Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 158 996
  • 909
  •   2
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 231
Да, отговарят точно на таблицата, която е публикувана на модела.

# 706
  • София
  • Мнения: 1 725
Купих сникърси Тогоши миналата година. Не познавах марката и бях резервирана. Но съм много доволно - качествени и удобни. В коментарите имаше предупреждение, че конкретният модел е уголемен и взех номер надолу. Доволна съм!

# 707
  • Пловдив
  • Мнения: 40 837
А тази марка...Куази е май?
https://www.obuvki.bg/boti-quazi-qz-55-05-000794-101.html

# 708
  • Мнения: 1 653
Здравейте, има ли някакъв код за намаление в сайта?

# 709
  • Мнения: 10 407
Поне аз не знам. Когато има код за намаление го обявяват, понякога пращат индивидуален код, но той е за няколко дни и е 10%, само за ненамалени продукти. Поне на мен такива са ми пращали, обикновено след някоя покупка.

# 710
  • Мнения: 416
Някой с отзив за марката Lanetti? Харесала съм кецове и се чудя как са като качество ?

# 711
  • Мнения: 2
Здравейте,
Някой правил  ли е поръчка  на сникърси на  LIU  JO?
Бих искала да попитам доволни ли сте и отгонарят ли си на номерата?

# 712
  • София
  • Мнения: 9 936
Здравейте.
 Все още нямам регистрация.
Има ли някакви кодове за нов потребител с покана от съществуващ? Или да пускам понеже сегашния код изтича след 1час..  а ми дава 20 % в случая.
Ще погледна дали ще харесам планински ниски обувки.
От четките коя препоръчвате - нямам за лъскане след вакса.
https://www.obuvki.bg/aksesoari/aksesoari-za-obuvki/chetki-i-g-bi.html
пп. С к. карта ли е по добре да се плаща заради доставката?

# 713
  • Мнения: 10 407
Отдавна ги гледам и много ми харесват, но и аз не смея да поръчвам, че ми писна да връщам, трудно се улучва обувка по снимка.

# 714
  • Мнения: 448
В темата на фешън дейс има коментари за Liu Jo. Може да прочетете или попитате и там, става въпрос за последните страници 50-52. https://www.bg-mamma.com/?topic=1170694

# 715
  • София
  • Мнения: 2 052
Здравейте, купих си едни боти на Rieker преди няколко дни с код Shopping.
Първо ми направи лошо впечатление, че кутията е доста поразкъсана, обувките нямаха никакъв етикет и бяха опаковани малко по-различно, пиша това защото преди това ги бях мерила в ССС и знам как изглеждаха вътре в кутията.
За съжаление, не това е основния проблем, когато ги пробвах в дясната обувка усетих някакъв дискомфорт отстрани, оказа се, че вътрешната подплата, която е от филц е набръчкана и не зашита,  както е при другата обувка.
Та мисля да ги върна с код - фабричен дефект, въпросът ми е дали има опция да ми ги подменят или връщат парите и трябва да си ги купя наново, дебнейки друга промоция и надявайки се да не ми изпратят същите Joy

# 716
  • Мнения: 2 911
Не заменят, връщате и купувате нови.

# 717
  • БГ
  • Мнения: 1 278
Здравейте,
интересувам се от детските гумени ботуши na Nelly Blu -  много ли са широки? Понеже дъщеря ми е със слабо и тясно краче, а има нужда от ботушки за дъжд. Благодаря.

# 718
  • София
  • Мнения: 9 936
Още ли е 30 дневен срока според новите промени?

Ако си заявил до адрес, не си бил - и си ги взел от офис на спиди - връщането /взимането/ - може ли да е от адрес?

# 719
  • София
  • Мнения: 2 052
Нещо аз ли нямам късмет с тези obuvki.bg - върнах ботите Rieker с разшития хастар и поръчах нови, те пък според мен са доста пробвани идея нямам как, нали уж е онлайн магазин, мислех си, че държат обувките в някакъв склад - на кожата отпред има леки следи от прегъване и отвътре хастара зад петите, който е нещо като филц е посмачкан, чудя се какво да правя, не е нещо фатално и мисля да ги оставя, но ми е едно такова неприятно сякаш.
Те парите за първите още не са ми върнали /платих с карта/ надявам се да признаят рекламацията, на всичкото отгоре направих някаква глупост май  - изпратих ги с попълнен формуляр, който беше в кутията, после видях в сайта, че има опция да заявиш връщане и реших, че трябва и там да се попълни, то пък ми генерира реално нов формуляр за изпращане с друг номер, който всъщност няма как да ползвам.

Общи условия

Активация на акаунт