Смешки от форума 26

  • 111 926
  • 745
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 4 841
Цитат
И това го има, но може би просто наистина не харесвам западняците (в това число включвам всички розовеещи нации на запад от нас, независимо дали са американци или европейци). Не знам защо токова много българи приемат, че сме подобни (и като че ли това е официалната позиция на политиците) - не виждам прилика - приличаме на испанците, португалците, донякъде на гърците, мъничко и на италианците, но с розовите нямаме много общо - нито културно, нито емоционално, нито в начина на мислене. (извинявам се, ако коментарът прозвуча малко расистки, просто изразявам мнение)
Pink it's my new obsession... Laughing Laughing Laughing

Кои са розовите? Почувствах се тъпа, дори не мога да визуализирам "розов" човек  Blush

# 511
  • София
  • Мнения: 10 825
Цитат
И това го има, но може би просто наистина не харесвам западняците (в това число включвам всички розовеещи нации на запад от нас, независимо дали са американци или европейци). Не знам защо токова много българи приемат, че сме подобни (и като че ли това е официалната позиция на политиците) - не виждам прилика - приличаме на испанците, португалците, донякъде на гърците, мъничко и на италианците, но с розовите нямаме много общо - нито културно, нито емоционално, нито в начина на мислене. (извинявам се, ако коментарът прозвуча малко расистки, просто изразявам мнение)
Pink it's my new obsession... Laughing Laughing Laughing

Кои са розовите? Почувствах се тъпа, дори не мога да визуализирам "розов" човек  Blush
Аз си представих англичанин след няколко-часова дрямка на плажа  Laughing

# 512
  • Мнения: X
Розовите вероятно са визуалната и цивилизационна опозиция на нашите тъмнозелени сънародници.  Mr. Green

# 513
  • София
  • Мнения: 16 213
Това е лилав, не розов човек Simple Smile

# 514
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Цитат
Случи се така, че ми поблея рязко косата. ...

Не знам защо, но това много ме развесели  Laughing

# 515
  • София
  • Мнения: 6 215
Цитат
Случи се така, че ми поблея рязко косата. ...

Не знам защо, но това много ме развесели  Laughing
Чета като дъщеря ми  Embarassed  първите букви и след това си продъжавам до смислено изречение. Трябваше да повторя четенето, за да разбера какво те е развеселило  Laughing  А дали и се е накъдрила рязко  Thinking

# 516
  • Мнения: 4 871
Цитат
И това го има, но може би просто наистина не харесвам западняците (в това число включвам всички розовеещи нации на запад от нас, независимо дали са американци или европейци). Не знам защо токова много българи приемат, че сме подобни (и като че ли това е официалната позиция на политиците) - не виждам прилика - приличаме на испанците, португалците, донякъде на гърците, мъничко и на италианците, но с розовите нямаме много общо - нито културно, нито емоционално, нито в начина на мислене. (извинявам се, ако коментарът прозвуча малко расистки, просто изразявам мнение)
Pink it's my new obsession... Laughing Laughing Laughing

Кои са розовите? Почувствах се тъпа, дори не мога да визуализирам "розов" човек  Blush
Аз си представих англичанин след няколко-часова дрямка на плажа  Laughing
Може би говори за червендалеста кожа или пък рижите коси?

# 517
  • вятър в маслините, вятър над хребета
  • Мнения: 14 990
Нямам идея, но явно всички, които не са черни, са розови Laughing

# 518
  • Мнения: 14 972
С топъл подтон явно Joy
На мен скандинавците изобщо не ми розовеят , а ми сивеят .

# 519
  • Мнения: 2 420
Май за розови пи*ки ще да става реч.
 Joy Joy Joy

# 520
  • Варна
  • Мнения: 838
 Това, последното, "пички" ли трябва да са? Пишки? Питки? Като започнете да кодирате така, понякога ми се губи смисълът на изречението.

# 521
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 262
Цитат
Да.Магиите е лоша енергия.Те ги правят с някакви заклинания, ритуали, нямам представа.

 Crazy

# 522
  • Варна
  • Мнения: 838
Цитат
Да.Магиите е лоша енергия.Те ги правят с някакви заклинания, ритуали, нямам представа.

 Crazy
   Сигурно е искала да каже: МагиЙ е лоша енергия.
(Чувала съм, че този Магий, наистина е лош. Почти, колкото Стрий!)

# 523
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 565
Цитат
Инак свинско под някаква форма - пържоли, кюфтета, риба

И аз така, утре ще си поръчам свинска скумрия. Или пък вратна пържола от мерлуза, ще решавам на място.

# 524
  • Мнения: 4 871
Човекът се опитва да обясни филм, чието име търси, обаче обясненията... ooooh!
Цитат
   Имаше човек, който трябваше да стреля и да накара куршума да завие, като се обади на "снайпериста" или нещо такова и май му се обадиха от пистолета, но не съм много сигурен, след това някой говореше за времето. Мисля че се стреляха с пръсти на една голяма маса (това може и да е от друг филм). Към края на филма нещо се стреляха с лошите по покрива, после всички скочиха от сградата, падаха доста време и накрая оживяха.

Общи условия

Активация на акаунт