"Cesur ve Güzel"("Дръзки и красиви") с Туба Бюйюкюстюн и Къванч Татлъту- тема 4

  • 74 356
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4 224


Сюхан продължава разследването
О, имаме и пръстен. Да видим кога Джес ще й го даде Whistling

Май под защитата на алкохола Бану си призна, че е влюбена в Джес

Значи ПБН беше във въобръжението на Сю и Джес Peace

Последна редакция: чт, 26 яну 2017, 22:22 от kanti

# 691
  • Мнения: 3 550
И, сега, какво newsm78

# 692
  • Мнения: 41 680
Сю разбра,че Джес предварително е знаел за наследството...

Цитат
Значи ПБН беше във въобръжението на Сю и Джес Peace
Канти Hug,според мен не е!Сю след разговора с Бану отиде при Джес!
После на сутринта се видя с Корхан и отиде при нотариуса!

# 693
  • Мнения: 5 723
Сюхан май вече не знае какво иска , разпитва ,търси за Джесур ,кой какво ѝ похвърли тича , а за баща си .....хаир ooooh! ooooh! ooooh!

Нека Бану малко да ѝ опъне нервичките ,полезно ще ѝ е Joy Joy Joy Joy Joy

Винаги съм подозирала "предаността " на Бану ,без лична сметка не може да е толкова отдадена на каузата на Джес , а е възможно и баща ѝ в даден момент да я подкрепи..

# 694
  • Мнения: 4 224
Злати Hug малко ми е объркано. Мисля, че с превода ще разберем повече относно случилото се


Последна редакция: чт, 26 яну 2017, 22:34 от kanti

# 695
  • Мнения: 5 723
Гледай сега Техсин им спря тока и как сам ги бута към спалнята! Joy Joy Joy Joy Joy

Изписа им вежди ,остави ги двамата при камината  Joy Joy Joy биз бизе!

# 696
  • Мнения: 3 550

како не разбирам язика, много се ядосвам Sick
гледам, като теле в аптека Joy Joy Joy Joy Joy

# 697
# 698
  • Мнения: 1 875
Тц,аз си мисля,че Джесур си въобрази как ще разсъблече Сю и ще си полегнат двамцата.И то си го въобрази докато гледаше пръстена,който ще и подари,но кога ли-като гледам каква бригада се заформи срещу тях!


Серията ми хареса,но след превода ще ми се изяснят доста неща!Има много важни моменти.Разговора на Сю с баща и пред моргата.Разговора на Корхан с баща му вечерта след сватбата.Разговора на Сю и Бану.Разговора на Михрибан и бащата на Бану.Разговора на Михрибан и Джахиде.

Джесур май започва да мисли за Сю като за жена,която го привлича, и за Сю като своя съпруга.Досега тя тичаше, сега май той ще започне да я гони!И понеже Сю си мисли,че се омъжи за Джес без да го обича,а за да накаже баща си,ще се чувства много виновна и си мисля че ще избягва Джес,заради празнанието на Бану.

Последна редакция: чт, 26 яну 2017, 22:50 от Keskinowa

# 699
  • Мнения: 5 723
Наблюдавам Джесур и оставам все повече с убеждението,че си постига плана възползвайки се от ситуацията.Не знам Къванч ли играе така,или в движенията на Джесур няма нежност.По-скоро жестовете му са на човек,който е покорил и контролира Сю.Има нещо властно и самоуверено,но не и нежността на влюбен човек Thinking

Рано му е да показва чувствата си , те се появиха неочаквано дори и за него .Явно ,че силата му е в контрола ,който бавно осъществява в Корлудаа ...дано успее .Тбей си го заслужава всичко това ,сам си го е създал "сигурното положение" Време е да се тества тази "сигурност",започна се от контейнерите и първата жертва падна

# 700
  • Мнения: 3 550
А, има ли трей newsm78

# 701
  • Мнения: 41 680
Благодаря за стоп кадрите и компанията на всички! Hug Hug Hug





# 702
  • Мнения: 10 240


36 Потребители и 58 Гости преглежда(т) тази тема.

# 703
  • Мнения: 5 723
"Добре дошла в къщи,Сюхан Алемдерооу" Joy Joy Joy..беше истинско ,чудесно!

# 704
  • Мнения: 3 550
Благодаря за компанията на всички Hug
Сега ще прибера шампанското, за по -добри времена Joy Joy Joy

Общи условия

Активация на акаунт