Merz vs Калмацин

  • 6 696
  • 28
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 936
аз пия мерц вече половин година-не съм качила килограми,напротив даже слабея  Rolling Eyes декември месец си купих преса за коса и минимум 1 път седмично я ползвам.дали е от мерц-а незнам,но съвсем леко в краищата е цъфнала и сега като отида на фризьор.... Simple Smile косата ми е жизнена и лъскава

# 16
  • Мнения: 357
За колко време стига една опаковка мерц?Аз съм пила Ревалид и сега ми се иска да пробвам нещо друго.Какво ще кажете какво да си взема-мерц,калмацин или нещо друго незнам вече!   bouquet

# 17
  • Мнения: 1 455
Аз не съм напълняла от Калмацин-а!
Пия го един месец, после почивам един месец и после пак си взимам.

# 18
  • Мнения: 293
А ползвали ли сте Фитовал-капсулите?
ако някой ги е ползвал, моля да даде мнение  Blush
Преди 2-3 год изкарах един курс (някъде около 5 месеца) с Фитовал- и бях много доволна от резултата.Не съм забелязала дали се е отразил на апетита ми но се чувствах добре.Спрях да ги пия защото по това време нещо вносът беше спрял .

# 19
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
мерц е за 1месец по 2хапчета на ден

# 20
  • София
  • Мнения: 2 858
 Rolling Eyes  пила съм Мерц - не напълнях от него, но пък ефекта беше добър /за това, за което го пиех/

# 21
  • Мнения: 4 358
Добре, а има ли желязо в Мерц-а или Калмацин-а?

# 22
  • Мнения: 1 934
Ще взема и аз Мерц да го пробвам че и без това днес другите ми свършиха.

# 23
  • Мнения: 357
Колко време е добре да се пие мерц,за да има ефект?Има ли някакав препоръчителен период, за който трябва да се приема?   bouquet

# 24
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Няма определен срок когато прецениш,че има резултат можеш да ги спреш.Аз както казах не ги пия лятото за дълго време заради витамин Д,но него го има във всички витамини така че.......

# 25
  • Мнения: 903
За Калмацина мога да кажа само хубави  неща. Много съм доволна.

# 26
  • Мнения: 357
АААА не е честно!Като ви слушам,тоест чета не мога да реша какво да си взема!Хаиде сега да спретнем едно гласуване кой е за мерц и кой за калмацин!Затруднихе ме  Joy  Joy  Joy

# 27
  • Мнения: 6
С две ръце за Мерц!!!При мен имаше резултати още след първата опаковка.Аз ги пих 3 месеца.

# 28
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
MERZ

Общи условия

Активация на акаунт