Къванч Татлъту в новия сериал "Cesur ve Güzel"/ минали проекти и партньори/- 57

  • 60 387
  • 737
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 4 642

   
      Да ни е честита новата тема!


      Айрич, благодарско!


     


      Копирах си поста от предишната тема. После видях, че вече сте в новата.


      Фей, лайкнах те! Но лайкнах и Катринчето. Особено за:



Цитат
Ако баща и е толкова невинен, колкото тя само вярва, за какво тогава е дошъл Джес тук? Защо не дойде в Пловдив при мен например? Ами точно в Корлудаа?

    35 hahaha 35 hahaha smile3501 newsm51


    На което ти много сериозно отговаряш че Къванч не е знаел за нея /за Катрин/.  Laughing Ми той не знае и за мен!...Както и за всички нас. Шегувам се. Да не вземеш да се впрегнеш!

   Добре си се развива действието. Има си своите меандри. Няма как. Ако всичко става толкова бързо ще имаме игрален филм за час и половина, два. Ще се опитам тази вечер да изгледам последната серия с бг субтитри, за да съм в час после с вас!

   Много от вас харесват Туба с късата коса. За кой ли път ще се повторя, че и аз така много повече я харесвам. Че има красива коса и така ѝ личи. Да взема аз да си направя прическа като нейната сега да видим дали ще стане!!!  35

   Да ви е честит Йорданов ден!


   Лека!


       

# 31
  • Мнения: 924
Здравейте на компанията!
Надявам се и аз да мога да се присъединя към вашите обсъждания. Не знам, дали трябва да кажа, че до сега съм гледала точно два и половина турски сериала /като за половин броя "Чучулигата"/, но пък за мой късмет, всички бяха с хепи енд накрая. Не понасям драматичните краища. Силно се надявам, и в този сериал да са предвидили добър завършек.
Така или иначе, решила съм, че ще изгледам сериите до края. За сега темпото ме задоволява и няма излишен пълнеж. Особено много се зарадвах, когато Джесур излезе за няколко часа от болницата, а не се въргаля 10 серии в леглото:)))
Има и една линия, която ме държи в напрежение, и това не е любовната линия. С всяка серия се опитвам да отгатна, дали точно сега Бану или Баану ще подхлъзне Джесур. Пренебрегнатата жена, става отмъстителна, а пренебрегнатата жена, владееща информация, става опасна.

И накрая...няколко пъти гледах втория тизер, кадър по кадър. Само на мен ли ми се струва, че Къванч играе с висока температура? Особено си личи в последната сцена.

# 32
  • Мнения: 1 641
Аз сега като Мара подробната да се поясня какво имах впредвид, като казах защо не вземе да дойде при мен в Пловдив. Имах впредвид , че Джесур не случайно е отишъл в Корлуда, тоест има много основателна причина да преследва баща и, иначе би отишъл някъде другаде. Хайде мен като не ме знае, да кажем че Чешме го знае къде е и би могъл да се засели там например. Обаче, щом се заселва точно в Корлудаа, значи има нещо гнило в Дания...............
Дано ме разбрахте
Аз бих искала нещо друго да разнищя , с риск някои от вас да подскочат посред нощ.
Някой беше коментирал, че Джес се бил шегувал с любовта си към Сюхан и не бил я ухажвал сериозно.
Аз искам само да ви кажа, че той имаше най–влудяващата тактика по която всяка жена би луднала. Култово беше за мен как я изпрати до вратата, как я погали и си тръгна оставяйки я зашеметена. Страхотен похват. През цялото време я въртеше така, спомнете си как онемя Сюханчето, като и каза ,че е бил сериозен за сватбата винаги и много други такива моменти имаше. Подаваше и стръвта бавно и мъчително със страхотен еротичен заряд. Докато той остана хладнокръвен до последния трейлър

# 33
  • Мнения: 4 642
Здравейте на компанията!
............
 Силно се надявам, и в този сериал да са предвидили добър завършек.
Така или иначе, решила съм, че ще изгледам сериите до края. За сега темпото ме задоволява и няма излишен пълнеж. Особено много се зарадвах, когато Джесур излезе за няколко часа от болницата, а не се въргаля 10 серии в леглото:)))
.....
Има и една линия, която ме държи в напрежение, и това не е любовната линия. С всяка серия се опитвам да отгатна, дали точно сега Бану или Баану ще подхлъзне Джесур. Пренебрегнатата жена, става отмъстителна, а пренебрегнатата жена, владееща информация, става опасна.

