Студените януарски дни, ОКТОМВРИЙЧЕТО с усмивка ще озари!

  • 26 714
  • 751
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 118
Вал, браво на момчето, че е понесло добре ваксините. Нашата лекарка отказва наведнъж да слага месечните ваксини и Ротарикса и затова вървим назад и ще се разкарваме другата седмица пак.

Малкият яде в 20ч и чак сега в 5ч, та дремнах порядъчно. Не вярвах, че ще се случи, ама май все пак ще имаме дни с по 4 хранения. Вчера също беше така, проспа едно дневно хранене.

Много красива луна наднича през прозореца, пълнолуние е.

Вашите бебоци как спят, на тъмно или на нощна лампа? Ние сме още на нощна лампа, така свикна да си заспива сам, а и го наблюдавам по-лесно през решетките на кошарата и ако не е нужно не ставам.

# 16
  • Мнения: 1 242
Добро мразовито утро(-15С)и децата тръгват на училище. Буболечка беше цяла нощ неспокойна и в 5 вече гореше от температура.......офффф сега се обвинявам,че не я измерих,за да не я простудя набързо смених памперс,дадох 2мл панадол и я нахраних. Посмъкна я и сега се унася да заспи. Бе направи ми впечатление,че вчера искаше много да спи,мрънка,киселее,но не беше топличка. Оффффф дали са зъби или някой смотан вирус ни лепва,пък си стоим в къщи,сигурно тати влачи от навън newsm78 #Crazy

# 17
  • Мнения: 19 687
Поли, дано да са зъби.

Ели, с нощна лампа сме по същите причини.

# 18
  • Мнения: 1 744
Поли, каквото и да е да минава бързо.
Преди спяхме на лампа сега не, като спим в едно легло, така или иначе всичко чувам. Като отминат вече студовете и пак си спи в кошарата сме без лампа. Вече съм и свикнала за какво мрънка и кога. По проклетия на майка си се е метнала Grinning

# 19
  • Варна
  • Мнения: 1 361
Здравейте благодаря за новата тема🌻
И ние спим на нощна лампа много по добре ми е да ги виждам кои св е отвил кои се е завил..
Ние пък много кихаме  на ден сигурно има към 20пъти като по някога си прави сериино кихане от по два три пъти на веднъж... Чудно ми е защо ли.. Не в чак толкова прашно че да е от прахоляка.. Simple Smile

# 20
  • Мнения: 1 426
Аз отварям вратата на спалнята и светвам в коридора. Така го виждам поне, иначе като свтна нощната лампа и той не иска да спи. Преди пусках скритото осветление и просто го намалях, но и мен вече ме дразни да е много светло в спалнята и ми е най-удобно за сега да свети в коридора.
Поли, дано не е вирус.  Hug

# 21
  • Мнения: 2 288
И аз запис за товата темч, РН, благодаря  Hug  Mr. Green, все се каня да пиша на лично данните за първа страничка и все забравям, здраве да е, следващата тема.
О, аз предпочитам, когато спи до мен да има осветление, че да ме държи под напрежение. Срах ме е да не я смачкам  Embarassed. Нощната лампа се изключва на 30мин и не ми върши работа, като е при мен, но си пускам фенерчето на телефона и го слагам под чаршаф, за да захлуша светлината. Хаххха, схеми голЕми  Mr. Green
Поредна нощ не спя, като почне в 00:00-1:00 да пъшка, охка и приревава я взимам при мен и се почва едно цокане, леле, изпусне ли цицата се почват едни нерви. А на мен ми е студено, но няма как да се завия, цицата се вее извън одеалото и цялата одисея приключва в 8:00. Само да не си помислите, че , 8:00 заспива, не, иска да си играе и после спи в раничката.
Предолагам, че драмата е, защото спрях биогаята, мисля до няколко дни и млякото да сменя на хип-а с пробиптиците и после да минем на обикновено.
Тук у наше село се прокрадва слънчице, мисля след обяд да се поразходим, дано се случи  Mr. Green

# 22
  • Мнения: 107
С първото слагах една бебешка лапма-коте в кошарката при нея и спях с лице към нея, да я виждам и да съм готова да скоча ако гъкне или мръдне. Лампичката е със зрядна батерия, издържа две три нощи, едва едва светлина дава, колкото да се вижда бебето в сянка. С второто сега си гася лампата смело, слагам в кошарата, обръщам гръб и умирам в нашто легло. И ставам чак като почне мнооого да мрънка Simple Smile)) Напоследък леко надигам щорите на прозореца за да не се пребивам като ставам.

# 23
  • Мнения: 1 744
Аз пробиотик давам редовно, също и един път на ден, вечер, три капки Мама Натура, за газовете. Иначе и на мен ми се присвива. Преди заспиване ги давам, след баня и папото. Номера при нас е музика, след половин час цигулки заспива като пън. Не ме е страх, че ще я смачкам, освен, че майката инстинктивно пази бебето, то регулира дишането си с нея, така риск от СВДС няма. Нас много ни мъчат пустите сополи, но вдишване на пари със сода мн помагат.

# 24
  • София
  • Мнения: 3 263
Ерен, мерси за темичката, това бебче с бялата качулка е разкошно  Heart Eyes
И ние тук, вчера в най-големия сняг на консултация  Crazy Шуш е 7300 и 66 см.  Crazy Наддал е 500 гр. за този месец. С тези мерки, док каза, че спокойно мога да захранвам  Party Ооообаче, мисля да изчакам - сега го гледам, че си е много добре на млекце  Crazy Вземе ли да става неспокоен, да не ака и да ме гледка, докато ям - започвам  Party
п.с. до края на януари сме на 2 капки вигантол дневно, после ще излизаме и по една  Party

# 25
  • Мнения: 1 118
Аз също питах дали да не увеличим дозата на витамин Д, но педиатърката каза, че 1 капка за сега е ок за него. Опипа му хубаво главата, каза, че е твърда, което било добре и обиколката нараства в нормални граници с по 1см.
Аз днес прибрах още сумати дрехи с размер 62, които вече са малки. Имам два чувала общо бракувани вече. Много се радвам, че всички са ми подарък или дадени от близки, че като гледам колко бързо умаляват, някои даже не свари да ги сложи.
Ние на 4.02 сме на фотосесия. Дано снеговете се постопят, че студиото на фотографката ни е на края на света, в най-крайната част на Панчарево и не знам дали ще издрапаме до там с колата. Другият проблем е какви дрехи да облека. Не съм си купувала нищичко откакто родих.То и не ходя почти никъде вече и все отлагам обновяването на гардероба. Ще е тежък избор..

# 26
  • Мнения: 129
 Good morning😂 Да ви споделя и аз моите дерзания. Беб тази сутрин се събуди в 6 за млеккце изпи 30 мл и повърна на фонтан после пишеше не искаше да яде ядвам му набутах още 30 мл и заспа. Сега пак стана да яде уж много гладен а изяде само 40мл и отказа започна да се върти да се смее да гука но да яде не... Чудя се да не е от млякото понеже смених на Хип но вчера со ядеше добре детето а днес неще. Вие как мислите да върна ли Аптамила  newsm78

# 27
  • Мнения: 1 117
Добър ден и от нас. Мойта ме събуди в 6 яде и не искаше да спи едва заспа 8 до 9 айде стана време пак да яде рев ли рев съблякох и дрехите и е яла гола облечена не искаше цирк. В лудницата забравих ,че си правя чай на котлона и изгориха тенджерата Sad

# 28
  • Мнения: 1 117
питах за гризалка за която си говорехте вижте ...не бих я купила ....

# 29
  • Мнения: 1 118
Откъде ти дадоха този отговор, Анита? Аз току що я поръчах от Енцо и пишеше, че имат налични, чакам да видя какво ще стане. Цената беше значително по-ниска. Дано ги имат налични в склада. Не бих я чакала 1 месец.

Общи условия

Активация на акаунт