МЛЯКО най-близко на вкус до май4иното??

  • 1 962
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 328
Дъщеря ми беше на около 4 год.,когато ми направи страхотна алергия,ставаше цялата на огромни плюски.Беше много страшно.Ходихме по какви ли не лекари,спазвахме диети,изпихме почти всички видове противоалергични сиропи.Големи мъки,никой с точност не може да ти каже от какво се предизвиква(главно от храна,растения,хлор....).Последно ходихме при една професорка в Мед.академия,която изрично ми забрани да давам "Данон",назначи и друг хранителен режим(6 мес. бяхме на зав.хляб,лютеница "Дерони" и ябълки).Това е на кратко,от тогава косата ми настръхва като чуя "Данон".Не искам да те плаша,но същата тази професорка сподели,че всяко второ дете прави алергия от това мляко,пробвай някакво друго,"Родопея" напр.

# 16
  • Мнения: 2 116
И аз сама да му го правя плодово... Да това е много добра идея ! newsm10 А за домашното кисело какви са отзивите? newsm12

# 17
  • Мнения: 46 518

Е нали пък в него имало желатин  newsm78

# 18
  • Мнения: 328

Е нали пък в него имало желатин  newsm78
Честно казано не съм чула,първо това ми дойде на ум.Може с друго да опита.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 210
Благодаря ви май4ета, тази нощ минахме без мляко. Дано продължи така Praynig Проблемът за киселото млкяо и при мен е , 4е не иска шише никакво. Нито биберон. Иска си цица 4овека, ама това е друга тема. Засега се справям. Благодаря още веднъж. Hug

# 20
  • София
  • Мнения: 2 019
Браво!
Кажи как го постигна Praynig
За домашното кисело мляко - аз давам такова. В Молдова няма кисело мляко и аз квася от прясно купено от магазина.

# 21
  • Мнения: 3 042
за домашното кисело какви са отзивите? newsm12

Ако имаш възможност да си правиш домашно кисело мляко е най-добрият вариант за киселото мляко. На дъщеря ми на времето съм давала след като стана на 1г домашно кисело мляко и не съм имала никакви проблеми. Освен това си сигурна, че наистина даваш мляко. Peace

# 22
  • Мнения: 52
Ако не иска шише, бих ти препоръчала да пробваш /може и вече да си де../ да и вземеш шишенце на NUK с анатомична биберона, от тези които са по-тумбестите, моето дете само това приемаше като заместител на цицата...затоплях шишето в вряла вода, така че да и е топъл биберона и понеже шишето е тумбесто, в просъница се лъжеше. Особено ако е гушната...не разбираше цица ли е или шише. Все още отказва да пие от нормален биберон...но си вземи каучуков, не силиконов, по-мекичък е. Peace

# 23
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Нали има банка за майчина кърма

# 24
  • Мнения: 3 886
Ако не иска шише, бих ти препоръчала да пробваш /може и вече да си де../ да и вземеш шишенце на NUK с анатомична биберона, от тези които са по-тумбестите, моето дете само това приемаше като заместител на цицата...затоплях шишето в вряла вода, така че да и е топъл биберона и понеже шишето е тумбесто, в просъница се лъжеше. Особено ако е гушната...не разбираше цица ли е или шише. Все още отказва да пие от нормален биберон...но си вземи каучуков, не силиконов, по-мекичък е. Peace
съгласна съм за каучук но за това че бебето не рабира не съм.моита кукла с какво ли нея лъгахме и не и не инеиска и твае иска си  цица и нищо друго даже и вода ех да можеше 1 цица да пуска вода newsm78 #Crazy

# 25
  • Мнения: 888
Аз съм с две ръце за домашното кисело мляко, ако детенцето не иска АМ!И наистина лесно се прави плодово кисело мляко с плодове от компот или пресни плодове...Трудното е да заместиш гърдата, а за това не знам какво ще помогне!

Общи условия

Активация на акаунт