Въпросче-кога спират лохиите?

  • 5 075
  • 42
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 596
2 месеца, бях със секцио

# 16
  • Мнения: 554
Честито бебче, мила!
При мен спряха около 45 ден, раждах нормално. Имаше дни, когато намаляваха лохиите, а други дне се усилваха. Шантава работа

# 17
Честито бебче и от мен и все много да те радва  Grinning!
При мен спря за 40-45 дни, като в началото беше много обилно и постепенно намаляваше. Засилваше се само по време на кърмене.

# 18
  • Мнения: 7 640
лохиите освен кървави, после стават и прозрачни, спират за различно време- при мен след 45тия ден ooooh!

# 19
  • Варна
  • Мнения: 10 493
Честито бебче  bouquet
При мен лохиите ми вървяха повече от два месеца ooooh!

# 20
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Честито бебе! Да ви е живо и здраво и само радост да ви носи!  smile3525

Лохиите при мен спряна слад близо два месеца при първото ми раждане и след 20 дни при второто. И двата пъти бях секцио.

# 21
  • Мнения: 1 666
Честита дъщеричка!
А за въпроса - както вече си разбрала и от другите постинги, при всеки е различно и като продължителност и като обилност.
Аз раждах нормално, а лохиите ми течаха 42 дни, като на моменти ту спираха, ту тръгваха отново, но като цяло доста оскъдно течаха.

# 22
  • Мнения: 660
Честито момиченце и от мен !!! Да е жива и здрава и много щастлива с мама и тати !
При първото раждане , лохиите станаха прозрачни още в болницата , което много озадачи лекарите и акушерките , но ... А в къщи / пак прозрачни/ продължиха още 4-5 дни т. е. общо около 10 дни . Предполагам , че това е изключение като чета написаното по- горе . Но пък за сметка на това менструацията ми се върна на 40-ия ден и то много обилна и точно тогава ми спря и кърмата  Sad.

# 23
  • Мнения: 432
Честито бебче,да ви е живо и здраво,да ви радва.Аз родих секцио,лохиите ми  спряха на 42 ден

# 24
  • Мнения: 1 448
Родих секцио и ми спряха след месец точно Simple Smile

# 25
  • Мнения: 1 873
На 40 - я ден горе - долу.

# 26
  • Мнения: 296
Честита беба-жива и здрава! При мен текоха докъм 43 ден, след това минаха 4 дни и ми дойде първата менструация, защото почти не съм кърмила

# 27
  • Мнения: 5 647
Честито бебче!
Относно лохиите- при мен спряха към 30-ия ден след раждането.

# 28
  • Мнения: 3 929
Да ти е живо и здраво бебчето и ти, за да му се радваш!
При мен кървенето трая почти 2 месеца. Раждах нормално.

# 29
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Честито бебче и от мен!
Лохийте ми спряха към 35 я ден.

Общи условия

Активация на акаунт