Шопинг консултации, тема 3

  • 119 011
  • 767
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 445
Здравейте! Сигурно въпросът ми не е съвсем за тук, но да питам. Имате ли впечатления от rokliata.net? Какво може да се очаква като качество, зле ли са?

# 61
  • Мнения: 3
Здравейте! Simple Smile Създадох и темичка, но ме насочиха насам. Днес видях едно момиче със страхотна чанта. Не беше оригинал на Валентино (Rockstud spike crossbody bag), но не беше и имитация. Беше просто вдъхновена от нея. Беше кожена, светлорозова, без капсите (както е в оригинал). Имаше дебела къса дръжка с нещо като брошки на нея. Ако някой се сети да е виждал някъде бих била много благодарна! Simple Smile

# 62
  • София
  • Мнения: 4 714
Здравей! Simple Smile Ясно е защо са те насочили към тази тема. За съжаление, тя почти не "върви". Peace
Не мога да отговоря на въпроса ти, може би ако тръгнеш да разглеждаш сайтове, ще намериш нещо подобно и после пускаш картинката в гугъл търсене. Аз бих попитала в тази тема:
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=972719.msg35039846&u … Mails#msg35039846
 bouquet

# 63
  • Мнения: 81
Здравейте, на въпроса за впечатления от rokliata.net. Роклите нямат общо с красивите картинки на сайта. Ниско качествени китайски рокли, които продават на нереално високи цени. Поръчах си рокля миналия месец, пристигна след 3 седмици на грешен адрес и без никакви придружаващи документи. Роклята няма никакви етикети, сякаш е втора употреба. Искам да я върна, но за момента не успявам да се свържа с тях - не ми вдигат телефона и не ми отговарят на съобщенията. Надявам се все пак да са коректни, да върна роклята и да си получа парите. 

# 64
  • Варна
  • Мнения: 1 579
Здравейте, на въпроса за впечатления от rokliata.net. Роклите нямат общо с красивите картинки на сайта. Ниско качествени китайски рокли, които продават на нереално високи цени. Поръчах си рокля миналия месец, пристигна след 3 седмици на грешен адрес и без никакви придружаващи документи. Роклята няма никакви етикети, сякаш е втора употреба. Искам да я върна, но за момента не успявам да се свържа с тях - не ми вдигат телефона и не ми отговарят на съобщенията. Надявам се все пак да са коректни, да върна роклята и да си получа парите. 

Имат Фейсбук страница опитахте ли там?И в акаунта ви няма ли инструкции за тази поръчка и как да я върнете?

# 65
  • Мнения: 445
fleurdani, много благодаря за отзива. Подозирах нещо такова. А за връщането - не мисля че има от какво да се притесняваш. Аз бих им изпратила и-мейл с номер на банкова сметка и номера на товарителницата от връщането на стоката. Не малко пъти така съм връщала към разни сайтове, изобщо не звъня.

# 66
  • Пловдив
  • Мнения: 2 401
И какво правиш, когато изпратиш роклята, а не си получиш парите. Щом не вдигат телефон, съмнявам се и сумата да ти върнат.

# 67
  • Мнения: 445
Никога не ми се е случвало да не ми върнат парите.
Но не съм и купувала от този сайт.

# 68
  • Sofia
  • Мнения: 15 557
   Момичето пише, че роклята е пристигнала без никакви придружаващи документи. Това какво ви говори? Wink

# 69
  • Мнения: 445
 Mr. Green нищо не ми говори ...
Все пак би трябвало да има някакъв номер на товарителница си мисля.
Кой я е доставил на грешен адрес и кой я е приел?
Начин за връщане винаги ще се намери Simple Smile.

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 15 557
Mr. Green нищо не ми говори ...

   А би трябвало. Peace Това означава, че въпросната дама (ако ѝ се наложи) изобщо няма как да докаже, че е пазарувала от магазина. Дори и да има товарителница, на нея едва ли фигурира името на фирмата / магазина. По-вероятно е да е вписано някакво име и телефонен номер на частно лице, а това нищо не доказва. Липсва и най-важното – касова бележка. Т.е. сега връщането на артикула зависи само от благоволението на търговеца. Момичето няма как да си потърси правата законово, в случай че я измамят.

# 71
  • Мнения: 445
Нямам желание за спор, ако си ме разбрала погрешно Peace
Обаче тя как е направила поръчката? Има потвърждение на и-мейл? Доставката чрез куриер винаги може да се докаже. Няма начин да не намеря как да върна нещо, което съм купила он-лайн.
А и освен това fleurdani сигурно вече се е свързала със сайта Simple Smile

# 72
  • Sofia
  • Мнения: 15 557
Няма начин да не намеря как да върна нещо, което съм купила он-лайн.

   И аз нямам желание да споря, но цитираното съвсем не е вярно и идеята ми е, ако някой случайно попадне на тази тема, да не се подведе по някой такъв пост, а много да внимава дали всичко е изрядно, когато прави онлайн покупки. Peace

# 73
  • Мнения: 445
Права си, да. Не съм искала да подвеждам никого, човек винаги трябва да гледа какво и откъде поръчва. В случая сайта изглежда читав на пръв поглед. Надявам се въпросът на fleurdani да се реши скоро и в нейна полза.

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 15 557
   Да, интересното е, че са публикували адреса си, което ме кара да мисля, че не са пълни мошеници, но за съжаление, през годините в този форум съм попадала на десетки, ако не и стотици, подобни случаи, при които купувачите пият по една студена вода и това е...

Общи условия

Активация на акаунт