Нови придобивки в гардероба - 46

  • 128 136
  • 734
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 533
Чанта - торба от мен  Laughing :
Скрит текст:

# 706
  • Мнения: 13 439
Страхотна,  Simple Smileако може да кажеш откъде, точно имам да купувам подарък на 20 годишна девойка, с нещо вътре мисля ще й хареса.

# 707
  • Мнения: 2 533
Страхотна,  Simple Smileако може да кажеш откъде, точно имам да купувам подарък на 20 годишна девойка, с нещо вътре мисля ще й хареса.
Ако си от София - в НДК има някакъв базар и оттам я взех моята. Иначе можеш да поръчаш от този сайт:
http://magazinche.com/search/Cyanoprom
 Peace

# 708
  • Мнения: 13 439
Благодаря, hand made  фестивала свърши мисля, но страницата ще ми свърши работа.

# 709
  • Мнения: 2 533
Благодаря, hand made  фестивала свърши мисля, но страницата ще ми свърши работа.
Възможно е, не знам, вярно, че аз в петък я взех и явно не съм запомнила докога е. Дано съм полезна.  Laughing

# 710
  • sofia
  • Мнения: 8 951
Страхотен сайт.
Точно преди половин час при мен влезе една девойка с ей такива обици и колие. Много ми харесаха, ама пусто нямам реакцията да разпитвам. И сега, хоп - появиха се.

От няколко дни ги мисля тез обувки. Ходих, пробвах. Тъпата бразилска подметка 38 ми е дълго, а 37 лееко късо. Освен да постоя в магазина на крак десетина минути да преценя дали ще е кофти. Иначе извивка, височина ток - всичко точно.
Скрит текст:

# 711
  • Мнения: 13 439
Няма смисъл, не ги ли усетиш комфортни на първо обуване, после все ще се мъчиш, 37 ще ти стиска, от 38 ще ти се вади крака и ще ти хлопа.

# 712
  • Мнения: 31 358
Страхотен сайт.
Точно преди половин час при мен влезе една девойка с ей такива обици и колие. Много ми харесаха, ама пусто нямам реакцията да разпитвам. И сега, хоп - появиха се.
А на мен много скъпи хора ми подариха наскоро за рд такова колие, сега ще си взема и обици, защото аз обичам и нося комплекти. Heart Eyes

# 713
  • sofia
  • Мнения: 8 951
zari65, знам че така. Ама като мерих, премерих само едната обувка, че дребния мрънкаше. Искам да съм сигурна, че не стават  Laughing То проблема не е със стискането, а с дължината (т.е още по-зле)

# 714
  • Мнения: 13 439
 WinkЯсно ми, нищо че давам такива съвети, като ми влезе муха за нещо няма отърване

# 715
  • София
  • Мнения: 2 512
zari65, знам че така. Ама като мерих, премерих само едната обувка, че дребния мрънкаше. Искам да съм сигурна, че не стават  Laughing То проблема не е със стискането, а с дължината (т.е още по-зле)
Много са готини обувчиците, обаче щом на дължината са ти късички недей да експериментираш. При стискането ако са от естествена кожа и с използването на разширяващ спрей може да се оправи проблемът, но ако ти опират пръстите - няма как, за съжаление  Sad

# 716
  • Бургас/Пз
  • Мнения: 8 638
Страхотен сайт.
Точно преди половин час при мен влезе една девойка с ей такива обици и колие. Много ми харесаха, ама пусто нямам реакцията да разпитвам. И сега, хоп - появиха се.
А на мен много скъпи хора ми подариха наскоро за рд такова колие, сега ще си взема и обици, защото аз обичам и нося комплекти. Heart Eyes

Много ми харесаха и на мен  Heart Eyes

# 717
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Мдам, аз имам такова колие с молекулата на шоколада Simple Smile От неръждаема медицинска стомана са.

Много идейни за подарък  Laughing Но се продават на доста места, не само в този сайт.

# 718
  • Бургас
  • Мнения: 9 405
Много са яки и обиците и колието. Heart Eyes

# 719
  • Мнения: 2 836
Дами, знаете ли до кога са намаленията в Страдивариус, Бершка като цяло на Идитекс фирмата

Общи условия

Активация на акаунт