Дългото чакане след трансфер 58

  • 62 332
  • 741
  •   1
Отговори
# 660
  • София
  • Мнения: 874
Мерси, Клиърче. Чета ги аз всички теми, но все тук си ме влече, та затова попитах. Скоро, надявам се като дойда при вас в Забременели след инвитро, да споделяме там тревоги и трепети.  Hug

# 661
  • Мнения: 6 541
И аз дълго не смеех да се запиша в Забременели след ин витро. Дори в тази тема не споделих, докато не чух сърчицето. А там чак към 12г.с. , когато ми мина БХС.
Но ако имах въпроси питах там, то кой да питаш. Просто реших за себе си, че не съм официално записана, докато не ме сложат на първа страница с името ми и датата на термина Wink

# 662
  • Мнения: 183
Аз също не съм казала на абсолютно никого все още.
 
Момичета, имам един въпрос към момичетата с които вървим заедно с трансфер около 20.01. Май сме няколко- Марианка, Стефи, Блонди, Илидиан, дали няма и още. Как сте момичета? Аз имам постоянни болки като пред цикъл и такива в областта между гърдите и много се притеснявам. Иначе никакво гадене, прилошаване и подобни.
И още нещо си мисля. Дали има някаква група в която да си споделяме тези, които сме в дългото чакане след положителния тест, за да не спамим момичетата, които тепърва чакат да видят двете чертички?  newsm78
Успех на чакащите момичета!
Мило момиче, аз съм вече тодила. Забременях със ЗЕТ, но ще ти кажа, че имах всичко, което описваш. При мен болките, като при цикъл бяха до началото на шести месец. Също така ме болешр още в началото между гърдите, не знам какво точно е това, но мен ме болеше много. Аз го отдавах на позивите за повръщане. Имах различни по вид бодежи, тежести в корема и придърпвания. Все пак тялото реагира по индивидуален начин на бременността.

# 663
  • Мнения: 58
Здравейте момичета! Днес бях на доктор. При трансферирани 2 ембриона на 3 ден, се оказа, че в матката няма нищо. Докторът ме накара да пусна пак ЧХГ - 4,2 Embarassed Embarassed Embarassed
За втори път се оказва биохимична бременност. Имах големи надежди този път, но уви... Имаме 6 замразени и следващия месец се ги размразяваме... Това е от мен  Blush

# 664
  • Мнения: 1 142
ada_m, съжалявам за резултата! Дано някое/и от замразените да ви е на късмет.

# 665
  • Мнения: 2 999
 ada_m, съжалявам за резултата. Пусни изследвания и търси причината за биохимичната, особено щом става въпрос за втори пореден път. СТискам палци следващия път да се получи за 9 месеца.

# 666
  • Мнения: 58
Проблемът е, че съм с поликистозни яйчници и миналия път доктора каза, че е некачествена яйцеклетка явно. Сега не ми назначи никакви изследвания. Каза да спирам лекарствата и като ми дойде цикъла - естрофем по схема. Много съм объркана какво се случва... newsm78 newsm78 newsm78

# 667
  • Мнения: X
Ами веднага започвате подготовка за ЗЕТ с този естрофем според мен.
Съжалявам за резултата  Hug

# 668
  • Мнения: 58
Да, да! Живот и здраве началото на март!

# 669
  • españa
  • Мнения: 63
Момичета на 2 ден разделени на 4, А клас без фрагментации може ли мнението ви newsm78                     ada_m кураж и късмет за следващия път Hug
                                                                                                                     

# 670
  • Мнения: 1 142
ada_m, според мен за всеки случай, ако не сте пускали някои основни изследвания като генетични или имунологични, ги пуснете (ако имате възможност разбира се). Иначе май повечето лекари ни ги спестяват ако нямат подозрения за проблем, но не се знае от къде ще изскочи зайчето, а това с некачествения ембрион сме го чували.  Peace

# 671
# 672
  • София
  • Мнения: 4 884
Момичета на 2 ден разделени на 4, А клас без фрагментации може ли мнението ви newsm78                     ada_m кураж и късмет за следващия път Hug
                                                                                                                     

Добри са Peace 

# 673
  • españa
  • Мнения: 63
Благодаря и нека дългото чакане започне..... Heart Eyes Hug

# 674
  • Мнения: 1 408
Благодаря и нека дългото чакане започне..... Heart Eyes Hug
СЕГА!

Хихи, забрави култовия завършек на изречението. Успех!

Общи условия

Активация на акаунт