Oriflame - 12 тема за клиенти и консултанти

  • 86 387
  • 763
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: X
Момичета да похваля и този шампоан с балсам ,косата стана гладка и полирана се едно е ламинирана.
https://bg.oriflame.com/products/product?code=26671
И пастата за зъби с избелващ ефект ,почиства много добре.
Някой ползва ли ето това ?https://bg.oriflame.com/products/product?code=32031
И детската омега  давате ли на децата си?
Би ли споделила малко повече за балсама ? Хубав ли е аромата? Дълготраен ли е?
Аз много харесах розовата спирала на the one за която ви попитах.Мисля да се заредя с още една опаковка  Heart Eyes.Маха се лесно и ми харесва как ми изглеждат миглите с нея, не ми дразни очите  Simple Smile .Изобщо най -доброто ми попълнение от орифлейм до сега е точно тази спирала  Heart Eyes .Радвам се ,че споделихте за нея и си  я поръчах.

# 136
  • софия
  • Мнения: 1 707
Ароматът му е на парфюм ,аз слагам доста мазила на главата та не мога да кажа колко е дълготраен.
Прави косата гладка ,подредена и видимо пада по тежко ,хидратира добре,на допир е като лавинирана.Много ми харесва даже се чудя и на шампоанът.

# 137
  • Бургас
  • Мнения: 16 494
Здравейте! За пръв път пиша в темата ви! Днес случайно ми попадна каталога и си харесах един молив за очи. На 94страница мисля беше. Интересува ме дали е светло син,ярък цвят?

# 138
  • Мнения: 287
Karzz,ако говориш за моливите на 44 стр-3,99 лв. -не са много наситени Simple Smile Надявам се да съм ти помогнала  Hug

# 139
  • София
  • Мнения: 681
Но пък си поръчах ... маската за лице от Шведската спа терапия, защото ми е любима. Heart Eyes ...

На лоша партида ли случих не ми е много ясно, но след нанасяне изчаквам около 10-на минути преди почистване, почиствам изцяло и старателно с вода + почистващ гел за лице на друга марка и дори и след това остава един бял филм върху лицето ми като непочистена маска.
Чак след като си почистя пак лицето обаче с тампон и мицеларна вода се маха този филм и виждам по тампона синьо-зелен цвят "нещо си"(явно непочистеното от маската и въпросния филм).
Освен това в началото като започна да стискам тубата първо излизаше едно като олио в цвета на маската и чак след това крема на самата маска ....

Според мен или партидата е била лоша или са ми продали продукт с изтекъл срок на годност, нищо че на опаковката пишеше, че има поне още година до изтичането на срока.. Иначе казано опита ми с тази маска никак не е положителен Simple Smile

# 140
  • софия
  • Мнения: 1 707
И моята е такава -от сета март месец.

# 141
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Но пък си поръчах ... маската за лице от Шведската спа терапия, защото ми е любима. Heart Eyes ...

На лоша партида ли случих не ми е много ясно, но след нанасяне изчаквам около 10-на минути преди почистване, почиствам изцяло и старателно с вода + почистващ гел за лице на друга марка и дори и след това остава един бял филм върху лицето ми като непочистена маска.
Чак след като си почистя пак лицето обаче с тампон и мицеларна вода се маха този филм и виждам по тампона синьо-зелен цвят "нещо си"(явно непочистеното от маската и въпросния филм).
Освен това в началото като започна да стискам тубата първо излизаше едно като олио в цвета на маската и чак след това крема на самата маска ....

Според мен или партидата е била лоша или са ми продали продукт с изтекъл срок на годност, нищо че на опаковката пишеше, че има поне още година до изтичането на срока.. Иначе казано опита ми с тази маска никак не е положителен Simple Smile

Ще си направя по-късно от моята, за да ви кажа как е. Имала съм я преди година. По принцип датата на опаковката е датата на производство. Peace

# 142
  • софия
  • Мнения: 1 707
Моята е годна до 2019г.

# 143
  • Мнения: 2 650
Giordani gold incontro на друг прилича ли му на Idylle на Guerlain или си въобразявам?

# 144
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Giordani gold incontro на друг прилича ли му на Idylle на Guerlain или си въобразявам?

Имам и двата - категорично не или върху моята кожа. Ако говориш за Идил Дует, е възможно да откриваш прилики, защото той е с рози и пачули, каквито има в  Инконтро. Класическият обаче е друг типаж.

# 145
  • Мнения: 2 650
Да, сравнявам го с друга версия, но не е пред мен парфюма за да  видя кой е точно. Иначе Джорданито ми допада, смятам да го поръчам и се надявам да е траен.

# 146
  • Мнения: 440
Здравейте! Някой ползвал ли е този маркер за вежди? Интересуваме каква е трайността му?
Скрит текст:

# 147
  • Перник
  • Мнения: 4 869
Но пък си поръчах ... маската за лице от Шведската спа терапия, защото ми е любима. Heart Eyes ...

На лоша партида ли случих не ми е много ясно, но след нанасяне изчаквам около 10-на минути преди почистване, почиствам изцяло и старателно с вода + почистващ гел за лице на друга марка и дори и след това остава един бял филм върху лицето ми като непочистена маска.
Чак след като си почистя пак лицето обаче с тампон и мицеларна вода се маха този филм и виждам по тампона синьо-зелен цвят "нещо си"(явно непочистеното от маската и въпросния филм).
Освен това в началото като започна да стискам тубата първо излизаше едно като олио в цвета на маската и чак след това крема на самата маска ....

Според мен или партидата е била лоша или са ми продали продукт с изтекъл срок на годност, нищо че на опаковката пишеше, че има поне още година до изтичането на срока.. Иначе казано опита ми с тази маска никак не е положителен Simple Smile

А пробва ли да разклатиш тубата, преди да нанесеш маската, за да се хомогенизира и да не излиза първо течност?
Иначе, на мен отмиването на този тип маски, независимо от марката винаги ми е било трудно.

От този каталог си взех четката за маски. Ползвам я обаче за фон дьо тен  Crazy И съм много доволна от резултата.

# 148
  • Стара Загора
  • Мнения: 6 731
Извинявам се за закъснението, но покрай празниците не успях да пиша. Направих си маската снощи и нямах проблем нито с отмиването, нито с консистенцията. Беше с еднородна текстура и излезна като класическа глинена маска. Годна е до 03.2019 г. Peace

# 149
  • София
  • Мнения: 681
Значи нещо при моята маска е станало. Имаше годност още около 1 година. Нямам обяснение.
Явно ще трябва да поръчам пак за сравнение Simple Smile Благодаря!  Hug

Общи условия

Активация на акаунт