Пазаруване от Fashion Days. Тема 2

  • 121 834
  • 808
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 574
Здравейте, не знам по какво съдите, че са стари колекциите. Почти винаги проверявам номерацията в сайта на производителя и колекциите са от новия сезон-Esprit, Motivi, Fornarina и др.
В Esprit eu даже има и по някое ревю за дрехите.

# 511
  • Пловдив
  • Мнения: 5 120
Следях едни обувки цели 2г 😁

# 512
  • Мнения: X
Има и нови колекции, но и много стари неща. Аз също следя някои продукти от повече от година и съм сигурна, че са от колекция 2016-2017, ако не и по-назад. Като се разрови човек в Гугъл даже може да го види конкретния продукт някъде из архивите на производителя колко е стар.
Но не това е проблемът. По-скоро се дразня, че не правят добри намаления. В повечето случаи може да се купи нещо изгодно, ако редовно се дебне и извън епичните им разпродажби и черни петъци. Кампаниите им са заблуждаващи в по-голямата си част. Точно преди обявеното намаление вдигат яко цените и после ги свалят леко и това е.

Този ноември си взех едно палто от там за 230 лв. извън всякакви обявени промоции, а после в епичния черен петък беше вече 313 лв. Така че трябва изкъсо да се следят и въобще да не им се връзва човек на рекламата.

Последна редакция: чт, 24 яну 2019, 09:59 от Анонимен

# 513
  • Sofia
  • Мнения: 38
Здравейте, не знам по какво съдите, че са стари колекциите. Почти винаги проверявам номерацията в сайта на производителя и колекциите са от новия сезон-Esprit, Motivi, Fornarina и др.
В Esprit eu даже има и по някое ревю за дрехите.
Миналата година си купих от магазина на Esprit рокля, която беше по-евтина от намалението във FD, така че ако имате магазин наоколо най-добре проверете цените там.

# 514
  • Sofia
  • Мнения: 38
Има и нови колекции, но и много стари неща. Аз също следя някои продукти от повече от година и съм сигурна, че са от колекция 2016-2017, ако не и по-назад. Като се разрови човек в Гугъл даже може да го види конкретния продукт някъде из архивите на производителя колко е стар.
Но не това е проблемът. По-скоро се дразня, че не правят добри намаления. В повечето случаи може да се купи нещо изгодно, ако редовно се дебне и извън епичните им разпродажби и черни петъци. Кампаниите им са заблуждаващи в по-голямата си част. Точно преди обявеното намаление вдигат яко цените и после ги свалят леко и това е.

Този ноември си взех едно палто от там за 230 лв. извън всякакви обявени промоции, а после в епичния черен петък беше вече 313 лв. Така че трябва изкъсо да се следят и въобще да не им се връзва човек на рекламата.
Откакто ги купиха от EMAG  се случи това, преди пазарувах на много добри намаления, и то основно обувки за внуците ми, както и обувки за съпруга ми, с проверени цени по магазините. На себе си също съм купувала сандали Clarks, които ги пробвах в аутлета на бул. Цариградско шосе, там цената беше 219 лв., купих си същите за 120 от FD на другия ден. Тогава и като плащаш с карта онлайн доставката беше безплатна. Сега всичко се промени. Затова и спрях да пазарувам от там.

# 515
  • Мнения: 133
Здравейте !

Относно връщането имам въпрос .

Ако от една поръчка върна няколко артикула , връщането ще ми струва общо 3 лв или по 3 лв на артикул ?

Благодаря !

# 516
  • София-Младост
  • Мнения: 23 336
Би трябвало да е общо 3лв. Иначе се обезсмисля съвсем пазаруването от тойзи сайт.

# 517
  • София
  • Мнения: 12 374
Привет, момичета, един бърз въпрос. Харесах чанта в emag, за 129 лв., обаче същата чанта във fashion days е 679. Имате ли представа защо е толкова огромна разликата в цената? Означава ли, че в първия сайт е менте продукт?
https://www.emag.bg/anna-morellini-kozhena-hobo-chanta-caroline- … -10/pd/DRNBPCBBM/
https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B … llini-p1678226-1/

# 518
  • Мнения: 3 906
Привет, момичета, един бърз въпрос. Харесах чанта в emag, за 129 лв., обаче същата чанта във fashion days е 679. Имате ли представа защо е толкова огромна разликата в цената? Означава ли, че в първия сайт е менте продукт?
https://www.emag.bg/anna-morellini-kozhena-hobo-chanta-caroline- … -10/pd/DRNBPCBBM/
https://www.fashiondays.bg/p/%D0%9A%D0%BE%D0%B6%D0%B5%D0%BD%D0%B … llini-p1678226-1/

Рекламен трик Wink E Mag и FD са едно, тоест чантата ще дойде от един и същи склад!

# 519
  • Шумен
  • Мнения: 1 455
В Емаг-а е намалена в момента, цената е една  и съща. Ама това ако не е естествена кожа, просто ....

# 520
  • София
  • Мнения: 12 374
Благодаря, момичета. Не знаех, че двата сайта са едно Simple Smile

Елхица, уж пише кожа, телешка. Иначе точно такъв модел търся.

# 521
  • Мнения: 2 607
Благодаря, момичета. Не знаех, че двата сайта са едно Simple Smile

Елхица, уж пише кожа, телешка. Иначе точно такъв модел търся.
Вече и във фешън я намалиха, но не чак толкова;)

# 522
  • Мнения: 31 160
Не е налична в нито един от двата сайта в момента.

# 523
  • София
  • Мнения: 12 374
Да, а аз докато се натуткам да реша дали да я взема и охлювът се шмугна в храстите.

# 524
  • Мнения: 31 160
Да, а аз докато се натуткам да реша дали да я взема и охлювът се шмугна в храстите.
Жалко, надявах се да си я купила ти, защото чантата е хубава и е от телешка кожа.
Нищо ще излезе по-хубава. bouquet

Общи условия

Активация на акаунт