Къде в Бургас? (50)

  • 83 400
  • 753
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 7 071
Къде продават халати на Панагюрище?

# 631
  • Burgas
  • Мнения: 503
Poliii,във фирмения магазин на "Яна" ,срещу бензиностанция Еко в Комлука .В Метро също съм виждала.

# 632
  • Мнения: 276
Къде продават и мога да тествам червила на Clinique?
В Бюти зона на Мол Галерия или Дъглас в Плаза.

# 633
  • Мнения: 276
В последно време се замислям за филър на "гневната" бръчка, къде ще ми препоръчате да отида? Имате ли отзиви за студиото, където е д-р Тошкина - Виталайз?
Ето тук много често пускат реклами точно за зона чело и изглаждане на бръчки и като цяло имат много нови апарати за лице и тяло :
https://m.facebook.com/studio.chantrer/?locale2=bg_BG

# 634
  • Бургас
  • Мнения: 7 067
Аз съм много доволна от Инканто. Там дерматолог е д-р Зъбова. Много внимателна, обяснява подробно. Аз съм правила спукани капиляри. Изчезнаха още след първия път.

За спукани капиляри на лицето ли става въпрос? Може ли малко повече информация.

# 635
  • Мнения: 7 071
borka01, благодаря ти, не знаех че там има фирмен магазин, днес ще погледна.

Ще си задам въпроса за нефролог тук, че в другата тема никой не казва Simple Smile
Имам странни усещания отвреме навреме и ЛЛ ми даде направление, сега се чудя къде да отида. Звъннах да Миринчева за частния кабинет, но не ми вдигна. Има ли такъв специалист в Транспортна, че ми е най-удобно, но там пък са със запазени часове  ooooh!

# 636
  • Мнения: 4 945
Някой може ли да ми предложи добър дерматолог? Peace

# 637
  • Бургас
  • Мнения: 145
Спуканите капиляри в Инканто ги премахват с лазер с кислород. Имах 3 на лицето. Не е болезнено, усеща се като леко убождане. 1-3 дена след това е леко зачервено и след около месец изчезнаха. Мъжа ми също прави, той дори не се зачерви.

# 638
  • Мнения: 276
Някой може ли да ми предложи добър дерматолог? Peace
Д-р Кенолова на ул.Александровска .

# 639
  • Мнения: 1 767
Момичета, можете ли да ми препоръчате магазини с хубави италиански сирена, вино и кафе?
Харесахме си в Пловдив на панаира някои и ни казаха, че ще ги предложат на специализираните магазини.В хипермаркетите ги няма.

# 640
  • Пловдив
  • Мнения: 4 544
Момичета, можете ли да ми препоръчате магазини с хубави италиански сирена, вино и кафе?
Харесахме си в Пловдив на панаира някои и ни казаха, че ще ги предложат на специализираните магазини.В хипермаркетите ги няма.

На Оборище почти до пресечката с Гурко има такъв магазин, Frasca май беше, още един имаше и в близост до " Старият капитан" или нещо подобно беше преди името на тази кръчма, по диагонал е този магазин, преди беше рибен.

# 641
  • Бургас
  • Мнения: 641
Най-голям избор има в Метро. Италиански не съм търсила, но Грюер само там има през цялата година. Периодично съм вземала и от Лидл.

# 642
  • Бургас
  • Мнения: 6 264
Благодаря, че ме упътихте за козметиката Клиник!

Студио "Шантре" е за неинвазивни процедури. Имат LPG за лице, но чудеса от него не може да се очакват.

+1 за магазин Frasca. Този до "Стария капитан" е с доста по-високи цени, а собственичката е надута и откровено демонстрира пред клиентите нежеланието си да работи.

Има магазин и до пицария "Тоскана" в "Лазур", но не съм влизала.

# 643
  • Мнения: 7 071
Ходих до "фирмения" магазин на Яна. Работно време 9-17ч., в събота и неделя се почива. Не знам кой успява да пазарува изобщо от там.

# 644
  • Мнения: 276
Момичета, можете ли да ми препоръчате магазини с хубави италиански сирена, вино и кафе?
Харесахме си в Пловдив на панаира някои и ни казаха, че ще ги предложат на специализираните магазини.В хипермаркетите ги няма.

На Оборище почти до пресечката с Гурко има такъв магазин, Frasca май беше, още един имаше и в близост до " Старият капитан" или нещо подобно беше преди името на тази кръчма, по диагонал е този магазин, преди беше рибен.
Магазинът в центъра се казва La Porchetta и точният адрес е Антим I 45. И двата магазина обаче не могат да се сравнят като качество с продуктите , които се продаваха в Gusticheria. Сега там остана само ресторант, а саламите и сирената са в менюто като грамаж.

Общи условия

Активация на акаунт