КГБ = Клуб на Готините Баби - 175.

  • 61 705
  • 734
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 8 448
МИЛИ МОИ, СРАВНИТЕЛНО НОВИ, НО НЕЗАМЕНИМИ ДРУЖКИ! ПРЕГРЪЩАМ ВСЯКА ЕДНА ОТ ВАС И КАЗВАМ ОТ СЪРЦЕ: БЛАГОДАРЯ НА СЪДБАТА, ЧЕ МЕ СРЕЩНА С ВАС ( не без активното участие на дъщеря ми Simple Smile. ДА СТЕ МИ ЖИВИ И ЗДРАВИ Hug

Включвам се малко късно, но до обяд си намирах работа у дома, а после бях на тръстиката. Голямо тръстичене падна. Прибрах се около 21.00-поизмръзнала и с мускулна треска. И как няма да е така, след като и в центъра на София улиците и тротоарите изобщо не са чистени. В късните часове минават снегорини, но с вдигнати гребла. Отчитат километри, взимат си парите, а хората-кучета ги яли. Да се спасяват кой както може. Властимащите непрекъснато ни набиват в главите, че сме в бедствие, че положението е апокалиптично, че не може да се чисти. Пълна манипулация. Януари е все пак, но нас зимата все ни изненадва... #2gunfire
Хайде да спим и да сънуваме, че навън е пролет... Simple Smile

Последна редакция: чт, 12 яну 2017, 00:47 от Flo 51

# 76
  • в малка спретната къщурка
  • Мнения: 1 152
Добро утро!
Днес ще съм на тръстиката.Ще шпионирам, какви ги вършите, а довечера, очаквайте включване.
Хайде на кафето, заредете и усмивките.



Прекрасен и усмихнат ден, Ви пожелава една Фурия. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 77
  • в сърцата на любимите ми хора
  • Мнения: 918
Добро утро и от мен. Мъча се да пиша от лаптопа на щерката, който е с клавиатура само на латиница, и карам буквите по спомен  Mr. Green Така че се извинявам, ако има някакви смешни комбинации.
Благодаря ви за съветите и съпричастността с моите болежки. Май ще се ходи в Павел баня. Трябва да проуча как и къде.
Фури, започвам деня с твоето кафе с усмивка - благодаря  Hug
И около нас тротоарите не са почистени изобщо, отдолу лед, отгоре сняг, иди и върви нормално. Докато чаках вчера при ортопеда, трима човека минаха със счупена ръка, явно от падане на снега. Пазете се!
Иначе налагат глоби на домоуправителите, а на общините кой ще наложи #Cussing out За малките квартални улички изобщо да не говорим.
Оставям ви, и мене ме зове тръсниката. Мале, измъчих се с тази клавианура
Към кафето с усмивка добавете и слънчево настроение от мен  Heart Eyes

# 78
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 115
Добро утро, момичета!
Ооох,  да ви се оплача пък вие да ми се посмеете! От известно време интернета ми прави проблеми, няколко пъти се обаждам на булсата,  те хората ми казват че при тях е наред, но аз нямам нет  и вчера вече направо им вдигнах скандал. Дойдоха момчетата следобед, точно сина ми се прибира от работа, гледаха връзки, кабели  и накрая се оказва, че повредата е моя телевизор, по - точно в кабела на веерлеса. А този кабел аз скоро си го смених, сина въобще не знае, че съм бърникала там и честно да си кажа досрамя ме да им го кажа вчера. Ужас,  техническа баба, дрън, дрън!  Laughing Laughing Laughing
Фури, благодаря за кафето, вземам чашката и отивам да ви чета, че имам 33 непрочетени  мнения!
 До после!  Hug Hug Hug

# 79
  • Мнения: 1 334
ДОБРО УТРО В СНЕЖЕН ЯНУАРИ !


"Помнете, че животът е поредица от сезони. Всеки човек трябва да понесе няколко сурови зими, за да се порадва на красиво лято. И никога не забравяйте, че зимите не продължават вечно..."

Някои се оплакват от болежки , липса на настроение (Дано всичко по-скоро минава). И аз –като вас. Както бях споделила , много ми допада тертипа на мечките с техния зимен сън. Най-добре ми е под” юргана” с нещо за гледане и четене. Като се постопли , ще се поразмърдаме и кой ще може да ни стигне Heart Eyes. На тръстиката съм , но карам летаргично

# 80
  • Мнения: 2 021
Добро утроо!

Да почерпя,че днес малката щерка е рожденичка!
Да ни е здрава  и щастлива!
Почерпете се за нейно здраве!🍰🍧🍦🍨🍟🍮

Пиша от телефона.
От един месец ММ е в преговори с доставчика ни на интернет.Висока такса-насреща нищо.Ниска скорост и т.н.
Да видим до кога и как ще се споразумеят.
А през това време аз се мъча на телефона  Mr. Green

Благодаря на всички ви за поздравите за нашата бебка,която утре дай боже ще си и в к ъщи.
Приятен да е денят ви момичета!

# 81
  • Мнения: 1 057
Честит рожден ден на Гъбкината дъщеричка!



Почерпете се за имения ми ден.



Кафе или чай - по желание.



Тути, благодаря за рецептата за кремчето. Моята МВ е някаква френска марка без книжка за упътване и със сигурност няма да се справя с настройките. Ще си ползвам готварската печка.
Маринка, предлагам да направим една група и да ходим заедно на Павел баня. ММ е същият - не мърда от нас, въпреки, че от години стене от болки в рамената. #Cussing out
С една колежка сме решили да ходим при хомеопат. Препоръчали ѝ някаква клиника ли, кабинет ли, не разбрах. Само да се пооправи времето.
Алфея, не си сама Joy Аз веднъж бях сбъркала буксата на рутера и разкарвах момчетата от кабелната. За мой късмет бях оставила кабела изваден, та излагацията  ми не беше тотална  Embarassed Embarassed Embarassed

# 82
  • Мнения: 1 558


Привет, привет, айде с кафето при вас  Laughing

Снощи при нас пак наваля сняг, колите имат нови снежни калпаци  Grinning
Вчера, ходейки по задачки разни, срещнах много мами с деца в шейни -
намерили са лесен вариант за придвижване из ужасните улици
А днес Слънчо се усмихва и примамва навън

Гъбка, честит рожден ден на твоето момиче!
Да е здрава, да има своята голяма любов и много късмет!

Тану, честит имен ден!
Щастие и хубавини да те спохождат непрекъснато!

Усмихнат ден на всички Hug Hug Hug

# 83
# 84
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 22 115
Честит рожден ден на дъщерята на Гъбка! Да е здрава, весела и щастлива!
 
Честит Татянин ден! Живи и здрави да са всички празнуващи!

# 85
  • София
  • Мнения: 8 448
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА ГЪБКИНАТА ДЪЩЕРИЧКА. ДА Е ЗДРАВА И ДА СБЪДВА МЕЧТИТЕ СИ!

ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ТАНУ И ХАРМОНИЧНО. СВ. ТАТЯНА ДА ГИ ЗАКРИЛЯ, А ТЕ ДЪЛГО ДА СИ УПОТРЕБЯВАТ ИМЕТО Wink

НАЗДРАВЕ И ЗА МНОГО ГОДИНИ Hug


А сега добър ден. Ей, студено, та студено. Даже толкова студено, че и ченетата в чашите тракат от студ. Не се омилостивява този януари. А какви ли ще са Малък Сечко и Баба Марта newsm78 За сега не ми се мисли. Емо Чолаков ще каже Simple Smile

ФУРИЙКАТА, МАМСИ, АЛФЕЯ, ИХА, ГЪБКАТА, ТАНУ И ДОБИ Hug, всяка по своему усмихна деня ми. Благодаря ви момичета. Чайчето е изпито, сега подхващам задачите.
Спорен ден. Стойте на топличко и много, много не подавайте нос на вън. Още малко и ще дойде пролетта. Бави се, защото и влаковете, и самолетите на спазват разписанията Joy Но обезателно ще дойде!!!

Колко е приятно, да срещнеш дружки на портала. ДИДИМИТИ и АЛФЕЯ, след вас съм Simple Smile

# 86
  • Мнения: 1 082
Привет момичета кокичета!!!Честити празници на имащите поводи!!!Пиша от джиесема, че лапчо изневери и отново отивам на тръстиката.

# 87
  • Ако искаш да бъдеш щастлив, бъди!
  • Мнения: 10 142
Честит рожден ден на Гъбкината щерчица! Жива и  здрава да е и късметът да е винаги с нея! bouquet

Честити да са и именячките! bouquet

Луси, сметаната я разбиваш предварително малко с телта, да се посгъсти като крем и тогава я намазваш.

