Любители на котки - Тема 111

  • 53 284
  • 741
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 4 275
Ние днес май ще ходим на ветеринар. Вижда ми се малко слабичък. Не знам дали не е защото в момента расте доста бързо, но коремчето от двете страни е леко хлътнало навътре. Иначе вече е доста издължен, расте си и си хапва, но според мен по малко.

И нещо от вчера да разкажа... Влизам в банята да си взема един душ, затварям вратата и отвън се чува едно дълго "мяууу". Казвам си: " Добре, айде влизай" и отварям вратата. Сяда той и почва да гледа. Аз съм зад заведата и само си подавам главата от време на време  Mr. Green Поприключвам с душа и за финал взимам една четка с гумени връхчета против целулит и почвам да масажирам дупето  hahaha Понеже сапуна се отми, при всяко движение се чуваха скърцащи звуци. Поглеждам към котето - едно неспокойно такова, върти уши като сателитни чинии на север, юг, изток запад и за да го успокоя, подавам дупето иззад завесата и все още масажираща с четката, обръщам се към котето и казвам: ето, маци, оттук са звуците, няма страшно. Милисекунди след като се показах ме хвана срам, че размятам задни части пред детето и се скрих отново зад завесата  Blush

# 676
  • Мнения: 1 635
Мишелин, дано му няма нищо на момчето.
Аз вече не се срамувам от "детето" като се къпя. Ая е много нахална и който и да влезе в банята, по каквато и да е причина  Laughing тя влиза с него. Сутрин се мие с нас - има си една стара четка за зъби и дъщеря ми и "мие " зъбите. Когато някой влезе да се къпе тя се качва на казанчето на тоалетната чиния и оттам наблюдава дали ще се измиеш навсякъде прилежно  Grinning Излиза от банята чак когато си приключил вече с къпането и наблюдението продължава и при обличането, да не би случайно да си облечеш нещо наопаки  Joy

# 677
  • София
  • Мнения: 855
Мишелин  hahaha почти си разлях кафето, като се изхилих, докато те четях  Laughing

Feeby Аби се разгони за пръв път на 9 месеца и половина, стана много гальовна, подчертано към моя тогавашен приятел, започна да спи само на неговите дрехи, да се търка в неговата раница, и да му се глези само на него. Намали рязко хапването, и по време на глезене започна да вирва дупе. След няколко дена дойде и гърленото пеене, не беше толкова остро мяу, ами точно едно гърлено напяване...започнаи да се върти по-често около входната врата и да душка там...и "говореше" на вратата с пълно гърло. Това си спомням. Вече след месеци директно се започваше с пеене и гърлени звуци пред вратата. Беше неумолима, не ядеше, беше страшно за гледане....
Мъжкият, който имах като студентка, когато се разгонваше ставаше супер агресивен, най-обичаше да ми скача на скалпа със забити нокти докато лежах. Това лято, си спомням, така и не облякох къса рокля, защото коленете и целите ми крака бяха така издрани  до кръв  все едно съм участвала в някаква идиотска мисия на Сървайвър Whistling Тогава бях чела някакви щуротии и реших че му липсва внимание, гушках го, играех си с него " до пълно изтощение", това все едно го зареждаще да е още по-див. Накрая двора на баба ми и съседските котки се оказаха идеалната среда за неговия свободолюбив темперамент  Flutter

# 678
  • Мнения: 1 709
Feeby, така описано ми прилича на разгонване. Нашата Стейси се разгони като беше на 5-6 месеца и помня, че всичко протече тихо и не толкова силно изразено.
Последващите разгонвания вече са по-шумни Simple Smile

# 679
  • Мнения: 1 831
Темата за разгонването ми е много на сърце в момента.

Нашата Кити е кастрирана от април миналата година и до преди 3 дни всички беше наред. Но сега е отново разгонена или по-точно тя си мисли, че е разгонена - дига дупе, грачи по цяла нощ, търкаля се ... направо не се спи в нас вече 3 дни. Вчера я заведохме на доктор, защото аз бая се стреснах и се оказа, че е изключително рядко срещано, но е възможно кастрирана котка да си мисли, че е разгонена като причина дадоха високи нива на меланин и други хормони  Shocked направо онемях. Лекарят каза просто да я търпим докато и мине или да и даваме хапчета за разгонване, но и аз и той сме против. Ще се лишим от сън за определено време, но дано не е дълго  Tired

