Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 158 568
  • 909
  •   2
Отговори
# 255
  • Мнения: 4 076
А иначе в сайта obuvki.bg мен ме притесняват по-скоро други неща, за които писах в по-горен пост. Според мен при рекламация или връщане на стоката защитата на потребителя е по-слаба, тъй като фирмата търговец не е регистрирана в България.
Вероятно те имат регистрация в ЕС.
Така или иначе,връщането с тях мина безпроблемно.Най-сериозни проблеми съм имала с БГ фирми,регистрирани в БГ.Не знам как стои въпросът с рекламациите,там трябва да се докаже дефект може би и трае по-дълго.
Засега оставам с тях.Скоро не съм правила поръчки,защото каквото ми трябваше,го намерих в Амазон от намаленията,но бих продължила да поръчвам от обувки,бг.

# 256
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Здравейте, обувките на Guess отговарят ли си на номера или са уголемени?
Благодаря.
Отговарят си на номера.

Благодаря, поръчах миналата седмица от официалния им сайт и тези дни очаквам да пристигнат.

# 257
  • Мнения: 108
Здравейте. Geox отговарят ли си на номерата?

# 258
  • София
  • Мнения: 10 309
А иначе в сайта obuvki.bg мен ме притесняват по-скоро други неща, за които писах в по-горен пост. Според мен при рекламация или връщане на стоката защитата на потребителя е по-слаба, тъй като фирмата търговец не е регистрирана в България.
Вероятно те имат регистрация в ЕС.
Така или иначе,връщането с тях мина безпроблемно.Най-сериозни проблеми съм имала с БГ фирми,регистрирани в БГ.Не знам как стои въпросът с рекламациите,там трябва да се докаже дефект може би и трае по-дълго.
Засега оставам с тях.Скоро не съм правила поръчки,защото каквото ми трябваше,го намерих в Амазон от намаленията,но бих продължила да поръчвам от обувки,бг.

Проблеми с тях не съм имала, връщала съм обувки със счупен ток, след направено разглеждане на обувките, ми върнаха парите.

КЗП, не върши никаква работа! Изпратиха ми менте парфюм от perfumi.bg, поисках да го върна с основанието, че всяка закупена онлайн стока може да се върне в двуседмичен срок, отказаха ми. Пуснах жалба в КЗП, отговориха след месец и половина, че търговеца, може да откаже връщане. Каква е идеята на КЗП, ако не помагат изобщо  #Cussing out

# 259
  • Стара Загора
  • Мнения: 2 518
Дойдоха ми обувките от сайта на GUESS - отговарят си на номера точно и са страшно удобни. На живо са още по-красиви.

# 260
  • Мнения: 1 979
Здравейте. Geox отговарят ли си на номерата?
От Geox винаги си взимам точен номер, утре чакам още един чифт на марката и ще дам инфо и за тях.

# 261
  • София
  • Мнения: 3 839
Отговарят си. 35 си е 35.

# 262
  • Мнения: 1 979
Получих обувките на Geox https://www.obuvki.bg/snik-rsi-geox-d-nihal-a-d927la-0au04-c9999-black.html

На 39 номер стелката е 26 см.,което по принцип е много за номера, обаче обувките на крака ми пасват точно.

# 263
  • Мнения: 2 230
Привет, някой има ли таблица за пълнотата на крака? На някои модели има отбелязано с буква, но в таблицата от самия сайт няма такива означения, а искам да се ориентирам.

# 264
  • Бургас
  • Мнения: 1 203
Моля, ако има някой код за отстъпка на нова колекция. Благодаря предварително!

# 265
  • София
  • Мнения: 4 493
И аз търся код за отстъпка

# 266
  • Мнения: 1
Аз лично имам много не сполучлив опит да пазарувам от obuvki.bg. Два пъти ми объркаха поръчките, а една направо ми я пратиха дефекна , като след това ми обясниха , че са били носини и нямало как да ми възтановят парите за тях. Тези обувки не бяха носени повече от 5 мин удома !!! Което е възмотително меко казано. Да не говорим че са моделите които предлагат са супер скъпи и не отговарят на цените на моделите в световен мащаб , както и тяхните "промоции" така наречени. Всичко вече е чиста мушама. Няма никакви качествени материали. Краката се вмирисват и спарват, пропускат вода и се късат лесно.Направени са да не издържат повече от 8 до 12 месеца поне според мен. Общо взето цената не отговаря по никакъв начин на това което взимаш. Тези които реално си залужават по някакъв начин (ако не се обърка нещо поръчката) са от 250-300 лв на горе.
Вече лично аз се опитвам и да пазарувам световни марки от официалните им сайтове или чуждестранни такива. И повярвайте ми може да се плаща 10 евро за доставка , но там не бъркат и цените са им реални. А от български сайтове купувам само български обувки, като препорачително е да са от ПЕЩЕРА ! Хората там определено нямат грешка и цените са народни и получаваш истинска кожа, а не мушама....

# 267
  • Мнения: 19
Чух, че се бавят много с поръчка, но иначе са евтини!

# 268
  • София по рождение
  • Мнения: 1 240
Чух, че се бавят много с поръчка, но иначе са евтини!
не. до3-4 дни винаги съм ги получавала

# 269

Общи условия

Активация на акаунт