Здравейте от мен !

  • 1 158
  • 20
  •   1
Отговори
# 15
  • Bristol
  • Мнения: 9 364
Със сигурност ще успееш, на прав път си.
Аз много съжалявам, че не се ориентирах към учене в чужбина, но тогава бях върла патриотка.
Само да вмъкна, че климатът в Англия не е лош, особенно южна Англия е супер Wink Няма рязка смяна горещо и студено. Зимата не се навличаш с дебели и тежки палта, лятото не се потиш и умираш от жега. Когато си ваканция просто отиваш почивка в страна, където има сняг или слънце и плажове  Laughing
Желая ти късмет!!!

# 16
  • Мнения: 417
Здравей! Hug
И  аз не сам мама, но скоро може и да се работи по въпроса  Grinning
Безкрайно се забавлявам като цета този форум и ми е прекрасно занимание в малкото свободно време.
Това ми е 2 отговор и спокойно мога да кажа "Здравейте и от мен" wavey

# 17
  • Германия
  • Мнения: 8 099
...
Това ми е 2 отговор и спокойно мога да кажа "Здравейте и от мен" wavey

 welcome

# 18
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
"Здравейте и от мен"  и една голяма усмивка  newsm51  преди 4 години имах също възможност да избирам за Италия или за Чехия да замина  да работя тогава какво колебание беше,  майко мила .....  Избрах  Чехия .......
После като дойдох като се появеше някоя неприятност се си виках дали съм избрала правилното място дали пък другаде нямаше да съм по - спокойна и по- щастлива , дали неизпуснах по - добър шанс да се реализирам. Сега съм напълно доволна от избора си , вярно е , че в Италия климата и живота повече приличат на тези в БГ.  newsm10
Има такива моменти ,ти със сигурност имаш поне малка представа каде ти се иска да отидеш, нали?
 Има голяма вероятност наистина там да останеш да живееш за постоянно , да се омъжиш и т.н........
Успех!    bouquet  bouquet

Последна редакция: нд, 30 апр 2006, 00:09 от ivalex

# 19
  • UK
  • Мнения: 1 334
Само да добавя към това, което вече са те посъветвали-обърни внимание как са устроени career advice центровете им. Това е много важно-добрите университети помагат много на студентите си за това как да се готвят за интервюта, какви курсове да вземат, какви допълнителни квалификации да търсят, организират career fairs, имат контакти с големите компании и т.н. Това ще те улесни много, когато си в предпоследната/последната година на следването да си намериш място в хубава компания за стаж. Друго, което аз бих гледала са дали имат програми за обмен на студенти- така примерно, ако избереш Англия можеш да отидеш в Италия за един семестър и да прецениш кое е твоето място  Grinning

# 20
  • Plovdiv
  • Мнения: 2 144
Още веднуж голямо благодаря за сега май се ориентирам към Лондон,така че август месец Лондон да ме чака.Всичко,ковто ми казахте ми е от голяма помощ,а и всичко,което пишете и споделяте тук.Много се радвам,че ви има   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт