"Този град ще дойде след теб" с Керем Бюрсин / Тема 30

  • 63 646
  • 737
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 9 746
NO COMENT!!!... ooooh! ooooh! ooooh!

И до колкото разбрах договора за епизодите е 13 ако няма рейт  ooooh! Peace

# 691
  • Мнения: 9 746
Добро утро! Hug Hug Hug


Разпределението за 6 епизод.. Peace Peace



Диди - от 20 до 30 минута

Лили каквото е такова ние ще си го преведем пък  ooooh! Hug
Много неща ми се иска да напиша ама не знам защо не мога да го направя Peace ooooh!

# 692
  • Мнения: 9 541
......
 Лили каквото е такова ние ще си го преведем пък  ooooh! Hug
Много неща ми се иска да напиша ама не знам защо не мога да го направя Peace ooooh!


Предполагам, защото Керем ти е слабост, играе добре, а сериалът не се получава /не по негова вина/ newsm78

Хайдеее, руският превод на 6 еп. излезе.....за най-нетърпеливите Simple Smile



"Животът и така си е много тежък! Поне вие не добавяйте още болка..."

# 693
  • Мнения: X
......
 Лили каквото е такова ние ще си го преведем пък  ooooh! Hug
Много неща ми се иска да напиша ама не знам защо не мога да го направя Peace ooooh!


Предполагам, защото Керем ти е слабост, играе добре, а сериалът не се получава /не по негова вина/ newsm78

Хайдеее, руският превод на 6 еп. излезе.....за най-нетърпеливите Simple Smile



"Животът и така си е много тежък! Поне вие не добавяйте още болка..."
Лиа  Hug Peace Peace Party Party


Диди,  Hug Hug надявам се да напишеш, любопитна съм, а и може да се поподредят опетланите конци на моите мисли  Peace  Joy Joy

# 694
  • Мнения: 9 746
Първо ще кажа, че не искам да засегна никой с това, което ще напиша. Hug Hug Hug Керем ми е любимец, и да, ако го нямаше него не бих гледала този сериал, който ме мъчи буквално, и който е далеч от моя вкус за сериали. За Бога толкова добре бях настроена в самото начало и беше пределно ясно, но в тоя сценарий и Анджелина Джоли да докараш резултатът ще е същият. ooooh! Някои актьори просто не са за тези роли категорично, визирам Али Йоренч, който освен да гледа кървясало, като надрусан, друго не прави ooooh!  Лейля Лидия, която не знам защо ми е еднаква и може би е време да си почине, ама наистина. На мен само Керем, Осман, Гюркан, Дефне и Нилпери ми харесват. ooooh! Да не коментирам колко съм разочарована от Чааръ, която в ПК правеше страшно режисиране. Който е гледал Пойраз знае за какво говоря Peace ooooh! Сценарият, който Едже почна добре, а Мелек и другата досъсипаха. Щото Дерин се оказа асъл лиглата на тати, какво беше онова поведение снощи? Sick ooooh! Ами разбирам турския зрител, то от драми бъктисаха, ама целта е драмата да ти я поднесат нормално, а не глави и крака да липсват в кадъра. ooooh! Колко време Керем Чатай и компания там япъмци избират партньорка на Керем? Щяха да го забият със Саадет, дето мяса на 10 години по голяма от него. ooooh! Какво повече да говорим? Той като мечтае да играе с нея, има и друг сериал за по-нататък, там да играе, за тая роля не ставаше. Peace Айде, дойде Лейля Лидия, хубаво е много това момиче, не мога да го отрека, ама колкото е хубава, толкова е и еднаква. И време да си почине и да вземе някой урок по актьорство. Имам чувството, че това са главните проблеми: сценарият и момичето. Историята – се изсраха, с извинение, в нея. Няма помен от замисъла, който мислехме, че ще гледаме. И какво излиза, когато един сериал много го рекламират, в случая с БШАГ, той асъл яде халвата. ooooh! Искрено се надявам Керем да снима наесен нещо друго, просто е такъв талант, екранът има нужда от него, наистина го мисля, и то не защото ми е любимец го казвам.

