Препоръчайте ми пюре със заешко

  • 6 882
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 432
Заешко с картофи и домати на Ганчев (вътре има още цвекло и лук)

Мирише приятно и малчо го хапва цялото с кеф

Ники го обожава.

# 16
  • Мнения: 217
Моя обожава заешкото на Мендев Grinning

# 17
  • Мнения: 578
Аз не уточних - става въпрос за това заешко с картофи - за след 4 месец. Иначе той яде с броколи пюрета. Примерно това на Бебивита - пуйка с броколи си го яде. За след 8 месеца не съм му давала още, защото не може да дъвче и ме е страх. Пробвам с настъргана ябълка да го науча да дъвче, ама само я смуче и я гълта. Затова мислех, че понеже е по-гъсто пюрето не го яде. Ама щом и разредено го плюе, явно нещо не му харесва Sick Ще взема да пробвам на Гербер, въпреки, че той пък не ги харесва герберските пюрета....това пък може да го яде, знае ли човек Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 1 568
Пюретата за след 8-мия месец можеш да даваш пасирани.
На мен ми се налага да пасирам дори и до сега /Дара е на година и 4 месеца/, а пък какво остава за 8-месечно бебе  Wink

# 19
  • Мнения: 1 427
И аз съм за Гербер!Изобщо всички пюрета на Гербер са по редки от Хип-ските и дъщеря ми ги предпочита.

# 20
  • Мнения: 1 190

Дъщеря ми пък това на Хип за след 4 месец страшно много го обича, много е ароматно, обаче не мирише гадно /това разбира се е въпрос на вкус/.

# 21
# 22
  • Пловдив
  • Мнения: 1 443
И ние сме фенове на Гербер  Peace

# 23
  • Мнения: 7 803
а при нас zащо ли няма zаешко на Хип?  Cry

# 24
  • София
  • Мнения: 6 182
Пък ние мъчихме заешкото с броколи и ориз на хип 3 дена, ама НЪЦ. На мен ми мирише на загоряло, но не съм го пробвала, че не ям месо. Последния ден го разредих с едно сосче от кисело мляко и майонеза и имаше малко по-голям успех, ама пак не хапна много, може и защото е на едри парчета.
На Ганчев и харесва, а ще трябва да погледна и на Гербер, че тях май най-ги обича като марка.

Общи условия

Активация на акаунт