Шопинг консултации, тема 3

  • 118 973
  • 767
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 13 303
Мнение за какво точно, подбрани са шапки от сравнително известни брандове.
Дали топлят - може да се ориентираш от състава, за нашите ширини всичките топлят,  дали се харесват - което е субективно.

# 736
  • Sandanski
  • Мнения: 170
Ами едната например е с поларена потплатана nort, а другата например пише само че е с две лица и за това имам малко съмнение дали ще държи толко топло.

# 737
  • Мнения: 13 303
Тази с поларената подплата е изскуственяк и затова е с подплата, другите имат процент вълна, което е достатъчно да е топло.
За усровията на нашата страна всичките са достатъчни.

# 738
  • Мнения: 11 747
Обаче на много хора вълната им боде. Аз не мога да нося вълнени шапки и шалове.

# 739
  • Мнения: 3 727
Всички показани шапки са изкустевни . Ако човекът на когото ще подарите е сноб,може да се впечатли от марката. В такъв случай му изберете с лого,което харесва.
Скрит текст:
( не харесвам лога,освен,ако не са съвсем дискретни)
Иначе тези шапки по абсолютно нищо не се различават от "обикновена " шапка" Шапките с полар топлят и са меки и приятни....Без лого се намираха за 6лв.
 Към покупка ми подариха шапка Diesel. Посмъртно не бих дала 60-70,че и 20 лв. за нея...
Lady,не наливам акъл,само си казвам личното мнение. Форум е,всеки може да се изкаже. А питащия може да направи това,което му харесва и което е решил.

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 20:05 от sasi6

# 740
  • Мнения: X
Жената иска да направи подарък (очевидно не на вас), не е нужно да “наливате акъл” и да й обяснявате кой какво (не) харесва.

Аз бих купила една от първи две шапки. Guess има вълна, но не е фирма, която е специализирана да прави дрехи за планина и зимни спортове. Имам опит и с двете фирми, но уви не за шапки. Много са им качествени нещата и си заслужават парите.

Последна редакция: нд, 17 ное 2019, 21:43 от Анонимен

# 741
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 031
Имам плетена шапка Саломон, с полар, Еми не бих си купила от 6лв.

# 742
  • Sandanski
  • Мнения: 170
Благодаря момичета, спрях се на първия модел.. Дано остана  доволна, и аз и човека на който ще я подаря.

# 743
  • Мнения: 1 656
Хубав мъжки елек, грейка къде мога да намеря?

# 744
  • София
  • Мнения: 4 713
Хубав мъжки елек, грейка къде мога да намеря?
И женски се търси

# 745
  • Мнения: 4 749
Ох и аз търся хубав  елек ,парка ,никъде няма ,😔 имам няколко страшно дебели пуловера,ме стават под никакво яке и ще стоят супер с по елеганен  шушляк,нещо такова

# 746
  • Sofia
  • Мнения: 15 554
В Peek & Cloppenburg няма ли каквото търсите?

# 747
  • Мнения: 4 749
В Peek & Cloppenburg няма ли каквото търсите?
Аз не живея в София,а не виждам да имат онлайн магазин

# 748
  • Sofia
  • Мнения: 9 726
В Кенвело видях подобни, няколко модела имат, например
https://shop.kenvelo.bg/product/kenvelo-yake-elek-2
https://shop.kenvelo.bg/product/lee-cooper-yake-elek-5

# 749
  • Мнения: 17 987
От къде да намеря такава раница?

Общи условия

Активация на акаунт