Все още безумно го обичам ...

  • 6 860
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 35
Не се заяждам. Поставям под съмнение Naughty Съмнявам се, защото е написала две имена, но то пък не пречи да си измисли псевдоним от две имена,нали?

# 16
  • София
  • Мнения: 24 839
Здравейте, ще се постарая да са максимално изчерпателна и кратка. Миналата година изкарах 1година в ЮЗУ. Денят, в който се пренесох там се запознах с едно момче. 2 месеца той се бори и не се отказа от мен, докато аз го режех..давах надежди..бях объркана. Дадох му шанс, но първият месец се държах ужасно..той не искаше да излизаме никъде..аз излизах да вечерям с наш общ приятел гей.Бях студена, дръпната..В един момент се усетих, когато той започна да флиртува с други.. От този момент 80% от времето при нас бяха скандали, а в другите 20 се обичахме до полуда..Страшно много грешки допуснахме и двамата. Края на април, дойдох в София за 2 дена до вкъщи..бях се принудила да му разбия паролата за фб понеже се усъмних, че отново флиртува.. Същата вечер, докато ми казваше обичам те..флиртуваше с другп момиче във фб страшно гадно..и се оплакваше, че заради караниците ни ме знае дали е щастлив.. Накараха ме да му се обадя и да приключа всичко...направих го..с много болка..от тогава живота ми е ад. Още месец се наложи да се засичаме..подвикваше ме, когато се разминавахмр ...аз го подминавах..бях страшно огорчена. Юли на рд то ми вече го бях отблокирала от всякъде ии.. той ми честити рд и ме добави в приятели.. благодарих и го махнах с много болка отново. (Не очаквах да се сети,защото на 1'март за именния ми ден не се сети, а бяхме заедно всеки ден за това говорех..живяхме заедно даже) няколко седмици, след което разбрах ме ходи с една. Разделиха се след месец и малко..На неговият рд 20октомври аз му писах...на 30 ноември Отидох в Благоевград за 2 дена...2 от дните се засякохме..като от момента в който се видяхме докато не се скрих се гледахме втренчено..вторият път беше преди да си отида. Няколко пъти се обърнах и като си отивах.. Още същата вечер го добавих в приятели..Обичам го безумно.много още. Лятото работех всеки ден максимално, за да нямам време да страдам...преместих се да уча в София. Той ме прие..след половин месец е разпитвал наша позната..дали съм се разделила с приятелят ми..понеже се постарах от яд и такъв слух да стигне до него..дали съм питала за него..за глупост сме се разделили..а не е трябвало..такива неща. Тя р казвала, че незнае, защото не е знаела дали искам да знае той, че още само той ми е пред очите. Махна ме от приятели, спорд мен е от гордост и инат, защото явно и той не ме е забравил, за да се интересува..На нова година му писах...отговаряше адски мило..попитах дали иска да пием кафе на 1ви..каза, че според него е по-добре да не го правим.Спрях дс пиша...след 20минути ми честити нг..между тва време имаше още 2 подобия на връзки от които нишо не излизаше и му беше все тая. Татуирах си от ляво нещо свързано с него. Обичам го безумно много..не мога да погледна друг за тези 10 месеца.. не мога да спра да плачча за него постоянно...не издържам...отслабнах заради него...сенките ми стигат до незнам къде вече..бях се рязала и имам белези.. Искам си момчето. Преди няколко дена е казал на общ приятел, че не иска нищо.. аз съм сигурна, че го е казал от гордост..познавам го до болка.. Мисля четвъртък сутринта да отида до неговият град..той е на 300км от мен..да гп намеря..ии..само да му кажа, че съм искала да го видя за 5минути..Как да си го върна..какво да правя..? Дали ще оцени това.. ?

Знам, ме ме обичаше, защото си личеше..въпреки грешките ни, умирахме за. другият. Погледната стотинка си давахме за да го видим усмихнат..плакали сме заедно от страххх..да не се разделим..
Върви на психолог или разкажи на майка ти, че да ти плесне два задвратника!

# 17
  • Мнения: 4 841
Ох, няма по-тежко наказание за един мъж от това да бъде блокиран във фейсбук. Каква решителност. Каква драма. А това да те приеме някой - лелееее, ми това е обещание за любов до гроб направо...

Учудващо е, че в "тийнпроблем" има по-смислени теми и по-разбираеми и грамотно написани изложения от това, което се опитват да пробутват тук в бг-мамма разни "студентки"  Outta Joint

Александра/Марта, в почти всяко изречение има намекване за намеса - някой те накарал, някой ти казал - кой е този някой, гласовете в главата ти ли? Казваш, че се режеш - ама внимателничко, нали, да не се нараниш евентуално, само до степен да се опияняваш от собственото си страдание, и да предизвикваш съчувствие у "случайно" видялите белезите приятелки...

