♡~ Черна обич ~ Любов под наем ~♡ Тема 51

  • 58 807
  • 746
  •   1
Отговори
# 45
  • Разград
  • Мнения: 8 243


Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 15:59 от vania_e

# 46
  • Мнения: 11 982
 #Shocked #Shocked #Shocked
Сюрприз
Скрит текст:

В края на последния 69 епизод на Любов под наем Ви обещахме сюрприз, е новината е, че сериала се завръща на есен,като продължение на сегашната динамична история. Екипа от сценаристи ще бъде подменен заради недоволство на нашите фенове и зрители, като в момента тече конкурс за избор на главен сценарист. Единственото което може да издадем, че ще бъде скок във времето. Актьорския състав ще бъде непроменен, като тези, които се ангажират с проекти сега имат клауза в договора си , с която могат да се завърнат. Причина да се вземе такова решение от продуцентите е големия зрителски интерес не само в Турция, а и многобройните поддръжници на сериала в социалните мрежи и чужбина.


Източник
https://www.dedabesheviarnokiralikaskforever
Скрит текст:
Не нося отговорност за достоверност newsm47 newsm47

Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 16:57 от Slawena

# 47
  • Мнения: 24
Slawena, това достоверна информация ли е? Направо не е за вярване!
Здравейте, момичета!

# 48
  • Мнения: 1 288
#Shocked #Shocked #Shocked
Сюрприз
Скрит текст:

В края на последния 69 епизод на Любов под наем Ви обещахме сюрприз, е новината е, че сериала се завръща на есен,като продължение на сегашната динамична история. Екипа от сценаристи ще бъде подменен заради недоволство на нашите фенове и зрители, като в момента тече конкурс за избор на главен сценарист. Единственото което може да издадем, че ще бъде скок във времето. Актьорския състав ще бъде непроменен, като тези, които се ангажират с проекти сега имат клауза в договора си , с която могат да се завърнат. Причина да се вземе такова решение от продуцентите е големия зрителски интерес не само в Турция, а и многобройните поддръжници на сериала в социалните мрежи и чужбина.


Източник
https://www.dedabesheviarnokiralikaskforever
Скрит текст:
Не нося отговорност за достоверност newsm47 newsm47


Шок и ужас ooooh! да им имам сюрприйзите на тази Мерич и екипът на Ашка. Ще се върнат на есен ама друг път....като им гледам рейтинга не знам къде е този турски зрителски интерес. По тази логика и съдейки по сюрприза си мисля, че ще останем без финал тогава, щом ще има завръщане...
 От много време искам да попитам това, че ние гледаме онлайн сериалите(не говоря само за Ашка)отразява ли се по някакъв начин на рейтинга или не?

# 49
  • Мнения: 11 982
Скрит текст:
#Shocked #Shocked #Shocked
Сюрприз
Скрит текст:

В края на последния 69 епизод на Любов под наем Ви обещахме сюрприз, е новината е, че сериала се завръща на есен,като продължение на сегашната динамична история. Екипа от сценаристи ще бъде подменен заради недоволство на нашите фенове и зрители, като в момента тече конкурс за избор на главен сценарист. Единственото което може да издадем, че ще бъде скок във времето. Актьорския състав ще бъде непроменен, като тези, които се ангажират с проекти сега имат клауза в договора си , с която могат да се завърнат. Причина да се вземе такова решение от продуцентите е големия зрителски интерес не само в Турция, а и многобройните поддръжници на сериала в социалните мрежи и чужбина.


Източник
https://www.dedabesheviarnokiralikaskforever
Скрит текст:
Не нося отговорност за достоверност newsm47 newsm47


Шок и ужас ooooh! да им имам сюрприйзите на тази Мерич и екипът на Ашка. Ще се върнат на есен ама друг път....като им гледам рейтинга не знам къде е този турски зрителски интерес. По тази логика и съдейки по сюрприза си мисля, че ще останем без финал тогава, щом ще има завръщане...
От много време искам да попитам това, че ние гледаме онлайн сериалите(не говоря само за Ашка)отразява ли се по някакъв начин на рейтинга или не?

До колкото съм запозната, не влияе на рейтинга. Системата им отчита гледаемост само на територията на Турция.

Аз пък си мисля Любов под наем, ако беше не с комедиен елемент, а някоя драма с изневери, раздели, изоставени и т.н. с каква гледаемост и рейтинг щеше да бъде, че те комшиите си падат по драмите и сополивите истории.