А какъв хляб научих от същата тази приятелка - без месене. Ама първо ще пробвам, после ще ви кажа.

Не знам как е при вас, но ние си търсим очилата непрекъснато.

Прибирах елхата тия дни, че съвсем изсъхна, а и винаги по това време, около Йордановден, я прибирам.
И мъжът ми разказва, как в неделя, като бяха тука децата, Лъчката скришно ходил до елхата и тръскал лекичко клончетата, да падат иглички. Дядо му казал "ама недей така, че после ще трябва да метеш". Обаче нашият мине от там и тайно отръска малко иглички. Дядо му отишъл при него с метла и лопата (от тия леките, пластмасови) и му казал "ха сега, измети!". А малкият го погледнал и казал: "Ама ти си много смешен човек бе, дядо! Ми аз не мога да мета." Joy Joy 

# 88
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
А сега здравейте и за много години!  bouquet
Живи и здрави , щастливи и позитивни!  Heart Eyes
Във вторник пратих дедко за ракия и да ме разтрие , че ме болеше всяко кокалче и става.
Във вторника бях мааалко по-добре , щом успях да го закарам до
Барселона и да се прибера. Обаче вторник с/у сряда беше кушмарна нощ ,
една кашлица , направо имах чувсъвото , че червата ще си изкарам.  ooooh!
Гадна суха кашлица. Та вчера към 8 ч. влязох в интернет на поликлиниката ,
бяха вече пуснали спешните часове за личните лекари и записах час за 12 ч.
Отидох , прегледа беше добре , като и казах , че ребрата , мускулите ме болят от кашляне
и вече две седмици съм така , веднага ми даде антибиотик.
За първи път пия антибиотик за 3 дни.  Rolling Eyes
На 24ч. х 1 табл. , вътре в кутийката точно три хапчета. Даде ми и био сироп за
успокояване на кашлицата и гърлото. Ми супер се оказа сиропа , от второто  пиене
кашлицата поспря.  Peace Та това ми е одисеята за момента.  Mr. Green
Иначе в Бг добре , взехме си една тойота раф4  с 4х4 под наем и обиколихме родата и приятели.  
Иначе все се съобразяваме с децата кой кога му е свободна колата.  Grinning
Дедко за 3 дни оправи зъбките , аз си почистих лицето оперативно от бенки и тялото
от папиломи.  Peace Всичко мина добре.
За Кооледа на обяд бяхме в малката щерка , че Хриско беше именник. Купихме му плейстейшън 4 ,
че такава беше заръката на дядо Коледа.  Mr. Green И една игра добавихме.  Crazy Вечерта
си бяхме в нас. Добре изкарахме. За НГ сестра ми дойде и супер весело изкарахме ,
много смях ,много нещо , а дано е на добре.  Peace  Та така с празниците и на 4.01 вече си дойдохме на що горе топличко +16Т.  Crazy Туй то.  Mr. Green
Да честитя на всички имали повод.  Hug
Яне , една приятелка играе в профила ми.  Joy Не винаги съм аз. Да не ми изоставала
фермата и тя влиза и помага.  Mr. Green
Подаръка от Джили е сефтосан.  Hug
Ето го:

Скрит текст:
Танче , супер си. Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
То голЕмо писане стана , айде по-късно пак.  Mr. Green


П.П. Не , че искам някой да ме мисли , но като коментирате във ФБ гледайте от кога е дадена снимка и
каквото и да е. Аз от тоя форум неочаквам нищо освен злоба и жлъч от някои особи и не знайно с какво го заслужих?!  #Cussing out

Последна редакция: чт, 12 яну 2017, 13:46 от ♥ ЖаБкА ♥

# 89
  • София
  • Мнения: 8 448
ЖАБКЕ, аз ли предизвиках послеписа? Може и аз да съм. Видях те във ФБ-млада, красива, с цигарка и чашка кафе, ама нали съм си чешматка, кой да гледа от кога е снимката. Реших, че вече си оздравяла,  влизаш във форма и ни се показваш, та да не те мислим. Ако това е предизвикало послеписа, съжалявам за създаденото недоразумение. От моя страна беше написано съвсем доброжелателно. В никакъв случай не се оправдавам. Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт