Къде в Бургас? (50)

  • 88 671
  • 752
  •   1
Отговори
# 600
  • Бургас
  • Мнения: 8 992
Сметката на НАП за здравните осигуровки е в Райфайзенбанк. Така, че може да отидете в някой клон на банката. Всъщност в сградата на НАП също се плаща в клона който е там и заема 2-3 гишета.

# 601
  • Бургас
  • Мнения: 10 866
Помогнете ми с координати на зъболекар, който работи утре.Счупи ми се зъб,спешно ми трябва лекар!

В стоматологията имат дежурни,които работят почивните дни.

# 602
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Сметката на НАП за здравните осигуровки е в Райфайзенбанк. Така, че може да отидете в някой клон на банката. Всъщност в сградата на НАП също се плаща в клона който е там и заема 2-3 гишета.
.   Всъщност от началото на годината обслужващата банка на НАП е Инвест банк. В клон преводната такса е 3 лв а на касите в НАП е без такса

# 603
  • Бургас
  • Мнения: 8 992
Аз последно плащах миналата година и не знаех за смяната. Жалко. Хич не я харесвам Инвестбанк.

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 10 506
На касата на НАП няма такса само ако сте безработен. Иначе е 3 лв. таксата на всяко платежно. М.г. платих 9 лв. такса за 12 стотинки дълг към НАП!!! #2gunfire

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 3 250
а защо не си нареждате парите от вашите лични сметки? Таксите са доста по-малки, особено когато нареждате парите онлайн.  Peace

# 606
  • Бургас
  • Мнения: 8 992
Това явно е нещо ново. Навремето като беше на Райфайзен нямаше такса там, независимо дали си безработен или не.
Ладида, ще се очудиш колко малко хора имат интернет банкиране.

# 607
  • Бургас
  • Мнения: 10 506
Имам банкиране. Но спешно ми трябваше справка за липса на задължения, а тези 12 ст. излязоха изненадващо. Затова трябваше да ги внеса веднага и да взема чиста справка. Това е единственият път, в който съм се разправяла с някого на гише в НАП.
В тарифата на банката е посочено, че за физически лица такса на гише няма, ако гишето е в поделение на НАП. Няма да казвам що жалби изписах до Инвестбанк и НАП за тези 9 лв. Измъкнаха се с обяснението, че без такса се плащали само данъци. А въпросните 12 ст. бяха от лихви.

# 608
  • Бургас
  • Мнения: 1 484
Знаете ли къде се събират капачки от пластмасови шишета за нов кувьоз ?
Прочетох,че са събрани една трета от нужните средства, но къде да се оставят капачки не пишеше в новината.

# 609
  • Мнения: 29 622
Имам банкиране. Но спешно ми трябваше справка за липса на задължения, а тези 12 ст. излязоха изненадващо. Затова трябваше да ги внеса веднага и да взема чиста справка. Това е единственият път, в който съм се разправяла с някого на гише в НАП.
В тарифата на банката е посочено, че за физически лица такса на гише няма, ако гишето е в поделение на НАП. Няма да казвам що жалби изписах до Инвестбанк и НАП за тези 9 лв. Измъкнаха се с обяснението, че без такса се плащали само данъци. А въпросните 12 ст. бяха от лихви.


Имах задължение от 1 стотинка. Никой не успя да ми обясни от къде се е появила. Попълних едно платежно в НАП, внесох 1 лев, без да се разправям повече и не съм платила никаква такса. Сега те са ми задължени, но не съм проверила дали им се трупат лихви. Mr. Green Можех да изчакам 5 год. и да се погасят по давност, но ми омръзна да се занимавам с тези наглеци.

# 610
  • Бургас
  • Мнения: 9 165
Знаете ли къде се събират капачки от пластмасови шишета за нов кувьоз ?
Прочетох,че са събрани една трета от нужните средства, но къде да се оставят капачки не пишеше в новината.

Ще следя и аз, че имам събрани. Мисля, че в Строителния техникум има пункт. И в Родилно отделение на МБАЛ, но там едва ли могат да се занесат от външни лица.

# 611
  • Бургас
  • Мнения: 5 833
Написах в Гугъл "капачки Бургас МБАЛ" и си излезе веднага инфото Wink
http://www.mbalburgas.com/bg/news/view/6/1114

# 612
  • Бургас
  • Мнения: 1 484
Благодаря за информацията,ще събирам каквито ми попаднат и ще ги оставя при портиерите в болницата,когато стане някакво количество.

# 613
  • Бургас / UK
  • Мнения: 1 667
Здравейте,
Интересува ме фирма за щори.
Относно КАТ-по-добре да се плати с карта на ПОС терминал,защото няма такси.Днес платих 8 лв. такси на банката за подмяна на шофьорска книжка.

# 614
  • Бургас
  • Мнения: 10 506
Къде продават и мога да тествам червила на Clinique?

Общи условия

Активация на акаунт