трябва ли да ходя без сутиен ако кърмя

  • 1 530
  • 22
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 250
аз слагах сутиен само, когато излизахме на вън, а вкъщи си ходех без и така е до сега де.

# 16
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Все още се разкарвам полугола из вкъщи за радост на строителите от отсрещната кооперация. Mr. Green

Ох, и аз така правех... сядам да се изцеждам един ден, и като поглеждам към прозореца  Embarassed хората се събрали да ме гледат.

Иначе по темата - навън със сутиен. Вкъщи предимно с бюстие, едно такова като потниче, колкото да има на какво да се задържат подплънките, щото тече ..

# 17
  • Карлово
  • Мнения: 4 034
Аз вкъщи ходя без, а навън с безшевен и подплънки, че вече е топло и ако протече... hahaha
А това за строителите много ми хареса Joy Joy Joy

# 18
  • София
  • Мнения: 44 120
Аз нося още от болницата, такъв за кърмачки. Много е удобен и даже си спя с него. Слагам едни подплънки, за да не се събудя в езеро, че са едни течове... Crazy. Като ми се регулира кърмата може би няма да ми трябва, но за сега за мен е невъзможно да ходя без сутиен.

и аз така само че и до сега си слагам подплънките и май няма да ги махам докато не спра д акърмя - никакъв изглед няма да махна нито тяхнито сутиена.
Но не ми е проблем Wink

# 19
  • София
  • Мнения: 4 966
И аз ходя със сутиен за кърмачки,и спя с него...от раждането-до сега

# 20
  • Мнения: 462
С първото дете ходих постоянно със сутиен и една пеленка вътре... заради "подмокрянето".

Сега си ходя гола - мъжът ми върви и дърпа завесите след мен Wink. Навън слагам сутиен.

# 21
  • Мнения: 489
И аз ходех със сутиен за кърмачки но са ми разранени зърната и имам чуството че като съм без него ми минават по бързо та затова го махнах-в къщи де Grinning
Иначе си е наистина ужас като подгизне фанелката #Crazy
А навън с подложки и сутиен.

# 22
  • Мнения: 649
със сутиен за кърмачки ходех винаги... беше добра инвестиция, защото като го кърмех навън само от едната страна се отваряше и не стоиш гола на улицата  hahaha така нищо не се виждаше- бебо бързо на гърдата и да си суче!!! а и подплънките си стоят на мястото, че при мен до последно си капеше по малко...

Общи условия

Активация на акаунт