроси имаш, питай, ще помагаме Simple Smile

Последна редакция: чт, 02 фев 2017, 19:44 от Миоки

# 714
  • Мнения: 1 345
Добре дошла Ани bouquet Аз се позаредих с никотин,ноо се чудя дали има смисъл да по-накупя още малко до май,видях че срока му на годност е година и не знам ще му стане ли нещо,ако седи повече newsm78

# 715
  • Варна
  • Мнения: 7 702
 Нищо му няма,но го дръж на тъмно/моите запаси са в кутия от обувки  Laughing в гардеробната/. Имам чист никотин на над година и бази на 2-3 години. Няма проблем.

# 716
  • Мнения: 18 542
Стига да не контактува с въздуха, да го съхраняваш на тъмно и хладно, ще издържи и повече.
Аз се запасих с 1 литър в две шишета по 500мл
Реших да рискувам, а ако се прецака ще го мисля по-натам.

# 717
  • Мнения: 1 345
Значи ще взема още малко.Моя е от гигата и ще седи в кашонче затворен си в шишенцата по 100мл.И ще задам тъп въпрос ,но какво значи да не контактува с въздух,като отсипяот шишето все ще има въздух newsm78

# 718
  • Мнения: 18 542
След първото отваряне вече няма как да го предпазиш от въздуха. Въпросът е да не го разпечатваш докато не ти потрябва. След като го отвориш, да го използваш, а не да го пазиш.

# 719
  • Мнения: 1 345
Днес ми дойдоха ароматите и набърках разни бъркочи ,сега ще ги чакам Simple SmileДано се получат,в нас стана наистина една малка лоборатория мъжа ми се подиграва,че ще взривя къщата Joy

Общи условия

Активация на акаунт