Пазаруване от Fashion Days. Тема 2

  • 131 187
  • 808
  •   1
Отговори
# 375
  • Шумен
  • Мнения: 1 572
Днес направих първа поръчка от сайта. Ползвах 10% от код. След приключване  изписа, че поръчката е приета. Да, ама не е отразена в историята на поръчките в профила, нито пък получих обратен имейл. Продуктът изчезна от кошницата. Дали тази поръчка е реализирана или да правя нова?

# 376
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
Обади се и провери, може да е  бъг на сайта, да не се окаже после, че имаш 2 поръчки.

# 377
  • Шумен
  • Мнения: 1 572
Май е така, защото им писах имейл и казаха, че им сменяли системите, каквото и да означава това. Ще чакам, няма да пускам отново.

# 378
  • Мнения: 2
Днес направих първа поръчка от сайта. Ползвах 10% от код. След приключване  изписа, че поръчката е приета. Да, ама не е отразена в историята на поръчките в профила, нито пък получих обратен имейл. Продуктът изчезна от кошницата. Дали тази поръчка е реализирана или да правя нова?

А какъв код използва, тъй като и на мен ми излезе съобщение, регистрирах се, поръчах но не знам къде мога да видя кода?

# 379
  • Шумен
  • Мнения: 1 572
При мен се оказа проблем със сайта в момента на пускане на поръчката. Впоследствие всичко си се оказа точно - поръчката си беше в историята и кодът беше отразен . Кодът се прилага в момента на пускане на поръчката и намалява веднага, вижда се намалението.

# 380
  • Шумен
  • Мнения: 1 572
Кодът е в самия имейл, който получаваш.

# 381
  • Мнения: 2
Явно няма и да получа... А индивидуален ли е или пак някакъв общ?

# 382
  • Шумен
  • Мнения: 1 572
Това беше преди около три седмици, не сега и си работеше, нямам представа дали е бил индивидуален и беше само за Мango и Next.

# 383
  • Мнения: 1 049
В сайта се продават продукти с марка bugatti, това същата марка ли е като колите или е друга ми е интересно? Simple Smile

# 384
  • русе
  • Мнения: 416
Здравейте искам да попитам някой купувал ли е часовници от fashiondays,защото тези намаления от 1000лв на 100лв ми се струват много нереални?

# 385
  • Мнения: 1 815
Няколко страници назад са подробно обсъждани, около 19-20-та.

# 386
  • Бургас
  • Мнения: 10 828
Купих веднъж часовник за мъжа ми, който беше  повреден и го върнах

# 387
  • София-Младост
  • Мнения: 24 183
На мен на Zee Lane ми харесват часовниците, а и са евтини...ако някой е купувал точно тази марка, нека сподели .

# 388
  • София
  • Мнения: 5 294
Zee Lane си е марка на Fashion Days - взимала съм от чантите и обувките и са хубави. Но за часовниците не знам.

# 389
  • русе
  • Мнения: 416
https://zhy79.app.goo.gl/6VFGZdgmaJAZZFB29
току що го поръчах,не успях да се стърпя😋😋😋

Общи условия

Активация на акаунт