Томболи, игри, конкурси, награди и подаръци - 56

  • 93 978
  • 741
  •   1
Отговори
# 720
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Накрая ще им пратя всички касови бонове от Траяна / пазя си ги/ ,
 и ще си искам комплект магнити пък !  newsm64 animal085 animal085

# 721
  • София
  • Мнения: 13 270
Егати!  7 кутии Траяна до тук, различни при това. Магнитче не мога нацеля .    #Cussing out Мрън!

Мойте у дома ми се присмиват и ми дадоха идея да тръгна с парче магнит да си търся  в магазина из кутиите. Дето се залепило, вътре имало. Утре ще пробвам!

Тц, тц, тц!  Laughing Не може да стане!  Laughing И на мен ми мина през ума, но магнитчетата са толкова слаби, че без да им се махне целофанчето, не искат да се залепят за хладилника.  Laughing Абсурдно е да се залепи през толкова много препятствия - собствената опаковка + пакета с бисквитките + картона на кутията.  Grinning Е, ако носиш някой супер магнит, тежащ 10 кг, може и да стане, но не съм пробвала.  Mr. Green 

Иначе от 10 купени кутии (използвах промоционалната цена на Била), имам 4 магнита - Амстердам, Дубай и 2 Барселони.

Някой знае ли от колко магнита е цялата колекция? Потърсих нещо писано по въпроса, но не намерих. За сметка на това намерих игра за Стара Загора и Благоевград при покупка на 2 кутии бисквити. Ако някой е от тези градове, може хем да спечели магнитчета от опаковката, хем да играе за шейна - http://www.prestige96.bg/bg/promo и http://www.prestige96.bg/bg/promo/29/

Последна редакция: пт, 03 фев 2017, 03:25 от Тaня67

# 722
  • Под Слънцето
  • Мнения: 3 761
Таня, то ги има на самите кутии с картинки как изглеждат магнитите. Предполагам , са същите. Аз , както споделих, не мога да си нацеля ,че да сравня.

# 723
  • София
  • Мнения: 13 270
Таня, то ги има на самите кутии с картинки как изглеждат магнитите. Предполагам , са същите. Аз , както споделих, не мога да си нацеля ,че да сравня.

На опаковката са снимани 5 вида, но може да са само примерни.  Wink

# 724
  • Мнения: 306
А в Благоевград, не мога да намеря никъде от промоционалната опаковка на Траяна с магнити.

# 725
  • Мнения: 5 308
Лаленце, заменям Амстердам за Париж  Wink
Моят мъж нали си е късметлия, с първата опаковка уцели Simple Smile

# 726
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Много обичам магнитчета, ще потърся и аз тези кутии.

# 727
  • Мнения: 10 874
Джине, „страната на лалетата“, а? Mr. Green Само че, противно на всички очаквания, Холандия не ми е в топ 3 на любимите държави. Но пък Франция е. Grinning Сега се надявам да уцеля Прага и Рим и ще съм напълно щастлива. Heart Eyes

Обещах да ви снимам магнитчето и промоционалната опаковка, та да си спазя думата. Hug Снимките са от телефон, за което ме извинете, но само с това разполагам в момента.
Магнитчето:
Скрит текст:

Опаковката:
Скрит текст:

# 728
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
Добре, че показа опаковката. Аз както винаги не съм разбрала, че е промоционална. В нашият магазин ги няма със сигурност, ще обиколя големите вериги.

# 729
  • Мнения: 36 878
Погледнете каква страница се рекламира в полето на Фейсбука ми - https://www.facebook.com/%D0%9D%D0%B0%D1%86%D0%B8%D0%BE%D0%BD%D0 … category_pyml_rhc

 hahaha hahaha hahaha

Смешно е, но някои деца може да са се подлъгали да им пращат смс-си или каквото там искат... Сега ще ги докладвам, да видим дали ще изчезне...

# 730
  • Мнения: 14 793
Влизам да ви кажа за промоцията с магнити,но вие както винаги сте информирани. SunglassesИмам с Рим.Грозни са,хартиени.

# 731
  • Мнения: 5 308
А, Лаленце, не съм се сетила за това  Laughing Просто искам от Париж, но предпочитам лично да си го купя от там  Mr. Green

# 732
  • Мнения: 10 874
А, Лаленце, не съм се сетила за това  Laughing Просто искам от Париж, но предпочитам лично да си го купя от там  Mr. Green
Дай Боже някога наистина да си купим лично от Париж. Heart Eyes
Ако ми се падне пак, ще ти го подаря. Hug

# 733
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 535
В Кауфланд дали ги има заредени тези кутии на Траяна? Да знам дали да влизам изобщо.

# 734
  • Мнения: 10 874
Аз все от квартални магазини пазарувам напоследък, та не мога да помогна. Но по принцип би трябвало да ги има във веригите вече. Дано се включи някой с актуална информация. Hug

Общи условия

Активация на акаунт