Публика срещу заплащане?!!

  • 11 413
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 530
Мъжът ми участваше в " Руска рулетка" и имаше право да води със себе си един придружител. Естествено, че това бях аз. Та тогава се заговорих с едно момиче от публиката, което ми обясни, че са там срещу заплащане. И е точно така, снимат за цялата седмица предаванията през събота и неделя. Публиката трябваше да възклицава, да вика, да ръкопляска и др. Имаше даже една мома, която явно отговаряше за публиката- много им се караше, че не викат и т.н. Миналата година попаднах на обява за набор на публика за Ники Кънчев 10лв на снимачен ден.А братовчед ми е режисьор и от него знам, че в телевизията можеш да си докараш добри странични пари. Например при Ути,жената която мие чинийте изкарва добра надница. Работи се само събота и неделя- тогава се снимат предаванията.

# 16
  • София
  • Мнения: 4 884
Аз съм участвала в "Искрено и лично" и бях не от страната на публиката, а баш на диванчето, но мога категорично да кажа, че на публиката не се плаща. По-скоро тези баби няма какво да правят и затова идват безвъзмездно да дремкат на втория ред.

# 17
  • Мнения: 8 505
Само за Стани богат зная със сигурност,че се плаща.Съквартирантът на мой колега редовно ходеше по едно време.

# 18
  • София
  • Мнения: 897
Всички предавания на СИЯ са платени- "Стани Богат", "Сблъсък"  "10-64" и мнооого други. Но от това едва ли можеш да си докараш някакви доходи- 10лв на ден, но стоиш целият ден там и с тези пари до Бояна и обратно си покриваш пътя само. Единстваното не платено предаване от този род е на Слави- там си плащаш за да влезеш.

# 19
  • Мнения: 483
Публиката в "Стани Богат" не е за едно предаване... Предаванията се снимат по няколко наведнъж... Цената пред година и половина беше 25 лева на снимачен ден... В този ден са снимали 6 предавания... Имало е и сандвичи, безплатни... Всичко това от разказ на очевидец, сиреч - платен публикар...
В "Шоуто на Слави" билета струва 5 лева... Обаче мнооого рядко има билети за свободна продажба... "Искрено и лично" и "Здравей, България" не са от предаванията с платена публика... Платена е публиката в "Море от любов", "Сделка или не", "10/64" и разни други от сорта... Всичко това е от лично наблюдение и ако греша някъде, поправете ме...

Точно така е и знам че по-голямята част от публиката е от контрольори.  moresmileТе се снимат във всички предавания точно защото им плащат хранят и поят по цял ден.

Общи условия

Активация на акаунт