Гледам епизода с превод, възможно ли е Дафа да не каже на Йо за бебето и да тръгне на своя глава да прави аборт newsm78

Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 17:24 от Slawena

# 50
  • Мнения: 1 288
Скрит текст:
#Shocked #Shocked #Shocked
Сюрприз
Скрит текст:

В края на последния 69 епизод на Любов под наем Ви обещахме сюрприз, е новината е, че сериала се завръща на есен,като продължение на сегашната динамична история. Екипа от сценаристи ще бъде подменен заради недоволство на нашите фенове и зрители, като в момента тече конкурс за избор на главен сценарист. Единственото което може да издадем, че ще бъде скок във времето. Актьорския състав ще бъде непроменен, като тези, които се ангажират с проекти сега имат клауза в договора си , с която могат да се завърнат. Причина да се вземе такова решение от продуцентите е големия зрителски интерес не само в Турция, а и многобройните поддръжници на сериала в социалните мрежи и чужбина.


Източник
https://www.dedabesheviarnokiralikaskforever
Скрит текст:
Не нося отговорност за достоверност newsm47 newsm47


Шок и ужас ooooh! да им имам сюрприйзите на тази Мерич и екипът на Ашка. Ще се върнат на есен ама друг път....като им гледам рейтинга не знам къде е този турски зрителски интерес. По тази логика и съдейки по сюрприза си мисля, че ще останем без финал тогава, щом ще има завръщане...
От много време искам да попитам това, че ние гледаме онлайн сериалите(не говоря само за Ашка)отразява ли се по някакъв начин на рейтинга или не?

До колкото съм запозната, не влияе на рейтинга. Системата им отчита гледаемост само на територията на Турция.

Аз пък си мисля Любов под наем, ако беше не с комедиен елемент, а някоя драма с изневери, раздели, изоставени и т.н. с каква гледаемост и рейтинг щеше да бъде, че те комшиите си падат по драмите и сополивите истории.
Нещо като Парчетата-вечната им драма и дилема аз или ти, няма спиране, но го гледат и сега върви поредния сезон и има рейтинг галиба....Ако и Ашка беше като тях с жанр-драма,любов и тук таме комедия за привкус, нямаше да лиза от първото място.
За мен това с рейтинга няма нищо общо с принудителното спиране на Ашка има нещо друго, но само те си знаят във времето може и ние да разберем.

# 51
  • Мнения: 9 540
#Shocked #Shocked #Shocked
Сюрприз
Скрит текст:

В края на последния 69 епизод на Любов под наем Ви обещахме сюрприз, е новината е, че сериала се завръща на есен,като продължение на сегашната динамична история. Екипа от сценаристи ще бъде подменен заради недоволство на нашите фенове и зрители, като в момента тече конкурс за избор на главен сценарист. Единственото което може да издадем, че ще бъде скок във времето. Актьорския състав ще бъде непроменен, като тези, които се ангажират с проекти сега имат клауза в договора си , с която могат да се завърнат. Причина да се вземе такова решение от продуцентите е големия зрителски интерес не само в Турция, а и многобройните поддръжници на сериала в социалните мрежи и чужбина.


Източник
https://www.dedabesheviarnokiralikaskforever
Скрит текст:
Не нося отговорност за достоверност newsm47 newsm47

Аз пък си мисля Любов под наем, ако беше не с комедиен елемент, а някоя драма с изневери, раздели, изоставени и т.н. с каква гледаемост и рейтинг щеше да бъде, че те комшиите си падат по драмите и сополивите истории.

Гледам епизода с превод, възможно ли е Дафа да не каже на Йо за бебето и да тръгне на своя глава да прави аборт newsm78

 Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy Joy

Славе ние толкова време комедия ли гледаме.. а аз да не знам..  Thinking Thinking То само караници, интриги и раздели в тоя  сериал, бе... комедията беше в 10тина от всичките 69 еп.  ooooh! ooooh!

Дефне може да е тъпа, но е и страхлива... и знае какво ще се случи, ако направи глупостта да абортира, още повече без да каже на Йомер за бебето  Naughty Naughty Дори Мерич не може чак до толкова да изглупи, а и Нера никога, ама никога няма да го допусне   Peace Peace













Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 18:05 от tempestad

# 52
  • Мнения: 11 982
Темпи, що бе джанъм , аз комедия гледам, защото този сериал ми действа разтоварващо, а и глупости на които да се посмееш бол, Мера си е Мера, при нея нищо не се знае.

С превод епизода ми хареса, като пропусна кучешката кауза / не че е лоша/ и футболния мач го изгледах с мишката, има интересни диалози и едно наслагване на образите и развитие на отношенията на ГГ. И Боре дали е бил уморен не знам, но разлика в играта не видях.

