Всякакви въпроси относно съдомиялните - 19

  • 97 630
  • 763
  •   1
Отговори
# 90
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
Взех си един прах за почистване на машината, обаче не знам къде да го изсипя. Пише да се сложи в началото и да се пусне програма. Ако го сложа в пакетчето, изправено, няма да се разтвори, защото ще е право и няма да излезе прахът, но ако го изсипя просто на дъното на миялната, дали може?

# 91
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Взех си един прах за почистване на машината, обаче не знам къде да го изсипя. Пише да се сложи в началото и да се пусне програма. Ако го сложа в пакетчето, изправено, няма да се разтвори, защото ще е право и няма да излезе прахът, но ако го изсипя просто на дъното на миялната, дали може?
Аз съм си взимала от лидълския прах за почистване,той се слага направо с опаковката.Аз го оставих на дъното на съдомиалната

# 92
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
Аз имам перка долу, не знам дали опаковката няма да пречи.

# 93
  • Под Сините камъни
  • Мнения: 4 414
Аз имам перка долу, не знам дали опаковката няма да пречи.
Ами то не е много голямо пакетчето.Перката толкова ли е ниско?

# 94
  • Мнения: 4 270
Аз имам перка долу, не знам дали опаковката няма да пречи.
Сложи я в кошницата за прибори. Редактирам се, защото имах предвид препаратът, който се слага с опаковката.
Прах за почистване предполагам, че се слага в отделението за таблетка/гел/прах.

# 95
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 118
Аз лидълското прахче го слагам в отделението за препарат.

# 96
  • Мнения: 411
Какви са тези прахчета? Не съм ги срещала?

# 97
  • Burgas
  • Мнения: 503
Какви са тези прахчета? Не съм ги срещала?

Ето тези са-в кутията са няколко пакетчета за почистване на съдомиялна.Слагат се в отделението за таблетка,с опаковката,която се разгражда.
 

# 98
  • Мнения: 411
Блг ще ги пробвам 🤗

# 99
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
Моите са едни големи пакетчета, белички, на Heitmann, ако не бъркам името. Сложих го в кошницата, накрая препаратът беше вътре и пълно с вода. Може би ще е по-добре да си взема друг.

# 100
  • София
  • Мнения: 12 006
Моите са едни големи пакетчета, белички, на Heitmann, ако не бъркам името. Сложих го в кошницата, накрая препаратът беше вътре и пълно с вода. Може би ще е по-добре да си взема друг.
Как го сложи в кошницата? Както е с опаковката ли? И на колко градуса?

# 101
  • Русе
  • Мнения: 7 804
Моята пък не мие горната кошнижа добре. Направих й основно почистване, махах перки, филтри и няма. По чашите все има засъхнало нещо като пясък. С Финиш съм и започвам да си мисля че е от тях  newsm78

# 102
  • Berlin
  • Мнения: 11 346
Моите са едни големи пакетчета, белички, на Heitmann, ако не бъркам името. Сложих го в кошницата, накрая препаратът беше вътре и пълно с вода. Може би ще е по-добре да си взема друг.
Как го сложи в кошницата? Както е с опаковката ли? И на колко градуса?
Да, срязох отгоре и го сложих в кошницата, на най-високата ми, 70гр.

# 103
  • София
  • Мнения: 12 006
Той за това не се е разтворил, няма как да влезе хубаво вода вътре. На опаковката пишеше, че се слага в отделението за препарат, до колкото помня. Пробвай така следващия път или си купи течен - него само го закачаш на кошницата и готово /е и развиваш капачката де - това за сомат за другите не знам/.

# 104
  • София
  • Мнения: 4 398
Моята пък не мие горната кошнижа добре. Направих й основно почистване, махах перки, филтри и няма. По чашите все има засъхнало нещо като пясък. С Финиш съм и започвам да си мисля че е от тях  newsm78


Точно и аз това писах , няколко пост преди теб , същото от както съм с Финиш , ей така изкарвам чашите от горната кошница и мия на ръкааа  #Cussing out
Ще се окаже , че е от таблетките  #Cussing out, ще взема тези дни някакви други или прах и ще видя дали пак така ще се получава.

Общи условия

Активация на акаунт