Отговори
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Здравейте, предстои ни избор на училище за прием в първи клас за учебната 2017/2018г.
Близнаците ни посещават подготвителна ДГ в Лозенец, но за училище няма как да продължат е този район. Не мога да се ориентирам кои училища попадат в района на бул. Хр. Ботев, преди 5 кьошета. От изчетеното до тук ми стана ясно, че 20 у-ще не е в нашия район...Бихте ли могли да ми помогнете с информация кои училища са в близост до адреса ни? По възможност да има и занималня. Благодаря предварително на отзовалите се! bouquet

# 1
  • Мнения: 11 190
Ако "преди 5-те кьошета" означава в посока площад Македония, вероятно 41-о ОУ.

# 2
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Ако "преди 5-те кьошета" означава в посока площад Македония, вероятно 41-о ОУ.
Написала съм къде на Ботев- до 5 кьошета...

# 3
  • Мнения: 11 190
Номерата северно и южно от 5-те кьошета попадат в районите на различни училища.

# 4
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Номерата северно и южно от 5-те кьошета попадат в районите на различни училища.
Номера ни е четен...Знам, че от двете страни на булеварда е различно. И при паркирането с талон е така...

# 5
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Да повдигна темата си...Никой ли няма идея кои училища са в този район?
41 ОУ е единият ни вариант, но ми се иска да разбера къде още мога да запиша децата. Звънях в канцеларията на 41 ОУ , но не можаха или нямаха желание да ме ориентират кои други училища са в този район.

# 6
  • Мнения: 14 453
Най лесно ее да си погледнете картата и ще разберете! То ясно ,че училищата в ж.к."Люлин" не са в този район.От отговорите ,Ви става ясно ,че си знаете местоживеенето,ми просто погледнете карата и позвънете на у-щата.

# 7
  • ...в най-дългото очакване на щастие...
  • Мнения: 834
Най лесно ее да си погледнете картата и ще разберете! То ясно ,че училищата в ж.к."Люлин" не са в този район.От отговорите ,Ви става ясно ,че си знаете местоживеенето,ми просто погледнете карата и позвънете на у-щата.
Административния район ми е ясен по картата. Но и 20 у-ще е сравнително близко, но нашият адрес не е включен към микро района на 20-то...т.е. не става...

# 8
  • София
  • Мнения: 2 319
Цитат
нашият адрес не е включен към микро района на 20-то...т.е. не става...
От значение е административния район, вижте проекта на Правила за прием в сайта на Столична община
.pdf]http://sofia.bg/proekti%20NA/%D0%A1%D0%9E%D0%9017_%D0%92%D0%9A66_860_[1].pdf

тема в бг мама
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=960487;topicrefid=19

Общи условия

Активация на акаунт