Гади ми се от подобни емоционални вампири. Подобна нестабилна откачалка върти на пета две читави семейства, побърка ги направо - то се убива, то се реже, то отслабва, то страда, то се подстригва гола глава.
Просто порасни. И дано момчето има достатъчно здрав разум, за да не се обвързва повече с подобни.

# 18
  • Мнения: 35
Като ще вървим в посока психологичен анализ, за мен и това не е много нормално - ,,плакали сме заедно от страххх..да не се разделим..'' . какво толкова ви заплаши? не видях тук драми с роднини, недоволни майки и разгневени бащи, живеем в мирно време..и как така сте плакали заедно? сядате двамата и почвате да се питате: ,,ами ако се разделим'' и дружно ревете, така ли? вие ако толкова се обичате, ще си подарявате хубави моменти, а не да седите и да ревете...шантава работа Whistling

# 19
  • Мнения: 7 325
Че то има ли нещо нормално в цялата тема, че ти за плакането се хвана  Laughing И историята и начина по който е написана са много далече от нормалното. Да не говорим, че хич не изглежда да е творение на 19 годишна студентка.

# 20
  • Мнения: 35
Че то има ли нещо нормално в цялата тема, че ти за плакането се хвана  Laughing И историята и начина по който е написана са много далече от нормалното. Да не говорим, че хич не изглежда да е творение на 19 годишна студентка.
Laughing не знам, просто това също ми направи впечатление...странно ми е. newsm78

# 21
  • Мнения: 7 006
Що бе?
Te сега всякакви са "студенти"..
В днешно време университета не е критерии за грамотност...

# 22
  • Мнения: 781
От 10 минути цикля на последния ред и си представям двамата влюбени, нямащи нищо важно за правене (учене, плащане на сметки, работа, т.н.) гушнали се и плачещи от страх да не се разделят, защото, нали, то не зависи от тях и просто нИ могЪ...Нероден Петко пасти да яде. Не съм се смяла така от години. Благодаря  bouquet

Последна редакция: ср, 18 яну 2017, 14:59 от babunka

# 23
  • Мнения: 1 701
Деца, намалете джойнт-четата, само ви размътват мозъците, които са и без това с обем на врабчета.  Twisted Evil

# 24
  • Мнения: 30 802
не видях тук драми с роднини, недоволни майки и разгневени бащи

Понеже момчето е от Благоевград...та там родителите са особено бдителни по отношение на снахите. Много е важно да са имотни, богати или с платена професия. Може нещо момчето да са го гласили за по-перспективна жена, а той да вземе да задява студентка:)

Но аз си имам горчив опит с местното население, а може по някаква космическа случайност нещата да са различни- но ме съмнява, градът си има специфичен дух и поведение, а мъжете им са витиеглави по моите тракийски стандарти.

# 25
  • София
  • Мнения: 11 503
Задължително иди и му кажи, това което си написала. Кажи му, че го обичаш, защото досега сте си играли детски игрички.

# 26
  • Мнения: 14 167
Сирен, чети внимателно, моля. Naughty Тя е от София, но е решила да пътува 300 км. до неговия град.
Ако може да разкрие как хаква пароли във Фейсбук, ще съм ѝ благодарна. Моят няма Фейсбук, ама знае ли човек.

# 27
  • Мнения: 30 802
Сигурно пак е някъде от региона, в ЮЗУ не знам да ходят да учат от много други градове...

# 28
  • Мнения: 1 109
От 10 минути цикля на последния ред и си представям двамата влюбени, нямащи нищо важно за правене (учене, плащане на сметки, работа, т.н.) гушнали се и плачещи от страх да не се разделят, защото, нали, то не зависи от тях и просто нИ могЪ...Нероден Петко пасти да яде. Не съм се смяла така от години. Благодаря  bouquet

Ох, лекичко се напиках от смях и аз...

# 29
  • Мнения: 4 292
Сирена, напоследък се изказваш като някаква крайна инстанция и ме учудваш! Всички семейства с потенциални снахи в Благоевград ли познаваш?! Също и учащите в ЮЗУ?
 По темата, четох до някъде и ми стана смешно, че ще е "изчерпателна и кратка" Simple Smile Тийн истории, но по-подходящи за 14-годишни.

Общи условия

Активация на акаунт