Една изпепеляваща любов, с много щастие и нещастие.

  • 6 169
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 9
Цитат
....секс мога да намеря навсякъде,готин с пари,хубава кола,самочувствие,харесвам се, а човек щом се харесва и другите го харесват.

Пич, като излезеш от затвора, вЕрно ще имаш много мадами, ама ти си дръж на своята и действай. Ако трябва и  "со кротце, со благо и со малце кютек”. Grinning
Как може да дадете съвет да си държи на своето, или искате да четем подобни заглавия отново...
http://www.novini.bg/news/292160-%D0%B1%D0%B8%D0%B2%D1%88-%D0%B7 … A%D0%B8-18-).html
Да подчертая искам да върна любовта и с добро, хубост насила нестава. Помогнете ми със съвети,не с упреци и двамата сме виновни за тази раздяла,някои път човек като види огромните пари и власт забравя за най важното нещо,семейството.

# 16
  • Мнения: 38
Търколило се гърнето и си намерило похлупака!
Стискам палци да намерите път един към друг, за да не съсипвате чужди животи поотделно.

Добавка: Спести си мутренските изказвания към мнения, които не ти допадат. Замисли се защо получаваш такава реакция. Да кажем, че първата стъпка към развитие е себеосъзнаването.

Поздрави и успех! Simple Smile

# 17
  • Мнения: X
Добре де, от написаното излиза, че си в ареста/затвора. Че там разрешени ли са интернет и телефоните? Щото, нали... след 20 дни чак ще излезеш.

# 18
  • Мнения: 9
Добре де, от написаното излиза, че си в ареста/затвора. Че там разрешени ли са интернет и телефоните? Щото, нали... след 20 дни чак ще излезеш.
Не са разрешени,но има много. Затвора е децка градина и загуба навреме,нищо страшно. Пари имаш ли всичко имаш. Полицаите са корумпирани вода ако има и кораб ще влезе. Аиде по темата ако обичате.

# 19
  • Мнения: X
Огромна власт и пари има човека, бе, имайте малко респект!
На цялата тази огромна власт и всичките пари дето ги имаш, вземи си купи един учебник по граматика, па почети, може и да се понаучиш да пишеш грамотно.

# 20
  • Мнения: 2 655
А защо са те вкарали в децката (пардон, Затвора)? Извинявам се , въпроса пак е извън темата. Но отговора може да реши някои въпросителни.

# 21
  • Мнения: X
Ей, не разбрахте начи, човекът от ДАНС е закопчан.
А ДАНС е държавна агенция „Национална сигурност”, специализиран орган за контраразузнаване и сигурност, чиято основна мисия е разкриване, предотвратяване, пресичане и неутрализиране на заплахите за националната сигурност.
Разбрахте ли сега, той е заплаха за националната сигурност, мащабен престъпник, голям мафиот, батка.
А вие сте мишки, които си позволяват излишни въпроси. Mr. Green

# 22
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Голямо въображение, браво!
Наистина ли мислиш, че.някой взима историята на сериозно?
Да не ти казвам, че прочитането и разбирането на текста си е геройство.

# 23
  • Мнения: 2 650
Голямо въображение, браво!
Наистина ли мислиш, че.някой взима историята на сериозно?
Да не ти казвам, че прочитането и разбирането на текста си е геройство.

Абсолютно  Joy И аз се чувствам герой, че го изчетох това и смятам  да се обадя на ДАНС, да ти удължат присъдата за тормоз над невинни форумни потребители...тоест на майка ти де, дето те е наказала без комп, а корумпираната ти сестра те е снабдила с нетово средство.  Laughing

# 24
  • Мнения: X
Голямо въображение, браво!
Наистина ли мислиш, че.някой взима историята на сериозно?
Да не ти казвам, че прочитането и разбирането на текста си е геройство.

Абсолютно  Joy И аз се чувствам герой, че го изчетох това и смятам  да се обадя на ДАНС, да ти удължат присъдата за тормоз над невинни форумни потребители...тоест на майка ти де, дето те е наказала без комп, а корумпираната ти сестра те е снабдила с нетово средство.  Laughing


Аз да добавя, че ДАНС трябва да разследва и учителката му по български, по какъв начин си е взела дипломата.

# 25
  • Мнения: 2 650
Е, тя какво е виновна учителката, много вероятно  е и заради нея да е наказан Laughing

# 26
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
се запознах с моята голяма истинска любов. Влюбихме се от пръв поглед и заживяхме заедно от 3 тия ден. Бяхме най-щастливите на света няколко мес,след което ми стана безинтересна
Егати голямата истинска любов.  Joy

# 27
  • Мнения: 9
се запознах с моята голяма истинска любов. Влюбихме се от пръв поглед и заживяхме заедно от 3 тия ден. Бяхме най-щастливите на света няколко мес,след което ми стана безинтересна
Егати голямата истинска любов.  Joy
Явно тук няма да намеря отговотите които търся,благодаря на всички. Моля темата да бъде затворена. Прекалено ограничени хора има тук с явно доста скучен живот. Не видях нито един отговор по темата.

Общи условия

Активация на акаунт