Енгин Акюрек в Ölene kadar/До живот, нови и стари проекти – Тема 347

  • 86 279
  • 744
  •   1
Отговори
# 720
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


https://twitter.com/okanbugun/status/826707504465846274

Стартираха първи в своя клас за 2017 г!
С публикуваните сериали и програми през януари, канал АТВ е най-гледаният канал във всички категории.

# 721
  • Мнения: 20 905


Как се омайват..Не и завиждам на Селви, че в тези трепетни моменти, истината е скрита..

Кой ли не крие от Дахан, с изключение на семейството му, и надявам се много за Мехмет.

Как ще я намери справедливостта/Дахан/. newsm78 Освен лагера на "змиите"да се пропука. Thinking

# 722
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


От админката на Ölene Kadar - Ayzat Zholdasova:

Всички знаем за слуховете колко е капризна Фахрие...
Вчера зададох този въпрос на един от работниците, който най-често е край главните актьори и той ми каза:
"Няма нищо такова. Поне аз не съм видял. Изключително сърдечна актриса. Ние отговаряме за едно устройство, един от нас го държи. Няколко пъти се случи така, че ударихме Фахрие по ръката, но тя не каза нищо (макар че, можеше да ни предупреди да внимаваме, имаше право) и просто продължи. Наше задължение е да не им пречим и да не им разваляме концентрацията. Работил съм и в други сериали, винаги е имало проблем с това. Една актриса (не ѝ казва името) за малко да ме удари за подобна неволна грешка. Но с Фахрие и Енгин нямаме никакви проблеми. Бате Енгин е голям шегаджия. Много е приятно да се работи с него."
Скрит текст:
Все мы знаем, что выходили новости о капризах Эф...
Вчера спросила об этом у работника, который больше всего находится рядом с ГГ. Он ответил:
"Ничего подобного нет. По крайне мере, я не видел ничего такого. Вполне теплая актриса. У нас есть одно устройство, вот его держит один из нас, несколько раз мы ударили рукой Фахрийе, она ничего не сказала(хотя могла нас предупредить и имела право на это) и просто дальше продолжила. Мы обязаны не сбивать их и портить концентрацию, когда я раньше работал в других сериалах, всегда были с этим проблемы, одна актриса(имя не сказал) чуть ли не ударила из-за нечаянной ошибки. А с Фахрийе и Энгином у нас никаких проблем нет. Брат Энгин шутник у нас. С ними очень хорошо работается"



И в туитър феновете са забелязали жилетката.

# 723
  • Мнения: 20 905


От админката на Ölene Kadar - Ayzat Zholdasova:

Всички знаем за слуховете колко е капризна Фахрие...
Вчера зададох този въпрос на един от работниците, който най-често е край главните актьори и той ми каза:
"Няма нищо такова. Поне аз не съм видял. Изключително сърдечна актриса. Ние отговаряме за едно устройство, един от нас го държи. Няколко пъти се случи така, че ударихме Фахрие по ръката, но тя не каза нищо (макар че, можеше да ни предупреди да внимаваме, имаше право) и просто продължи. Наше задължение е да не им пречим и да не им разваляме концентрацията. Работил съм и в други сериали, винаги е имало проблем с това. Една актриса (не ѝ казва името) за малко да ме удари за подобна неволна грешка. Но с Фахрие и Енгин нямаме никакви проблеми. Бате Енгин е голям шегаджия. Много е приятно да се работи с него."
Скрит текст:
Все мы знаем, что выходили новости о капризах Эф...
Вчера спросила об этом у работника, который больше всего находится рядом с ГГ. Он ответил:
"Ничего подобного нет. По крайне мере, я не видел ничего такого. Вполне теплая актриса. У нас есть одно устройство, вот его держит один из нас, несколько раз мы ударили рукой Фахрийе, она ничего не сказала(хотя могла нас предупредить и имела право на это) и просто дальше продолжила. Мы обязаны не сбивать их и портить концентрацию, когда я раньше работал в других сериалах, всегда были с этим проблемы, одна актриса(имя не сказал) чуть ли не ударила из-за нечаянной ошибки. А с Фахрийе и Энгином у нас никаких проблем нет. Брат Энгин шутник у нас. С ними очень хорошо работается"



И в туитър феновете са забелязали жилетката.
smile3525

За жилетката нали ти предположи след края на серията.Но очквахме безсъзнание, заради удара в камъка.


# 724
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


Заваляха и колажи...

# 725
  • Мнения: 3 243


Така и трябва да бъде, колектива трябва да се сработва
за да върви работата, а не да се проявяват капризи.
А Енгин кой знай какви майтапи им хвърля за да ги
обедни. Добре, че е бил с бронежилетка!

Последна редакция: ср, 01 фев 2017, 15:02 от mari52

# 726
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


Днес почиват, не снимат част от актьорите: Енгин, Фахрие, Тансу и Кадрие.
Другата група актьори, снимат в дома на Берил - естествено Гюлджан е на снимки...

# 727
  • Мнения: 20 905


Всички като че ли сме ранени. Thinking

# 728
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


https://www.instagram.com/p/BP-JBcXFPPy/?taken-by=sarpablo11

Сарп Левендоолу пусна в инстаграма си кратко видео - как Дидем си пее по време на снимки.




И Дидем пусна снимка от сета днес.



https://www.gecce.com/video-olene-kadar-4-bolum-fragmani

gecce отразиха трейлър 1 към епизод 4 на "До живот".




Постер на "До живот" за международното изложение в Дубай. Започва в края на февруари, изложението.

# 729
  • Мнения: 20 905


Да пускат втори трейлър вече...

# 730
  • Мнения: 23 280


Здравейте момичета  Two Hearts

Имаме снимки и озет към 4 серия  newsm10

Значи имаме повърхностна рана на лявата ръка, а явно и падането върху камъка няма да е сериозно...

Защо ми се струват ядосани и двамата. Селви, че Даахан продължава да се забърква в неприятности, а той, че тя го следи и крие нещо... Утре ще разберем.  И какво би преобърнало живота на Даахан още повече от това което е в момента. Да разбера за детето - само такава новина би го впечатлила...

# 731
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129




harmonia_dd, не знам този път ще имаме ли втори трейлър, но утре се надявам да пуснат Sneak Peek/Надзъртане - така наречената изненада.

# 732
  • Мнения: 20 905


Да го пуснат днес, това надзъртане. Thinking

Последна редакция: ср, 01 фев 2017, 19:48 от harmonia_dd

# 733
  • Пловдив
  • Мнения: 34 129


Чилийките вече се активираха - искат да се закупи и излъчи при тях "До живот". Пишат до  MEGA TVN Canal 13: "Какво чакаме Чили за да закупим "Вечен" - търговското име за международна продажба на "До живот". Вече са го придобили в Близкия Изток и Югоизточна Азия.
По информация в туитър, "До живот" към момента е закупен от Обединените Арабски Емирства, Египет, Ливан, Малайзия и Индонезия.

# 734
  • Мнения: 20 905


Чилийките вече се активираха - искат да се закупи и излъчи при тях "До живот". Пишат до  MEGA TVN Canal 13: "Какво чакаме Чили за да закупим "Вечен" - търговското име за международна продажба на "До живот". Вече са го придобили в Близкия Изток и Югоизточна Азия.
По информация в туитър, "До живот" към момента е закупен от Обединените Арабски Емирства, Египет, Ливан, Малайзия и Индонезия.


 smile3525

Мноого темпераментни. Grinning



Дахан е много замислен от случилото се.

Общи условия

Активация на акаунт