Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 347

  • 86 261
  • 744
  •   1
Отговори
# 15
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Мариана, благодаря за новата тема! bouquet
Идвам и аз, както съм ви казвала ми е приятно да чета при вас Peace

Още доглеждам серията, но нещата са толкова заплетени и потънали в мръсотия, че не знам кой и от къде ще започне да подрежда пъзела. Едно е сигурно, отмъщението е в ход.

# 16
  • Мнения: 20 905


Чакам с нетърпение и този герой/актьор. Heart Eyes

Благодаря за новите снимки. smile3525

# 17
  • Мнения: 1 469


Страхотна нова снимка, дано ни пусне още тази фотографка Heart Eyes
Хармония Hug радвам се, че бързо се върна Heart Eyes

Hushpuppy wavey Hug

# 18
  • Мнения: 23 217


Момичета  Two Hearts супер ще е да пуснат оригиналните снимки направени за интервюто...

Тануша  Two Hearts едва сега се възползвам за кафе-пауза. А колажите са страхотни.

Мари  Two Hearts всичко забелязваме... дори вчера си "свалих" моя аватар - пък ти днес си с друг...

Каталея  Two Hearts мисля, че Даахан няма да се настрои бързо на романтична вълна. За него сега е важно кой стои зад ограбените му години.

Hushpuppy  Two Hearts  нещата наистина са доста заплетени, но само за Даахан. Ние /зрителите/ знаем кой е отговорен за всичко.

# 19
  • Мнения: 1 469


Цитат
I hope he will get an instagram account and his fans will be relax #enginakyürek 

Това е написала фотографката под снимката Laughing "Надявам се той да си направи Инстаграм, за да се успокоят феновете му", но не знам юмрука за какво го е сложила Laughing Тя явно досега не се е сблъсквала с феновете на Енгин, да види какво е фенска любов...но основно и се благодари,това е хубаво за нея Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 285



   Добър ден, Момичета! wavey

Днес пък било Атанасовден. Честито на празнуващите и да са живи и здрави! newsm51
Той тоя Януари е,  като че ли най-празничният  месец в годината, та по нов стил, та по стар
стил, то няма ден без празник. Ама аз нали съм фен на казаното от Мечо Пух - "Колкото
повече - толкова повече" и не възразявам. newsm09

Снощи пропуснах купона - голямото раздвижване в темата е имало, че дори и именничка.


Скрит текст:
Дунелия, Честит празник! /По добре късно от колкото никога/
Изпращам ти тази сладка  цветарка, позакъсня милата, но е от времето. Grinning




Оставих ви на 46-47 страница, а днес ви намирам в нова тема.  Гостувах на малката дъщеря
с преспиване и сега четох, четох и си доставих удоволствие разбира се. newsm53 newsm51
Не, че не бях с телефона си, но се вслушах в думите на Енгин - спрях му звука и го обърнах.
Не исках да съм срещу децата си на масата, а да не съм с тях. Нали така беше?

Затова чак сега казвам да ни е честита новата тема и всички прекрасни пожелания от Марта
и вас да станат реалност. newsm51
Синсерита - благодаря сърдечно за хубавите думи. Радвам се, че съм те впечатлила и заинтриговала,
но ме засрамваш. Аз съм си такава, като ми дойде "мислата",  - пиша, а като не се сетя какво да
кажа - мълча.  Голяма шегаджийка си - аз в ролята на журналистка. Joy Joy Joy
Преди две години децата ми подариха екскурзия до Истанбул, но поради така стеклите се
обстоятелства се разминах само с Одрин. Не, че у нас съм застрахована, но вече и желание
нямам да посетя този мегаполис. newsm03
Радвам се много, че атмосферата в темата е задушевна и ми е приятно, както преди доста време.
Аз влизам тук да се забавлявам, да се откъсна за малко от действителността и да се разтоваря,
а не да се натоварвам допълнително.
Дори да не мислим еднакво относно развитието на действието в сериала да го споделяме с
уважение към чувствата на другите. Убедена съм, че просто практически е невъзможно
всички да виждаме всичко с едни и същи очи. Всеки наблюдава фактите, но ги пречупва през
призмата на своя поглед. Нека всеки отстоява мнението си и виждането си така, както го
чувства, само да не наранява душата на някого от нас.
Искам да благодаря на всички за споделеното докато ме нямаше - Марта, Марианка, Синсерита,
Дунелия, Каталея, Мари, Хаяско, Танюша  и новоприсъединилата се към нас Hushpuppy.
А на Хармония да кажа, пропуснала си, че ще ни липсва и логичното, не само лаконичното.  newsm51