И накрая...няколко пъти гледах втория тизер, кадър по кадър. Само на мен ли ми се струва, че Къванч играе с висока температура? Особено си личи в последната сцена.

  Мирор, добре си се появила и много добре дошла. Щом ти е интересно тук да четеш и има какво да споделяй, разбира се, че може да пишеш. Това е обществен форум! А и още първият ти пост  удари 10-та. Затова те и цитирам. Хареса ми това, че Джес не се въргалял много серии в леглото. Пишеш, че малко сериали си изгледала, но ето на - хванала си основната цака на сценаристите им!  Laughing

  За Бану и ние тук сме си го мислили дали ще продължава да е все така комбина с Джесур. вероятно общите интереси ще ги държат заедно. Ще видим.

  Ще погледна тийзъра. Може и имаш основание - писаха, че то боляло гърлото. Но...да не забравяме - той освен красавец е и доста добър актьор.

  Ще те очакваме и занапред с интересните мнения и набито око.


  Катринче:  smile3501

# 34
  • Мнения: 924
Ще погледна тийзъра. Може и имаш основание - писаха, че то боляло гърлото. Но...да не забравяме - той освен красавец е и доста добър актьор.

Добър е. Чак не ми се вярва понякога.
Но в случая, очите му имат специфичен болнав блясък.
А Бану, Бану е скритата лимонка в лагера на Джесур, според мен.

# 35
  • Плевен / София
  • Мнения: 17 803


Интересни колажи намирам.

Фенче,  Hug bouquet Peace

Гости, Hug  bouquet Peace
стихотворението на Луи Арагон
завършва така >>>


" На тоя свят любов щастлива няма,
но ние с тебе пак обичаме се двама."

Дива  Hug аз съм сигурна, че се обичат двамата, но пак се чудя на това ...На тоя свят любов щастлива няма...
и сега вече да кажа на всички в темата....
Здравейте момичета... Hug
Днес отново е празник...Иванов ден...Честито на всички празнуващи bouquet да са живи и здрави....

# 36
  • Мнения: 18 535
Добро утро, сладурки!  Hug Hug Hug
Скрит текст:
Честит Ивановден!  bouquet
Мирор  Hug
Честно казано, и на мен ми се видяха странно блестящи очите на Киво, но си мислех, че си въобразявам  newsm78 А и прочетох, че освен, че е загубил гласа си и , че го е боляло гърлото е имал болки и в гърдите, та не знам ... нищо чудно и с температура да е снимал  ooooh!Та той със счупени ребра снима, та какво остава с температура  Laughing  Дано вече е оздравял  Praynig
За Бану и аз си помислих дали е съгласувала действията си с Джес, малко ми е съмнителна тази ... Видя се, че тя обича Джес, повече от Сюхан се разстрои от случващото се с него. А на Нова година се увери, че той вижда единствено Сюхан ... Дали няма наистина да го предаде  newsm78 Ще видим ...
Гости  Hug  wavey
Кати  Hug лайкнах те! Ама точно така си беше!  Peace И тя нямаше шанс просто ... още повече, че той и хареса от пръв поглед. Обаче ... и той остана изненадан на края  hahaha
На мен сега ще ми е интересно да видя това



Явно, преди да стрелят по Джес и Сю, първо ще се опитат да инсценират катастрофа на Джес  newsm78 Или ще е след това  newsm78 Оф, да идва по-бързо четвъртък ...
Хубав ден, милички! Стойте си на топло, че навън е ... Забравихме какво е зима последните години  hahaha

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 11:26 от queen_fenka

# 37
  • Мнения: 18 599
Привет Hug, до сега нямах нет ooooh!
стана и в рима Laughing

новичка Heart Eyes


видях само, че имаме ново попълнение Simple Smile
mirror_добре дошла!!! Hug

връщам се да ви чета Wink

от Башак, бая снежец има и при тях Whistling
https://www.instagram.com/p/BO9Y20Qhyz8/?taken-by=basakdizer

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 12:14 от Airra

# 38
  • Мнения: 18 535
Айре  Heart Eyes благодаря!  bouquet
Вай беее ... и при тях много сняг, много нещо  ooooh! А нашият красавец без шапка  Crossing Arms
Ето още една снимка

А интересът към 9 серия расте ...


Нов клип


https://www.youtube.com/watch?v=FkYGmCDrxNc

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 12:29 от queen_fenka

# 39
  • Мнения: 18 599
абе нашето момче е жилезно бе Wink
как се кефи на снега с кучо  Laughing



само, че тия снимки не са от Башак, или поне не от ИГ й Peace

# 40
  • Мнения: 18 535
Айре  Heart Eyes е, не знам , рускините пишат, че е от нейния ИГ, ама щом казваш ... някой му се кефи как си играе с кучо  Peace А  кучо как се забавлява, сладура  Laughing спомних си моето колко се радваше на снега  ooooh!

