Кое име ви харесва повече за момиче? Благодарим ви :)

  • 4 623
  • 43
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте,

Молим за малко помощ с избора на име. Бебка ще се роди в края на м. Март в Англия и ще получи английско гражданство. В последствие ще вадим и БГ паспорт... т.е. трябва ни име, с което дъщеря ни да живее добре в Англия и да е подходящо за сънародниците ни тук и в родината. Моля изберете едно от двете, на които сме се спрели и в коментарите напишете защо Simple Smile  Благодарим ви предварително!

П.П. Моля, ако не харесвате нито едното от двете ни спестете негативния коментар Simple Smile Отново благодарим!

# 1
  • Мнения: 1 121
Гласувах, леко бременеене и едно сладко пухкаво бебенце на финала!

Честита Нова Година, бъдете живи и здрави!  Hug

# 2
  • Най-красивата страна
  • Мнения: 12 317
И двете имена ми харесват,но гласувах за Емануела.
Мислили сте за двойно име?
Емануела Ребека Thinking
Ребека Емануела Thinking

# 3
  • Мнения: 1 924
И двете ми звучат еврейски, Емануела ще се приема по-добре в Бг, но не съм сигурна за Англия. Те не са склонни като цяло мъжко име да му добавят буквичка за да стане женско. ( аз също съм в Англия и направих списък с имена уж подходящи за три страни, едно от тях беше Адриана . Пуснах тема в англ. вариант на Бг мама и получих мнения, че не им допада. Все едно родителите нямали въображение и се надявали на момче. (Adrian имат, Adriana не). Същото е с Damian, ( ама Damiana е неприемливо). С небългарска фамилия ли ще е?
Залагам на Ребека, успех и леко раждане  Wink

# 4
  • Мнения: 10 874
Емануела. bouquet

# 5
  • София
  • Мнения: 38 861
А не може ли само Emma?

# 6
  • София
  • Мнения: 23 082
Гласувах за Емануела, но сякаш Ема е наистина по- подходящо за Англия.

# 7
  • Мнения: 3 146
Emmanuela (Емануела)  Peace

# 8
  • Мнения: 5 259
Гласувах за Емануела, но не предпочитате ли да се изпише като Emmanuelle? Това е доста по-разпространен вариант. Със сигурност няма да ви направят проблем. Дъщеря ми така я записахме в международния паспорт с име, което на българси завършва на -а, а на латиница е на съгласна и никой не се възпротиви. Доста голяма свобода дават за изписването.

# 9
  • София
  • Мнения: 8 691
Гласувах за Емануела, но повече ми допадат подобните Емили, Ема.

# 10
  • София
  • Мнения: 4 192
Дайте и Фамилията да видим как ще е по-благозвучно Simple Smile
Да кажем на едното не отива Ребека Хаджииванова, а на другото Емануела Блек  Mr. Green

# 11
  • Мнения: 2
Фамилията е Георгиева, която в Англия се произнася "Джорджиева"

# 12
  • Мнения: 10 998
Ема е по-добре

# 13
  • Мнения: 547
И аз гласувах за Емануела - името много ми харесва, а и аз като цяло харесвам имената с този корен - Емил, Емилия, Емма. Звучат благозвучно, интернационални са, а и са срещани в България, така че детенцето няма да има проблеми, където и да реши да живее. И като за Англия - също бих предпочела Емма.  Wink

Лека бременност, леко раждане и здраво детенце ти пожелавам! И сподели с нас после на какво сте се спрели. Simple Smile

# 14
  • Бургас
  • Мнения: 6 470
Конкретно между тези двете - Емануела, но иначе само Ема ми харесва повече.

Общи условия

Активация на акаунт