Oriflame - 12 тема за клиенти и консултанти

  • 86 321
  • 763
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 554
ДА но тя вече е закъсняла и въпроса ми беше дали има лихвен процент или глоба. Дори не знам колко трябва да им внеса ако има някакво "наказание".

# 166
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
По принцип има глоба 4 лв след 14 дни или така беше преди.

# 167
  • В тъмната гора.
  • Мнения: 2 343
Поръчах си парфюма  my destiny. Трябваше да избирам между бялото Джардани и Дистанито и избрах второто. Знам, че Джордани уайт голд е много траен аромат, защото ми е любим и го ползвам почти непрекъснато, но реших да разнообразя. Траен лие избрания от мен аромат? Някой ползвал ли го е?

# 168
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Oriflame доста понижиха качеството на парфюмите си по мое мнение. Джордани бяха наистина много трайни, но последният Голд който купих преди около 2 години, вече не е толкова наситен и шлейфов. Бързо спира да се усеща, а преди издържаха цял ден. И все пак бих предпочела Джордани вместо My destiny. Всичко ново което пускат, за мен е поредната боза. Разводнени, цветни и плодови аромати. По-добре някоя имитация на Parfen, Giza, Zag Zodiak, D&P .... отколкото Орифлейм.

# 169
  • Бургас
  • Мнения: 10 827
А сивия Джордани спрян ли е от производство, че не го засичам? Това беше най-трайния парфюм, който съм ползвала. Имаше много специфичен аромат.

# 170
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Сякаш пак го пуснаха в продажба, но след тоталното разваляне качеството на парфюмите им вече не ги следя. Иначе това Джордани го спрягаха за доста близко до някое Гучи сякаш, но може и да бъркам. Гледам във фрагрантика и не виждам познати от трите предложени според потребителите. В коментарите го сравняват с Burberry The Beat.
https://www.fragrantica.com/perfume/Oriflame/Giordani-White-Gold-6635.html

# 171
  • Мнения: 128
И аз съм силно разочарована от парфюмите, нямат никаква трайност Sad

# 172
  • софия
  • Мнения: 1 707
Момичета а парфюмът GG Esenza и той ли не е траен?

# 173
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 725
Момичета а парфюмът GG Esenza и той ли не е траен?

Средна хубост беше като го пуснаха. При мен се усещаше макс 4-5 часа. Иначе аз го намирам като много близък до спряното Северно сияние. Сега дали е добър или и нега са направили планински въздух, нямам представа.

# 174
  • В къЩи.
  • Мнения: 2 189
Здравейте.
Коя спирала да избера - https://bg.oriflame.com/products/digital-catalogue-current?pageNumber=58 ?
Мисля ,че съм имала 5 в 1 ,но не постигах много обем с нея.  newsm78

# 175
  • Перник
  • Мнения: 4 864
Здравейте.
Коя спирала да избера - https://bg.oriflame.com/products/digital-catalogue-current?pageNumber=58 ?
Мисля ,че съм имала 5 в 1 ,но не постигах много обем с нея.  newsm78

И аз не помня 5в1 да ме впечатли особено  newsm78 Черната не съм ползвала, а червената - не помня дали съм я имала  Embarassed Не ти помогнах в избора, съжалявам  Embarassed

Но искам да похваля очната линия Giordany Calligraphy https://bg.oriflame.com/products/product?code=30772
Поръчах я погрешка през май (добре, че беше намалена), но съм много доволна. Много по-добра е от другата писалка - след като дори аз успявам да се гримирам прилично с нея  Mr. Green . И в следващия каталог отново е намалена  Peace

# 176
  • Мнения: 55
Здравейте, аз ползвам Орифлейм много време вече (моя роднина е консултант). За GG Esenza мога да кажа, че ми харесва като аромат и трайност, в момента го ползвам, ароматът се запазва по дрехите и в сравнение с повечето армомати на Орифлейм е доста по-траен.
Някой може ли да изкаже мнение за парфюмна вода Possess (дамския)? Харесва ми като аромат, но дали е траен?

# 177
  • Мнения: 55
Има ли онлайн пазаруване? Пише добави в количката , но пък има влез с регистрация или стани консултант. Нямам представител. Как да процедирам?


Трябва да избереш Стани консултант и така да поръчаш и директно трябва да се плати поръчката онлайн. След това реално си ставаш консултант и влизаш вече с регистрация и пазаруваш на кредит. Аз също смятам да направя така  Peace

# 178
  • Мнения: 2 633
Здравейте, аз ползвам Орифлейм много време вече (моя роднина е консултант). За GG Esenza мога да кажа, че ми харесва като аромат и трайност, в момента го ползвам, ароматът се запазва по дрехите и в сравнение с повечето армомати на Орифлейм е доста по-траен.
Някой може ли да изкаже мнение за парфюмна вода Possess (дамския)? Харесва ми като аромат, но дали е траен?


Издържа от 6-7 вечерта до сутринта на другия ден, когато се прибера от заведение. Усеща се също толкова отчетливо, колкото в началото.

# 179
  • Мнения: 55
Здравейте, аз ползвам Орифлейм много време вече (моя роднина е консултант). За GG Esenza мога да кажа, че ми харесва като аромат и трайност, в момента го ползвам, ароматът се запазва по дрехите и в сравнение с повечето армомати на Орифлейм е доста по-траен.
Някой може ли да изкаже мнение за парфюмна вода Possess (дамския)? Харесва ми като аромат, но дали е траен?


Издържа от 6-7 вечерта до сутринта на другия ден, когато се прибера от заведение. Усеща се също толкова отчетливо, колкото в началото.

Супер! Благодаря за бързия отговор  bouquet

Общи условия

Активация на акаунт