Да платя и малко данък:



Скрит текст:



# 680
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 303
LofYou много е сладка Кити както се гуши дано да и минат скоро бесовете Simple Smile Аз моята като се разгони я гушкам и като си мушне главата под мишницата ми надушва женски хормони ли кво ли не знам ама се успокоява обаче като усети мъжа ми пощръклява направо вие след него ужас не може да излезе Simple Smile

# 681
  • София
  • Мнения: 855
Много е сладка Кити  Heart Eyes
Искам и аз гушливо котеееее  #Puppy dog... моята е добра душа, но галенето е  само когато тя иска и е на кеф и не можеш да я мачкаш и да  и държиш в ръце- веднага протестира.

# 682
  • Мнения: 4 275
И ние сме така. Освен, че протестира и хапе. Аз толкова хапещо коте не съм срещала  ooooh!

# 683
  • София
  • Мнения: 9 349
Момичета, ако искате ви давам моята топка косми Simple Smile Simple Smile Simple Smile обича да се гушка, да я носят, да се гали, да се лигави, да яде - абе всичко обича.... Ама и хапе де и драска, когато полудее или когато не и обръщаш внимание...

# 684
  • София
  • Мнения: 1 593
Всеки желаещ е добре дошъл у нас да гали двамата мазньовци. Най-любимо им е да ни дойдат гости. Ама много гости. На купон са първа писта. Завират се в лицата и чашите на всеки и не го оставят намира докато не ги помачка достатъчно. Интересното е, че нито един от двамата не е хапал и драскал никога. Дори и при терор от детето и негови приятели. Сякаш зъби и нокти не притежават.

Малко данък

Скрит текст:

# 685
  • София
  • Мнения: 6 195
Я, Вейдър вече с изразени райета.  Heart Eyes Адрѝ, честито! Лека и безпроблемна да е!  Hug

# 686
  • София
  • Мнения: 1 593
Мерси  Hug
Вейдър е хамелеон. Вечер и в мрачни дни е съвсем черен, на силна дневна светлина е с много ясни сиви раета, а на слънце е наситено шоколадов  Crazy  А като го взех от спасителката му беше абсолютно черен при всякакви обстоятелства и даже на моменти като ѝ пращам снимки чак ми е неудобно, че сигурно си мисли, че съм го уморила и ѝ показвам друга котка  Laughing

# 687
  • Мнения: 4 712
Адри, пращаш снимки ли?
И аз така искам понякога от едно момиче, на което дадохме спасеното от нас коте миналия юни. Добре че ми е приятелка във фейсбук и понякога си качва в снимките, да не я тормозя често  hahaha

Да ви попитам нещо. Случвало ли се е на ваша котка нокът да стърчи навън? Докато другите са прибрани? Ей така, в спокойно състояние.

# 688
  • София
  • Мнения: 1 593
Пращам, да. Момичето, от което го взех, го спаси от един булевард, а аз исках много дългокосместо черно коте (той беше такъв като бебе) и моментално писах в групата за осиновяване. Като го взех обещах да ѝ пускам снимки отвреме навреме. А аз обичам да си го снимам и с удоволствие ѝ пращам.

Ето го какъв беше като го взех Heart Eyes

Скрит текст:

# 689
  • Мнения: 3 154
Адри, пращаш снимки ли?
И аз така искам понякога от едно момиче, на което дадохме спасеното от нас коте миналия юни. Добре че ми е приятелка във фейсбук и понякога си качва в снимките, да не я тормозя често  hahaha

Да ви попитам нещо. Случвало ли се е на ваша котка нокът да стърчи навън? Докато другите са прибрани? Ей така, в спокойно състояние.

Случвало се е. Най-вероятно ще падне - нокти намирам често по килима, и мустаци също.
Да напомним за себе си. Laughing
Скрит текст:

Общи условия

Активация на акаунт