Дългото чакане след трансфер 58

  • 62 335
  • 741
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 6 306
Момичета,включвам се и аз.Нашият резултат е положителен,но стойностите са малко ниски.Докторът иска нов кръвен в понеделник.Стискайте палци,дано правилно се удвоява.Малко ми е притеснено,но всичко ще бъде наред.Честито на всички с положителни тестове. Praynig bouquet
      Нали вчера казахме че няма да се притесняваш. Сега ние ще стискаме палчета, а ти весело ще си бременееш Peace Peace Peace. Бебчо иска весело мами  Simple Smile bouquet
     

# 691
  • Мнения: 1 142
ada_m, с какъв фактор сте?

# 692
  • София
  • Мнения: 4 884
Имунологични съм пускала през август и са ОК! Но генетични не сме...и се замислям за тях newsm78

Няма какво да се замисляш! След две биохимични задължително кариотип и тромбофилия.

# 693
  • Мнения: 58
С поликистозни яйчници

# 694
  • Мнения: 6 542
Тедито, ти с колко дневни беше и на кой ден прави теста?

И честито на всички положителни тестове Hug

# 695
  • Мнения: 222
Здравейте момичета ималили сте студени тръпки след трансфер?

# 696
  • Мнения: 288
 Станислава Иванова_511548,  аз имах такива и още ми се случва понякога, а като се събудя не ми е студено! Мисля че е добър знак!

# 697
  • Мнения: 248
Поздравления за положителните резултати момичета! Hug Дано Господ е с нас и чудото най-накрая се случи! Положителната ми енергия е с вас.... Теди не се притеснявай и с теб всичко ще бъде наред!  Hug

Последна редакция: сб, 18 фев 2017, 18:08 от sve_georgieva

# 698
  • Мнения: 504
Електра,върнахме две тридневни ембриончета.Теста го направих на 11 ден.В понеделник пак кръвен,дано ЧХГ-то се е удвоило. Praynig Hug

# 699
  • Мнения: 581
Ще се удвои  Hug по срамежливо тръгват да растат  Wink

# 700
  • Мнения: 6 542
Дано, дано Praynig

# 701
  • Мнения: 1 433
Ммичета, почвам да се бъркам и побърквам, полУжителна или пОложителна... Моля ви, не я изписвайте грешно тази дума. Масово стана!!! Това не е полУ-резултат, това е пОложителен резултат ooooh!
Неволната грешка си личи, това не е.

# 702
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Момичета не знам къде да си задам въпроса, но тук сте ми най близки и ще го задам. Вчера бях на преглед и доки каза, че шийката на матката ми е 8мм. Какво означава търся в интернет, но нищо не намирам newsm78

# 703
  • Мнения: 1 408
Шийката или лигавицата? Намирисва ми, че док е казал лигавица 8мм  Wink
Радвам се за всички полОжителни резултати! Добра забележка за правописа.  bouquet

# 704
  • Димитровград
  • Мнения: 692
Шийката или лигавицата? Намирисва ми, че док е казал лигавица 8мм  Wink
Радвам се за всички полОжителни резултати! Добра забележка за правописа.  bouquet
Оффф да извинявам се лигавицата Blush

Общи условия

Активация на акаунт