Не мога да не се похваля

  • 2 890
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Айде, чакаме снимките.  Wink

# 16
  • Мнения: 4 458
Ето една снимка след пазара първия ден. Децата позират като манекенки с новите дрехи и обувки

http://pg.photos.yahoo.com/ph/eileen_bg/detail?.dir=/fe41scd& … d.jpg&.src=ph

# 17
  • Мнения: 2 479
Много са ти сладки дечицата!Благородно ви завидях,да си призная Embarassed...И от мен - приятна ваканция и много положителни емоции!

# 18
  • Мнения: 5 140
Киара браво, желая ви приятна и ползотворна ваканция в USA.

# 19
  • Мнения: 4 195
имаш страхотно, невероятни дъщери - просто са картинки - завиждам ти благородно, весело прекарване и пускай още снимки Wink

# 20
  • Мнения: 4 458
Благодаря момичета    bouquet
Аз не съм мислела че децата ми са кой знае колко красиви, но и днес като се разхождахме по улиците всеки срещнат ми казваше че децата са много сладки... Wink
Може би просто децата ми не са дебели и правят впечатление.... Аз като гледам меснните деца, моите са като слаботелесни направо Confused

Сложих още снимки в нета. Ще добавям почти всеки ден да гледате. Линка е същия:

http://pg.photos.yahoo.com/ph/eileen_bg/detail?.dir=/fe41scd& … d.jpg&.src=ph

Последна редакция: вт, 02 май 2006, 17:54 от kiara

# 21
  • Мнения: 6 315
много са красиви дечицата, наистина!   bouquet

# 22
  • Варна
  • Мнения: 2 133
kiara, не ти знам историята (случайно попаднах на тази тема), но искам да ти пожелая още много радости с твоите кукли! Много ме зарадва тонът на посингите ти, желая ви късмет!  Grinning

# 23
  • Ispania
  • Мнения: 4 483
Ейййй,супер , знаех си аз ,4е Ще минете Wink.
А онзи "татко" вашият заЩо е отменил декларацията???Да си на4еше тьпият егоизьм ли????

Радвайте се на по4ивката си и и се наслаждавайте колкото може пове4е,това са незабравими мигове за  принцеските Wink

# 24
  • Мнения: 265
Страхотно! Дано да си изкарате най-хубавия месец дори по-хубав от медения Simple Smile И да разказваш като се върнеш Simple Smile

# 25
  • София
  • Мнения: 4 493
Браво  КИАРА - възхищавам се на това , че си успяла да стигнеш до Щатите с децата, за това че си минала през всички перипети с "бащата" и не си се отказала да ги изведеш в чужбина. ПРИЯТНА ВАКАНЦИЯ и не бързайте да се връщате  Hug

# 26
  • Мнения: 2 332
Страхотно - едномесечна ваканция! Ще можеш да релаксираш тотално Simple Smile. Децата ти са страхотни - големи сладурки, но знаеш ли кое е най-важното? Че имат излъчването на щастливи и обичани деца! Simple Smile

# 27
  • Мнения: 4 458
kiara, не ти знам историята (случайно попаднах на тази тема), но искам да ти пожелая още много радости с твоите кукли! Много ме зарадва тонът на посингите ти, желая ви късмет!  Grinning

Да ти кажа тя моята история е мътна и кървава, не ти трябва да я знаещ Wink Важното е че най-накрая ни се случва и нещо хубаво  Grinning


А онзи "татко" вашият заЩо е отменил декларацията???Да си на4еше тьпият егоизьм ли????

Право в десетката! Нямам думи просто за неговата безгранична любов....


......това са незабравими мигове за  принцеските Wink

Да, и аз така мисля.
Решила съм в този месец да не се занимавам с нищо водещо до отврицателни емоции - включая и най-вече "бащата" пък ако ще да ме съди после.

Децата ти са страхотни - големи сладурки, но знаеш ли кое е най-важното? Че имат излъчването на щастливи и обичани деца! Simple Smile

Много ти благодаря.
Старая се да имаме емоционална връзка и да им давам любов в замяна на много пари  Wink
Чудно как ли всеки казва, че съм добра майка с изкчение на бившия...


Днес имаме много интересна програма. Отиваме в зоологическата!!!!!!! Ще пусна снимки като се върнем Peace

# 28
  • Мнения: 1 215
Много са ти хубави дечицата Киара, да са ти живи и здрави. Хич не го мисли бившия, наслаждавай се на хубавата ваканция.

# 29
  • Мнения: 1 413
Киара, за пръв път откакто пиша и чета тук виждам снимка на твоите сладуранки - наистина са страхотни! И наистина изглеждат много щастливи! Хайде да се отприщят за вас трите много щастливи и късметлийски мигове и случки отсега - желая ви го от сърце!

Общи условия

Активация на акаунт