Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 159 006
  • 909
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 3 854
Неотдавна бях в един фризьорски салон и едната от фризьорките получи кутията, отвори и пробва пред куриера. Стана ми неприятно, но си замълчах. Има и други сайтове, напоследък все намирам същите неща на по-изгодни цени другаде.

# 301
  • София
  • Мнения: 1 356
Споделете, моля

# 302
  • Мнения: X
Това го знам, че я няма другата опция, не ми е проблем това. Но е странно да няма опцията „Преглед“. Задължително си е, независимо от цените. Доставката беше до офис и платих с карта.

# 303
  • София
  • Мнения: 3 854
Явно и самите куриери и офис служители не са наясно. Случвало ми се е от други сайтове, с обещан преглед и тест, в офиса не ми ги разрешават, защото не го пише изрично на пратката и звънят на изпращача дали разрешава. Много е досадно това.

# 304
  • Мнения: X
И друг път бих поръчала още от този сайт, но още ме гложди липсата на тази опция... Да не се случи и със следващите пратки? Гадничко е.

Имам си 1 наум вече, изобщо не ми се занимава с досаждания и рекламация, но на късмет е това. Simple Smile

# 305
  • София
  • Мнения: 1 272
Имам поръчки от този сайт и към момента съм доволна. Даже с последната получих и код за отстъпки при следваща поръчка в размер на 10%. Мисля, че е универсален, ако на някой му предстои поръчка, може да драсне на лично да му го дам. Simple Smile)

Имат голямо разнообразие, въпреки че понякога са много досадни с ретаргетинг кампаниите, които правят и само ме дразнят. Бях си харесала едни сандали UN и естествено при намаление, моят номер го нямаше..и въпреки това продължаваха да ми излизат на реклама. МРЪН и до ден днешен не мога да си ги намеря тези сандали, а очите ми останаха по тях...

# 306
  • София
  • Мнения: 4 878
Вчера пуснах 1 поръчка за боти, които бяха намалени с 32%, но днес виждам, че има код за 10% допълнителна отстъпка. Вече са платени с карта и са изпратени. Дали е възможно да анулирам тази поръчка и да пусна нова с намалението?

# 307
  • Мнения: 1 992
Според мен не, обаче на мен ми се случи така с едни сандали, които ги намалиха с 30%  на следващия ден.Поръчах ги пак с намалението, а първите ги върнах в деня на получаването. Помня, че сравнително бързо ми възстановиха парите.

# 308
  • София
  • Мнения: 4 878
Мина вече. За 12 лв не ми се занимава да връщам. То пак може да ги върна ако не ми стават.
За компенсация поръчах 1 обувки от нощното намаление.

# 309
  • Мнения: 168
Дали можете да, споделите кодът за отстъпка?

# 310
  • София
  • Мнения: 4 878
Кодът за отстъпка важеше само миналатa нощ и беше NIGHT

# 311
  • Мнения: 2 830
Момичета, харесах си ботуши на jenny f. В момента са на -50%. Жълти, с ластик отгоре. Как са номерата, отговарят ли си. Доколкото разбрах, няма как да се тестват преди да се заплатят.

# 312
  • Варна
  • Мнения: 4 937
Номерата според мен са си до марка. Всичко поръчано до момента ми е било точно.
Днес за пореден път на мъжо поръчах като и там сме нямали проблеми.
Не съм връщала обувки заради размер.

# 313
  • Мнения: 1
Здравейте, предстои ми поръчка от obuvki.bg, някой има ли код за отстъпка или талон? 🙂
Благодаря предварително!

# 314
  • Варна
  • Мнения: 4 937
Освен намалението сега има вечни кодове.
10BG над 100лв
20BG над 200лв.. и т.н. над 400лв кода е през 50лв, но това е за ненамалени неща.

Намалението сега е доста добро.
Поръчах с код обувки от 154лв, намалени на 124 и с код ми паднаха на 109лв, а на следващия ден ги намалиха на 98лв

Общи условия

Активация на акаунт