# 695
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Мен пък Лейля Лидия не ме дразни, сигурно защото я харесвам. Е не е Мерил Стрийп, ама е хубавка и сладка и добре стои до Керем. Не ми е еднаква, колко тъжно гледаше в предната серия. Мен ме дразнят най-вече Ийт и майка му, а също и майката и бащата на Дерин - и двамата артисти са ми страшно антипатични, а пък  Седа Акман съм я гледала в три роли, и трите като под индиго, никаква разлика. Докато Лейля я гледах в комедия и беше различна - подвижно лице, игрива, закачлива, искреше направо. А тук е по-замислена, по-тъжна на моменти и по-гневна.
На мен бащата Шахин ми е еднакъв - с тези вълчи очи, които правят много силно впечатление, просто те преследва сякаш. Не мога да си представя как би изглеждал щастлив...

Наистина, не се получава засега сериалът - много разхвърляно е действието, много нестройно. Сюжетът с богаташите-измамници много банален. И това, че те заеха центъра на действието -семейството на Дерин с черните страници от миналото си и Ийт с неговите машинации и изместиха интереса  от съдбата на момчето Али, повлия зле на действието, според мен.  Но Керем е толкова добър и толкова неустоим за гледане, че се надявам сериалът да се задържи още. Според мен и турският зрител сега открива това момче, което в известен смисъл е новатор в актьорската професия - подходът му към образа е съвсем различен в сравнение с другите артисти в главни роли. Той подхожда към героя си по-съзерцателно, по-вглъбено, повече с мисъл сякаш, отколкото с действия, по-обрано и пестеливо и най-интересното - по-скромно.

Имам още надежди аз. Освен това Мелек Генчоолу има име на добра сценаристка, дори на по-добрата от Едже, умна жена е и се надявам да съумее да да спаси сериала.

# 696
  • Мнения: 9 746

На мен бащата Шахин ми е еднакъв - с тези вълчи очи, които правят много силно впечатление, просто те преследва сякаш. Не мога да си представя как би изглеждал щастлив...


Светле не напразно беше един от главните в Долината на Вълците  Laughing Wink
Колкото до изгрева на Керем има едно ГБ което няма забрава до ден днешен Simple Smile

# 697
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 144
Розичке, знам го ГБ, но беше по-младежки  сериал и си мисля, че много зрители са го пропуснали.

# 698
  • Мнения: 8 679
Съгласна съм с Лили и Диди, Hug Hug с изключение на частта за Мелек, а и все още съм оптимистично настроена. Peace

Светле,  Hug мен Лейля не ме дразни - според мен просто не става за драматична актриса - никакъв образ не гради. Peace В "Делибал" хич не ми хареса, но въпреки това се зарадвах се, че ще е тя, защото е хубава, добре стоят с Керем и си мислех, че може да е позадобряла.  Peace Да ми се чудиш на акъла как, като скача от роля в роля?! ooooh! Иначе за комедии и летни сериали може и да става, ама за проекти със сериозна тематика - не, поне от видяното.  Peace  Ама и аз като теб вярвам на Мелек.  Wink

# 699
  • Мнения: 9 746
Съгласна съм с Лили и Диди, Hug Hug с изключение на частта за Мелек, а и все още съм оптимистично настроена. Peace

СветлеHug мен Лейля не ме дразни - според мен просто не става за драматична актриса - никакъв образ не гради. Peace В "Делибал" хич не ми хареса, но въпреки това се зарадвах се, че ще е тя, защото е хубава, добре стоят с Керем и си мислех, че може да е позадобряла.  Peace Да ми се чудиш на акъла как, като скача от роля в роля?! ooooh! Иначе за комедии и летни сериали може и да става, ама за проекти със сериозна тематика - не, поне от видяното.  Peace  Ама и аз като теб вярвам на Мелек.  Wink

Севийорума свършва ако го преместят в неделя може и да вдигне.  hahaha
Не знам вече аз оптимизма го загубих като видях цифрите от рейтинга.

# 700
  • Мнения: 8 679
Диди,  Hug може и така да стане, ако го преместят, защото денят също беше грешка.  Peace Въпреки всичко имам си някаква надеждичка още.  Wink

# 701
  • Мнения: 9 746
Диди,  Hug може и така да стане, ако го преместят, защото денят също беше грешка.  Peace Въпреки всичко имам си някаква надеждичка още.  Wink
Иншаллах какво друго да ти кажа? ooooh! Praynig