 Joy Joy Joy много е готин този актьор


 hahaha Готино!В едно училище


ПП Кати  Hug забравих да ти благодаря за поздрава!  bouquet

Последна редакция: сб, 07 яну 2017, 12:49 от queen_fenka

# 41
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Да, готин е! А "Бюлент" и в живота си е леко плужав, а и нула чар.
Мацката с Корхан Седа Бакан ли е? Или само прилича?

Добре дошла на Мирър!
Много готини коментари и на двете с Катрина.
Права си, Катрина, замота я нашият човек по всички правила на изкуството на прелъстителя, Джон Малкович ряпа да яде. Joy
Ама то всяка жена на нейно място би оглупяла, нормално си е. Като ти се завърти главата и сгорещи кръвта, иди мисли трезво и логично. Joy

Дивичка, много те обичам за твоята, как да го нарека, документалност. Веднага изкара финалната строфа на оригинала. Hug Винаги може да се разчита на теб за достоверност, много ценя това.

Гости, и аз като теб се дивих на фразата "любов щастлива няма" и мислих какво ли ще рече това, като е от ясно по-ясно, че любов щастлива има, но поетите са друг порядък хора, позволено им да мислят и чувстват различно от нас. Или пък има предвид, че обичайки, човек все пак страда понякога - за себе си или за този, когото обича. Самият Арагон е бил доста объркан по отношение на любовните си чувства, та може и от това да идва.

Не гледам фрагмани аз, обаче от вашите думи разбирам, че пак ще се стреля по Джесур или по Сюхан. Не става ли много често това със стрелбите, да не отидем в друг жанр се плаша.

# 42
  • Мнения: 18 535
Светле  Hug не е Седа, това е актрисата, която играе майката на Сю. Много малко са я давали, та затова я бъркаш. Седа е по-готина  Laughing А Бюлент не е толкова зле, стига да е далече от Джес  Mr. Green
 Joy Joy Joy

По Сюхан никой не стреля  Laughing ама нали е вечно с Джес  ooooh! А , няма да преминем в друг жанр, но и в нашия си има бая екшън  hahaha Няма лошо, аз така обичам - от всичко по-малко  Peace


https://www.youtube.com/watch?v=tAeRoHWLuzo

# 43
  • Мнения: 18 599
Айре  Heart Eyes е, не знам , рускините пишат, че е от нейния ИГ, ама щом казваш ... някой му се кефи как си играе с кучо  Peace А  кучо как се забавлява, сладура  Laughing спомних си моето колко се радваше на снега  ooooh!

 Joy Joy Joy много е готин този актьор


 
Скрит текст:
hahaha Готино!В едно училище


ПП Кати  Hug забравих да ти благодаря за поздрава!  bouquet

ооо Башак не слага снимки на Киво, /или почти не/нещо са се объркали рускините
ако Миси Heart Eyes беше тук, можеше и да разбере откъде са снимките Peace
липсва ми, ама тя си го знае де Wink

и съвсем кратко видео
https://vk.com/feed?z=video179104563_456239353%2F942c1115c9c740f … _-42273871_106062

Тамер е голям образ, какъв причос е извадил Joy Joy Joy


Светле Hug, и на мен ми заприлича в първия момент на Седа Peace

# 44
  • Мнения: 14 490


  Здравейте момичета Hug Hug Hug

Аз си стоя на топло  но защото съм болна от грип .По-гадно е и от студа.

Е , така успях да изгледам вчера и 7 и 8 -а серия спокойно в леглото.Преди това бях ги гледала по диагонал.
Много се чудих дали да споделя това което ме вълнува в "ДиК"и реших да си кажа скромното мнение.
Този път оставям на страна прическите и тоалетите на ГГи се захващам с чувствата.

И понеже за мен има разлика във влюбен и обичащ Сю и Джес за сега се   опознават, проучват,приятен им е допира един с друг и са на етапа -обич!




Човек може да обича много неща - кучето си , децата си,домът си,приятелите си,но според мен може да е влюбен само в един .
  За сега Сю и Джес са далеч от влюбването или аз просто не мога да го усетя.
Да и двамата ГГ играят чудесно, но не ми е достатъчно за да усетя магията,химията както се казва между двама влюбени.


Общи условия

Активация на акаунт