Токуда Болница София - тема 24

  • 94 304
  • 773
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 19 717
Още преди раждането координаторката ще дойде в стаята да те пита към кой фонд си и ще обясни всичко.

# 736
  • Мнения: 1 497
Момичета, а след раждането има ли в болницата кой да те ориентира какви документи са нужни за фонда ?
Най-добре си провери и напомни, не чакай като мен.
Два пъти питаха има ли някой за фонд, всеки път си отговарях, че аз съм с фонд. И затова реших, че ще ми дадат каквото ми трябва на изписването. Може пък конкретно за мен да са пропуснали.
На самото изписване ми казаха да отида на 8-мия етаж в администрацията като дойда пак, а аз защо питах на информация не знам. Подадох заявление там и ми казаха да чакам да ми се обадят от болницата. И си чаках докато не писах тук и не ме посъветваха да отида на място. Е днес отидох, добре че бях с бебето, та се размърдаха малко, но доста телефони прозвъни секретарката докато ми направят копието на декларацията за избор на екип, което ми трябваше.

# 737
  • Мнения: X
Kонстантинова е педиатър-неонатолог и ми е казала, че преглежда и големи деца, така че спокойно мога да я посещавам.
gingerina, поздравявам те за избора на имена на децата ти. Просто ми напълни душата.  bouquet

# 738
  • Мнения: 232
По повод прегледите на бебетата след изписване,бихте ли ми обяснили какво представляват?Нещо по специфично ли правят или е обикновен рутинен преглед със слушалка,защото на нас ни предстоят  такива.На епикризата на малкия пише първият да е между 7-я и 10-я ден и днес като звънах да запазя час казаха направо да ида на 2-я етаж и от там са щели да ни прехвърлят на 3-я.Без час,като казаха,че ще чакаме. newsm78

# 739
  • Мнения: X
Проследяват се разни неща, които са били видени при прегледите в неонатологията (ако ги има). Ако не стандартно -  мерки, теглилки, слушалка.
На нас ни правиха трансфонтанелна ехография за проследяване на едни капилярчета.

# 740
  • ту тук, ту там
  • Мнения: 7 427
Абсолютно стандартна консултация - теглене, мерене, слушалка.  Peace

# 741
  • Мнения: 232
Проследяват се разни неща, които са били видени при прегледите в неонатологията (ако ги има). Ако не стандартно -  мерки, теглилки, слушалка.
На нас ни правиха трансфонтанелна ехография за проследяване на едни капилярчета.

Ясно,благодаря.По телефона ми казаха ,че може и към 6,7 вечерта да ида та дано да не е пълно тогава. Simple Smile

# 742
  • Мнения: X
Пъпчето гледат, на мен ми беше важно и с двете деца.

# 743
  • Мнения: 89
Момичета, някой знае ли колко е давността за кръвни изследвания за раждане-хепатитите, спин и сифилис - в Токуда как ги признават? В друг форум  прочетох за 3 месеца...

# 744
  • Мнения: 1 497
Момичета, някой знае ли колко е давността за кръвни изследвания за раждане-хепатитите, спин и сифилис - в Токуда как ги признават? В друг форум  прочетох за 3 месеца...
Д-рката ми ми каза 6 месеца.

# 745
  • Мнения: 1 530
моите бяха преди шест месеца и половина преди раждането и ми ги признаха

# 746
  • Мнения: X
Моите също бяха правени в началото на бременността и си минах с тях.

# 747
  • Мнения: 89
Благодаря момичета, и аз питах в кабинета им -6 месеца потвърдиха.

# 748
  • София
  • Мнения: 629
Знаете ли след колко време излиза резултатът от цитонамазка в Токуда?

# 749
  • Мнения: 1 530
За три дни е готова цитонамазката.

Имате ли мнения за доктор Гроздева детски гастроентеролог.

Димитров кога е отпуска някой знае ли ?

Общи условия

Активация на акаунт