Oriflame - 12 тема за клиенти и консултанти

  • 86 327
  • 763
  •   1
Отговори
# 150
  • софия
  • Мнения: 1 707
Значи нещо при моята маска е станало. Имаше годност още около 1 година. Нямам обяснение.
Явно ще трябва да поръчам пак за сравнение Simple Smile Благодаря!  Hug

Напротив и при мен е същата работа. Поръчах я каталог март

# 151
  • Мнения: 1 202
Здравейте, може ли някъде да се разгледа каталог 5- 2017 ?

# 152
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Здравейте, може ли някъде да се разгледа каталог 5- 2017 ?
http://ori-bg.com/sledvasht-katalog/

# 153
  • Мнения: 444
Има ли онлайн пазаруване? Пише добави в количката , но пък има влез с регистрация или стани консултант. Нямам представител. Как да процедирам?

# 154
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Здравейте, моля за отзиви за този фон дьо тен на Джордани https://bg.oriflame.com/products/product?code=32047.  Дали е с лека текстура или е по-тежък?

# 155
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 726
С леки текстури са всички фдт от Джордани Голд. Единствения по-покривен е дълготрайния, но той отново е със сочен финиш. Peace

# 156
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Благодаря, значи смело ще поръчам. Simple Smile  bouquet

Търся си консултант за Пловдив, в близост до кв. Съдийски. Ако има някой, нека ми пише. Simple Smile

Последна редакция: нд, 07 май 2017, 09:34 от ^слънчо^

# 157
  • софия
  • Мнения: 1 707
Последният фдт на GG е много хубав.

# 158
  • Пловдив
  • Мнения: 231
Последният фдт на GG е много хубав.
https://bg.oriflame.com/products/product?code=32919 този ли?

# 159
  • софия
  • Мнения: 1 707
Да ,чуден е .Не запушва пори и е лек става за лятото и същевременно е покривен.Другото което ми харесва е дозаторът.Ползвам само на Ланком и от скоро на Армани фдт,но с този ме гримираха преди да излезне за продажба и даста ми хареса.
Забравих да добавя ,че е много важна и базата под фдт.Ако имаш крем на Орифлейм с спф или GG ще е много траен.

# 160
  • Мнения: X
Последният фдт на GG е много хубав.
матиращ ли е ?Или по скоро озаряващ?

# 161
  • Мнения: 128
Здравейте! Аз да попитам как Ви се струват парфюмите на Орифлейм? В смисъл трайни ли са според вас? Питам понеже една позната си взе новия аромат-Wonder Flower  и остана много, ама много разочарована от трайността му (по нейни думи до обяд няма и следа от аромат по дрехите).
Какъв е Вашия опит с техните парфюми?

# 162
  • Мнения: 554
Здравейте! Искам да ви питам от името на моя приятелка, която е в чужбина и няма регистрация тук. Има две неплатени сметки - едната за 18.05 , а другата е за 25.05 - Не е успяла да ги плати , когато е била в  България. Общата им стойност е около 80лева.
Какви са последствията? Има ли глоба или някаква лихва?
Тя ще се върне , но не знам с точност кога.

# 163
  • София
  • Мнения: 1 701
не знам за последствия, но аз си ги плащам направо през сайта им. Не става ли и от чужбина така да се плати, нека пробва.
Поръчки - Моите фактури - Плащане

# 164
  • софия
  • Мнения: 1 707
Здравейте! Искам да ви питам от името на моя приятелка, която е в чужбина и няма регистрация тук. Има две неплатени сметки - едната за 18.05 , а другата е за 25.05 - Не е успяла да ги плати , когато е била в  България. Общата им стойност е около 80лева.
Какви са последствията? Има ли глоба или някаква лихва?
Тя ще се върне , но не знам с точност кога.
Може и Вие да ги пратите с нейния код.

Общи условия

Активация на акаунт