Уж само да ви поздравя с новата тема, пък то пак се олях. Joy Joy Joy

Лек, успешен и усмихнат януарски празничен ден и до утре. Часът и мястото на срещата
са известни.   newsm51 newsm51 newsm51

# 21
  • Мнения: 3 243
Марта Hug извинявай ако заради мен си си свалила аватара!



И аз искам същото Марта!

# 22
  • Мнения: 1 469


На вечерята...дори зелевите сърмички на майка му (ах,как обичам и аз такива) не го накараха да се зарадва поне малко...насила се помъчи да се усмихне Sad

Цитат
Не, че не бях с телефона си, но се вслушах в думите на Енгин - спрях му звука и го обърнах.
Не исках да съм срещу децата си на масата, а да не съм с тях. Нали така беше?

Така трябва да е Комет newsm10 Енгин е напълно прав, всички трябва да постъпваме така...А в днешно време сме някъде с хора, но всеки си рови в телефона...

# 23
  • Пловдив
  • Мнения: 34 054


Да не забравим, тази вечер от 21,00 турско време(20,00 наше), ще има акция в туитър. Да подкрепим сериала ни. Хаштага - #ÖleneKadar.

# 24
  • Мнения: 3 243


Дали Енгин ще присъства на премиерата на филма на Толга?Искрено се  надявам ,
дано не е на снимачната площадка тогава.Премиерата май ще  е тази вечер.




Работят.

# 25
  • Мнения: 374
Момичета  wavey


Мале кв'а съм повлекана
все последна на мегдана
Тема нова е изгряла, newsm51
кака, пак е закъсняла Embarassed

Но ви следвам без да спирам
тука всичко си намирам
Който иска, ще се връща
-хубаво е в тази Къща Heart Eyes






От тези двамата очаквам çoooook aşk- Е, че ще бъде на фона на големи терзания е повече от ясно, иначе просто губи смисъл. Предвкусвам нещо драматично и изпепеляващо... Heart Eyes
Керим въскреси любовта от пепелта, Йомер я завоюва, а какво ще ни поднесе Даахан? newsm78 .Трезв ум, борейки се с чувствата си предполагам. Тази, която те е обрекла и в същото време ти връща живота, тази, която вероятно ще изгаря сърцето ти, но ще виси, като дамоклев меч над желанието ти за мъст и  справедливост. Много мисли и предположения, ми се въртят, но без драматична любов, няма да ни се размине- за радост, разбира се.

# 26
  • Мнения: 3 243



               https://youtu.be/e8_zOQnnaQE

Събрани кадри на фона на руска музика,супер клипче.

# 27
  • Мнения: 1 469


Цитат
Дали Енгин ще присъства на премиерата на филма на Толга?Искрено се  надявам ,
дано не е на снимачната площадка тогава.Премиерата май ще  е тази вечер.


Дано да отиде, Мари! Но ако се налага да снимат тази вечер, няма как. Иначе Енгин и Толга са много добри приятели и той не би пропуснал тази премиера.

Довечера в 21 ч съм в Туитър, дано да имаме нови снимки, силно се надявам Heart Eyes

# 28
  • Пловдив
  • Мнения: 34 054


Момичета, страхотно колажче.
Четохме, че Селви ще го "направлява" в едно инфо. Толкова убедителни са думите на Даахан: Ще открия онези, които направиха това, начело със свидетеля! Съвестта и любовта май ще имат сблъсък.

# 29
  • Once there was a Hushpuppy...
  • Мнения: 12 365
Момичета Hug

Наистина и аз не мога да се помиря с тези 11 години, множко са....нещо са се увлякли сценаристите, не можаха ли да ги направят 2-3-4....то, пък бива, бива ooooh! Съсипали са Дахан, сега гласът на гузната съвест на нашето момиче проговори и го спаси. И то, не чрез самопризнание за не верни показания, а чрез намиране на други улики. Много сложно са го завъртяли сюжета Hug

Общи условия

Активация на акаунт