# 53
  • Мнения: 9 540
То от старание да е смешно става чак трагично при Мерич ooooh! ooooh! ooooh!

Уж кучешката колиба щеше да е проблем, според йозета, ама такъв аз не видях  Thinking Thinking

Мене ме подразниха двете 5 минутни паузи за разходките на Исо по Истанбулските сокаци... бяха си ми напълно излишни..  ooooh! ooooh! Заедно с цялото глупаво дърдорене на Корай и Тъпото  #Cussing out #Cussing out

# 54
  • Мнения: 11 982
Явно днес съм много дзен, защото Тъпото и Корай ги изтраях без да ги подминавам / само мача ми дойде в повече/

А относно разходките на Исо,
Скрит текст:
последно в Истанбул бях лятото на 2015, сама, без фамилията , само с приятелки и имахме частен шофьор, помолих го точно за такава разходка из Истанбул, не лъскавите квартали и историческите дестинации, предната година ги обиколих и по два пъти, просто да видя и усетя духа на града, на обикновения човек, ежедневието, да видя как живеят там, е Исо ме върна там в махалата, както казваме, не знам къде и в кой квартал бяхме, но е точно така, приличаше на турската махала в която съм израснала....само че сега.... Става ми тъжно за онези години на детството.... Където и да отида искам точно това да усетя, аромата на града, ритъма на обикновения човек, живота, дрънкулки може да си купиш навсякъде....Сега не смея и да си помисля да отида там, а смятахме да си направим и едно пътуване из Анадола, да се надяваме, че времената ще се променят и хората също...Сори за спама.

# 55
  • Мнения: 9 540
Славенче, не е спам  Peace Peace Аз нямам нищо против гледката или разходката като цяло, но поне някоя песен/стихотворение смислено да ни бяха пуснали, като предния път, а не просто ей така да обикаля без нищо  Whistling Whistling Whistling

# 56
  • Разград
  • Мнения: 8 243
От много време искам да попитам това, че ние гледаме онлайн сериалите(не говоря само за Ашка)отразява ли се по някакъв начин на рейтинга или не?
От онлайн гледанията се отчита само гледането на сайта на телевизията в момента на излъчването.


# 57
  • Мнения: 11 982
Е, чета мамашите , че и ги повтарям ooooh!, не знам чай ли е, облъчени ли са, отвличани от НЛО, но теориите им за бременна ли е Елчини това чие дело е ме хвърлят в потрес.Като се започе от Юнус който и е мъж, но всъщност не е и логично е да не може да направи дете #Crazy, мине се през непорочното зачатие, донор, който видите ли бил анонимен, ама май е Баръш, та се стигне до онази почивка незнайно кога и къде и са объркали нещата и белята станала #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy #Crazy.... и се убеждават една на друга коя колко е права и с достоверна информация.... Сега излезе и инфо, че Боре ревнувал Елка на снимачната площадка... Само не знам Елчин ханъм и Баръш бей колко са запознати със всичко това.... и си чакат сериала да свърши, че истината да излезе наяве ... ще излезе Боре с кака на МОЛ, а Елка с Кито незнайно къде... Mr. Green

Стига толкова за днес Hug

 Crazy Crazy Crazy

Скрит текст:
Sveta Mukhanova replied to Alsu
Алсу, подруга Гюпсе выложила через снеп чат намек на беременность Эльчин и что еще она к тому же не замужем. Гюпсе оставила коммент под этим видео, а Барыш ответил им тем же методом но еще и сказал чтобы много не болтали а то и мат
Like1Show likes21 minutes ago
Astkhik Karapetyan
Astkhik Karapetyan replied to Alsu
Алсу, Подруга Г выложила пост где говорит типо беременна но без мужа ( имела в виду Эльчин наверно) ...потом Бариш защитил Эльчин

Последна редакция: сб, 14 яну 2017, 19:31 от Slawena

# 58
  • В света на ЕлБАр
  • Мнения: 10 368
Славенче  Hug хвърли ги всички в размисъл с това инфо за на есен с нова дефмерска песен  hahaha hahaha hahaha
Обаче май никой не се загледа в заглавието на източника  Mr. Green
Абе Мера си е Мера  Peace при нея и неочакваното е възможно  Naughty показа ни го в тези 69 епизода  Whistling
Славе
Скрит текст:
ти много добре описваш Истанбул и благородно ти завиждам че си била там няколко пъти  Wink. Обаче ме заинтригува с тази махала   newsm78 нали си от бг  Thinking

# 59

Общи условия

Активация на акаунт