Дългото чакане след трансфер 58

  • 62 329
  • 741
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 19 687
Какче, ти какво направи с твоя хубавец?

# 16
  • Мнения: 1 269
Записче и от мен

# 17
  • Мнения: 1 142
Записвам се да ви следя  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 22
Успех на всички .Много много късмет и на мен следващия месец. Hug Heart Eyes Peace

# 19
  • Мнения: 2 999
и аз съм тук, утре отивам за пункция  Praynig

Стиснати палци от мен за качествена реколта. Heart Eyes

# 20
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Влизам да събирам и аз от прашеца... bouquet

# 21
  • Мнения: 95
Хайде да наръся и аз от моя прашец! Дано всички скоро да се порадвате на мечтаните резултати!   Hug

# 22
  • Мнения: 485
И аз да понатрупам запас от прашец Simple SmileЧакам цикъл и...пореден ЗЕТ!

# 23
  • Мнения: 6 539
Дънди, каката, радвам се, че ви харесва и благодаря за пожеланията Hug

# 24
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Ами моя хубавец уж за сега нещата са наред. Освободиха го от Ямбол, защото става на въпрос за фирма за кабели , а той е долтонист и затова му връчиха документа за напускане. Но това не е много добре защото сега и двамата и сме безработни. Аз нямаше да почвам работа до следващия зет ама почнах да подавам документи за работа, защото иначе трябва да набарвам събраните пари, които са за зет трансфера. При мен нещата са така, но чакам още цикъла да ми дойде по мои изчисления до 10 февруари трябва да дойде и ще ида до доки да видим да поговорим колко ще ми излезе трансфера и какви изследвания трябва да правя. Също така трябва да обсъдим защо така е станало да не би да има някакви пропуски.
Също така хубавеца ми мисли да се качва на камион и да ви кажа съм склонна...хем няма да си досаждаме, хем ще взима хубави пари, хем ще му домъчнява за мен Laughing

И се гмуркам под прашеца на всички дано имам успех на евентуален следващ трансфер.

Последна редакция: пн, 16 яну 2017, 17:09 от sladkatakaka1988

# 25
  • Мнения: 311
Електра Hug Hug Hug
Хайде и аз пожелавам късмет и успех на всички мацки и ръся обилно с розов манекенски прашец Mr. Green
babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7

# 26
  • пазарджик
  • Мнения: 514
Влизам да събирам мнооогоооо ог прашеца Hug

# 27
  • españa
  • Мнения: 63
Elektra  Hug Благодарности за темичката!Минавам под твоя и на baby  Hug прашеца и дано новата темичка е многоооо животородна и носи само положителни емоции!Аз в петък съм при доки да видим какво ще каже и мисля че края на месеца ще стартирам.Успех и много късмет на всички Hug Hug Hug

# 28
  • София
  • Мнения: 10 642
Елетра благодарности за темичката.
Хайде момичета, да се напълни с мноооог положитулни тестчета. Нареждам се и аз под прашеца с надеждата за скорошен и успешен зет, този път до поне до 37-38 седмица.

# 29
  • Мнения: 98
Здравейте момичета, и аз съм отново тук. Предстои ми на 8 ден от МЦ т.нар. надраскване на лигавицата....Това е вид биопсия или...честно казано не си спомням да са ми правили досега...

Общи условия

Активация на акаунт