# 702
  • Мнения: 4 830
Момичета, съгласна съм с всяка от вас..
Лиа, Hug Heart Eyes права си, Керем ни е слабост и ни боли от това, че нещата със сериала му няма да се получат май..
Лу, Hug Heart Eyes наистина Керем всяка емоция я пресъздава по много уникален начин.. И играта му не се повтаря..
Искре, Hug Heart Eyes радвам се, че и ти започна да харесваш Керем като актьор.. Не е хубавец като Чачко, но с играта си не пада с нищо по-долу от него..  Peace Peace Peace А за танца Зейбек, още хармандалъ, няма много информация..само дето знам, че е танц от областта Еге.. За сериала Въпрос на чест Керем и Шюкрю един ден вземаха уроци от една учителка по танци.. И наистина тогава се коментираше това, че въпреки, че не е живял в Турция, той е изиграл този танц много добре.. И да, аз наистина му се възхищавам на Керем..И като актьор, и като човек, и като син, и като брат, и като приятел, и като севгили, той просто е прекрасен.. Явно аз много си го обичам, че може би понякога прекалявам с моето отношение към него.
Снеже, Hug Heart Eyes абсолютно си права за Лейля, тя с драматични роли не може да се справя.. В Делибала я бях харесала аз много.. Но тука наистина се затруднява.. А и скачането от един сериал на друг, винаги си има своите дезавантажи.. И Керем след Слънцата игра във Въпрос на чест след няколко месеца, но при  Йиит Кълъч нямаше и спомен от Керем Сайер..Съвсем различна визия, съвсем различна игра, съвсем различно присъствие на екрана показа.. Сега както Али Смит пък няма нищо общо с Йиит Кълъч или Керем Сайер..
Диди,  Hug Heart Eyes нещата, които не можем да променим, ще ги приемем, миличка.Няма друг начин. И ти си права във всичко, което си написала, но нищо не зависи от нас. А и аз не вярвам, че смяната на деня, ще промени нещо..Пък толкова искам наистина да потръгнат нещата някак..

Хайде един пиянчо Peace Peace




# 703
  • Мнения: 4 830
Мен пък Лейля Лидия не ме дразни, сигурно защото я харесвам. Е не е Мерил Стрийп, ама е хубавка и сладка и добре стои до Керем. Не ми е еднаква, колко тъжно гледаше в предната серия. Мен ме дразнят най-вече Ийт и майка му, а също и майката и бащата на Дерин - и двамата артисти са ми страшно антипатични, а пък  Седа Акман съм я гледала в три роли, и трите като под индиго, никаква разлика. Докато Лейля я гледах в комедия и беше различна - подвижно лице, игрива, закачлива, искреше направо. А тук е по-замислена, по-тъжна на моменти и по-гневна.
На мен бащата Шахин ми е еднакъв - с тези вълчи очи, които правят много силно впечатление, просто те преследва сякаш. Не мога да си представя как би изглеждал щастлив...

Наистина, не се получава засега сериалът - много разхвърляно е действието, много нестройно. Сюжетът с богаташите-измамници много банален. И това, че те заеха центъра на действието -семейството на Дерин с черните страници от миналото си и Ийт с неговите машинации и изместиха интереса  от съдбата на момчето Али, повлия зле на действието, според мен.  Но Керем е толкова добър и толкова неустоим за гледане, че се надявам сериалът да се задържи още. Според мен и турският зрител сега открива това момче, което в известен смисъл е новатор в актьорската професия - подходът му към образа е съвсем различен в сравнение с другите артисти в главни роли. Той подхожда към героя си по-съзерцателно, по-вглъбено, повече с мисъл сякаш, отколкото с действия, по-обрано и пестеливо и най-интересното - по-скромно.

Имам още надежди аз. Освен това Мелек Генчоолу има име на добра сценаристка, дори на по-добрата от Едже, умна жена е и се надявам да съумее да да спаси сериала.

+1 newsm10 newsm10 newsm10 smile3501 smile3501

Светле, Hug Heart Eyes много добре и точно казано Peace Peace

# 704
  • Мнения: 9 746

ДидиHug Heart Eyes нещата, които не можем да променим, ще ги приемем, миличка.Няма друг начин. И ти си права във всичко, което си написала, но нищо не зависи от нас. А и аз не вярвам, че смяната на деня, ще промени нещо..Пък толкова искам наистина да потръгнат нещата някак..

Хайде един пиянчо Peace Peace





Лили,само ще те гушна защото много те ценя! Не само заради Керем и заради други неща които ни свързват наистина те чувствам много близка Peace Hug Hug Hug

Общи условия

Активация на акаунт