Пазарувате ли в obuvki.bg?

  • 159 625
  • 909
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 2 738
Аз съм доволна от тях- правят хубави намаления, например в ССС същите модели боти на Jenny Fairy са с 10-20 лв отгоре.

# 721
  • Мнения: 1 630
Мнения за Eva Minge?
Kupu, звънни има по телефона. Много са учтиви. Аз съм звъняла за всякакви глупости. На едни боти пишеше, че има изкуствена кожа от вън, питах кое точно е изкуствено.  Жената провери и ми върна обаждане. Оказа се едно парче на петата, посъветва ме да ги купя, чее ги харесам и беше права. 3 години си ги нося и съм влюбена в тях. Жалко че вече ги няма, щях да поръчам същите. После за едни маратонки Фила, връща ми обаждане с точен размер на стелка, че те са умалени по принцип. Абе точни са.
Единствено не ми харесва, че не можеш да ги пробваш преди да платиш. Ама политика...

# 722
  • Варна
  • Мнения: 10 630
Имам един чифт мокасини на Eva Minge.
Много са ефектно, но на мен подметката, кожата около петата ми е корава. Затова не ги обувам често.
Миналата зима направих два опита да си купя техни боти, пак много ефектни.
Два, докато си улуча номера.
Върнах ги, заради същия проблем.
На мен кожата ми е корава, включително подметките.

# 723
  • София
  • Мнения: 1 739
За Eva Minge и аз преди време спиделих опит - красиви, но страшно твърда кожа!

# 724
  • Sofia
  • Мнения: 2 515
Аз съм доволна от тях- правят хубави намаления, например в ССС същите модели боти на Jenny Fairy са с 10-20 лв отгоре.
Напълно подкрепям казаното, имам две изгодни покупки на обувки от
Lasocki - Lasocki CCC,  на стойност - 40% от редновата цена в магизните на ССС. Преди да поръчам меря в магазина за конкретния номер и тогава поръчвам...за сега всичко си ок.

# 725
  • Мнения: 2 380
Марката Big star става ли? Харесах едни дамски апрески, но се колебая.
Кракът ми е широк, поръчах едни Jenny Fairy 41 номер, но са ми къси малко.

# 726
  • Мнения: 4
Здравейте,
Някой правил  ли е поръчка  на сникърси на  LIU  JO? 
Бих искала да попитам доволни ли сте и отгонарят ли си на номерата?
  #Здравейте, аз съм много доволна.

# 727
  • Мнения: 10 453
Страхотни модели имат, отдавна съм им хвърлила око. Като гледам, от върнатите пари по сметката, ще ми се съберат за едни Liu jo.

# 728
  • Мнения: 767
Здравейте! Някой да излишен код за отстъпка? Детето си хареса боти, но са ми над бюджета.

# 729
  • Мнения: 147
Здравейте,първа поръчка  на боти от сайта, в цвят различен от тези,които вече имам на Лакоски от ссс и..огромно петно на ластика от вътрешната страна.Е,не ги огледахте предварително...! Това отношение беше,ако мине! Приключвам с пазара,без втори шанс! За себе си решавам,20лв.повече,но мой избор и спестени неприятни емоции!

# 730
  • Мнения: 2
Здравейте,
Някой правил  ли е поръчка  на сникърси на  LIU  JO? 
Бих искала да попитам доволни ли сте и отгонарят ли си на номерата?
  #Здравейте, аз съм много доволна.
Здравейте отново!
И аз направих поръчка, пристигнаха за няколко дни, отговарят си на номерата, но  са малко корави .Надявам се да  отпуснат.Като цяло съм доволна от покупката.

# 731
  • София
  • Мнения: 9 959
Създадох елек. формуляр за връщане, но не съм вписвал причини за връщане срещу всяка - проблем ли е?
Нито сметка.

# 732
  • Мнения: 10 453
Сметката пишеш, ако си платил с наложен платеж, за да ти върнат парите по нея. Ако си платил с карта, ги връщат по картата. Мисля, че не е проблем причината за връщането. Според мен я искат само за справка, след като имаш право да върнеш всяка покупка онлайн. Аз си пиша, винаги успявам да си поръчам някакви големи и широки обувки.

# 733
  • Мнения: 960
Някой да е поръчвал Сникърси MINNIE MOUSE?

# 734
  • Мнения: 8 777
Относно MODIVO.BG

Започва най-стахотната промоция на сезона!
Направете покупки за 220 лв., за да получите от нас 45 лв. или 25 лв. отстъпка, ако стойността на продукттите в кошницата Ви надвиши 110 лв.

Вашият код за отстъпка:
SECRET

Общи условия

Активация на акаунт