За развод.

  • 2 357
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 858
Ние няма да делим нищо,  нямаме спорове за издръжка или имущесетво или каквото и да е друго.

# 16
  • София
  • Мнения: 2 857
Ние няма да делим нищо,  нямаме спорове за издръжка или имущесетво или каквото и да е друго.
  прочетох, дано да мине всичко "по ноти"

# 17
  • Мнения: X
Ние също плащахме за прехвърлянето на имота. Но при мен се прехвърляше не цял имот, а част.
А сумата определено си е страховита.  #Cussing out

# 18
  • Мнения: 1 858
Ние няма да делим нищо,  нямаме спорове за издръжка или имущесетво или каквото и да е друго.
  прочетох, дано да мине всичко "по ноти"
И аз това казвам дано! Благодаря ви , че се включихте.

# 19
  • София
  • Мнения: 2 857
Ние също плащахме за прехвърлянето на имота. Но при мен се прехвърляше не цял имот, а част. А сумата определено си е страховита.  #Cussing out
Каси, ми евала на адвокатката ви, щом и с това се е оправила за един ден
моя като каза който иска да се развежда да си плаща и аз за толкоз пари такъв адвокат намерих, ама и реално тогава не бързах да се изнеса щото нямаше още къде да ида ..та така

# 20
  • Мнения: X
Ми Драгонице, то в нашия случай ТОЙ искаше да се развежда.... Та и бързо бързо и адвокат, и решение и всичко. На всичкото отгоре плати и прехвърлянето на неговата част от жилището, което по принцип си беше в тежест на мене - който придобива той плаща - но естествено за сметка на това реши, че детето няма нужда да яде - и си дава мижавата издръжка която е по документи. Кво ли си вика - щом сме се развели, детето нема нужда от мляко....  #Cussing out

Общи условия

Активация на акаунт