Къде в Бургас? (50)

  • 83 368
  • 753
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 4 945
Някой знае ли къде в ж.к. Изгрев изграждат нокти с гел и колко струва тази услуга???

# 736
  • Burgas, Bulgaria
  • Мнения: 534
Търся си дънки, които да нямат еластан и да стоят леко свободни. Да не са прословутите слим и ластични по крака. Нещо като панталон тип "цигара". Къде има такива и по възможност да не са 200 лв? Simple Smile

Взех си модел по твоето описание от Калиенте в центъра, много меки и еластични без да са впити.  Цената е 48 лв. Предполагам, ако попиташ продавачката ще те насочи.


А аз търся детски чорапогащници (7-8 г), памучни, по възможност в центъра.
Къде е този магазин , че и аз си търся дънки?

# 737
  • Бургас
  • Мнения: 891
В центъра, преди парфюмерия Елитис, точно до немския магазин.

Аз пак да питам за детски памучни чорапогащници - къде? Видях се в чудо, има само на НМ и то в ограничен избор...

# 738
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Памучни чорапогащници съм купувала в "Славейков" от "Шрек" и от детския магазин до Била, който е в кооперацията точно до ЦКБ; също и от детския магазин в Престижа на втория етаж. В "Хиполенд" също има памучни чорапогащници. За центъра не мога да помогна Rolling Eyes

# 739
  • Мнения: 1 700
В Зайченцето Бяло имат,но магазини Тема не знам.Другаде в Кауфланд имаше,но сега в момента дали е останало.В Киндерленд има също.

# 740
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Кокосово брашно да сте виждали някъде да продават?

# 741
  • Мнения: 7 058
Не съм 100% сигурна за Болеро и Торнадо, но в био м-на до Триа, както и на цар Симеон​.

# 742
  • Бургас
  • Мнения: 6 241
Благодаря, vessita  bouquet

Провери ли за чорапогащници на чорапената борса зад Краставицата?

# 743
  • Бургас
  • Мнения: 1 990
Търся си дънки, които да нямат еластан и да стоят леко свободни. Да не са прословутите слим и ластични по крака. Нещо като панталон тип "цигара". Къде има такива и по възможност да не са 200 лв? Simple Smile
 
Ако може да се пренебрегнат 5 % елестан /95 % памук/, в Меден рудник, в магзинче до "Резвая", продават и панталони , тип" дънки" по 25-30 лв. . Не знам как се казва магазина, но те не са чак толкова много на това място. Струва си да се поразходи човек до там.

# 744
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Търся заведение за малко събиране от 15 души, с добра кухня, сносни цени/салатата да не е 12 лв, например/ и най-важното-обезопасено за малки деца.
Някой сеща ли се?

# 745
  • Мнения: 3 178
Търся заведение за малко събиране от 15 души, с добра кухня, сносни цени/салатата да не е 12 лв, например/ и най-важното-обезопасено за малки деца.
Някой сеща ли се?

"КИШ" в "Меден рудник".

# 746
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Не съм 100% сигурна за Болеро и Торнадо, но в био м-на до Триа, както и на цар Симеон​.

Благодаря! В био магазина на Цар Симеон няма, ще проверя на другите места  Peace

# 747
  • Бургас
  • Мнения: 1 280
Благодаря,Киш не ме устройва,имаме и до нас. Често сядаме и ми е омръзнало.

# 748
  • Мнения: 7 058
Таня, в Кауфланд също имат доста брашна  newsm78

# 749
  • Бургас
  • Мнения: 4 669
Таня, в Кауфланд също имат доста брашна  newsm78

А, там и в ДМ първо проверих, ама няма  Hug

Общи условия

Активация на акаунт