"София - Ден и Нощ" - 19

  • 63 548
  • 734
  •   1
Отговори
# 360
  • Мнения: 381
а да да хахаххах , не съм разбрала

# 361
  • Мнения: 13
И като и видя гадния пиърсинг на клюицата. Иначе съм фен на татуси, пиърсинги, ама на тази седи противно

Може ли снимка къде се вижда, понеже на мен ми стана интересно и търсих, но не намерих къде сте го видели Simple Smile . Да кажа ин аз за ДанЮ... откога стана позитивен и весел, че да дава съвети на Зара как трябва да гледа положително на нещата???  hahaha

# 362
  • Gotham City
  • Мнения: 6 788
И като и видя гадния пиърсинг на клюицата. Иначе съм фен на татуси, пиърсинги, ама на тази седи противно

Може ли снимка къде се вижда, понеже на мен ми стана интересно и търсих, но не намерих къде сте го видели Simple Smile . Да кажа ин аз за ДанЮ... откога стана позитивен и весел, че да дава съвети на Зара как трябва да гледа положително на нещата???  hahaha


Тук на около 01:20
https://www.vbox7.com/play:fcc445d2ed

# 363
  • София
  • Мнения: 9 977
И като и видя гадния пиърсинг на клюицата. Иначе съм фен на татуси, пиърсинги, ама на тази седи противно

Може ли снимка къде се вижда, понеже на мен ми стана интересно и търсих, но не намерих къде сте го видели Simple Smile . Да кажа ин аз за ДанЮ... откога стана позитивен и весел, че да дава съвети на Зара как трябва да гледа положително на нещата???  hahaha


Тук на около 01:20
https://www.vbox7.com/play:fcc445d2ed
Баси грозотията...
Изобщо не й отива. Naughty

# 364
  • Sofia
  • Мнения: 26 683
 Shocked не съм виждала досега на това място да се дупчат ooooh! Sick

# 365
  • Мнения: 1 831
Въобще не бях забелязала пиърсинга там #Crazy Много странно място и аз не съм виждала там да се дупчат .На мен не ми е симпатична ,ама не ми е и грозна.
Райчето кога ще се връща в сериала,много на сериозно се е взела актрисата.КОлко хора очакват завръщането й ,то сега само се загатна с това телефонно обаждане.

# 366
  • Мнения: 1 497
Не искам Рая да се връща. Не че не я харесвам чак толкова, но отношенията им с Дани са тъпи и грозни. Те се изпонатаковаха с който им падне пред очите си и изведнъж "Ние сме един за друг". Ми като сте един за друг взимайте се и се разкарайте. Ако се върне Рая, ще почнат пак едни драми, Даню пак ще гледа като издоен мопс 100 серии и накрая пак ще е нищо, защото очевидно целта на сериала е да няма щастливо обвързани за дълго време хора. На мен Михаела ми е симпатична, нормална е, държи се адекватно, не врещи, не истерясва, изобщо ми е свежарка и сладурка. Дано покрай Даню да не се скапе и тя. Верно, устните са потресаващи, но има стил и визия и готин характер. Дано не се остави Данювеца да я смачка с простотии и негативизъм, както направи с Галя.

# 367
  • Мнения: 6 736
Ох, Мега-голяма скица си, умрях да се хиля! Joy  Joy
Иначе-да, и аз мисля така. Peace

# 368
  • Мнения: X
+100  за издоения мопс  Joy hahaha

# 369
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен!  Hug За пръв път се включвам по темата, до сега само ви четях.

Най-дразнещо и на мен ми е това, че при всяка двойка все става някаква драма. Митко и Надето май се задържаха най-дълго, без обичайните драми.  Laughing

# 370
# 371
  • Мнения: 6 282
Нов съквартирант ,кой ли ще е той  Thinking

# 372
  • Sofia
  • Мнения: 15 638
   Е, да не би Калина да реши да остане за постоянно в квартирата? Thinking Обаче, това с "неочаквания съквартирант" не ми се връзва. Едва ли ще е тя, всъщност...

# 373
  • София
  • Мнения: 1 447
Аз мисля,че не е нов съквартирант,а някой от старите ще се върне.Така го разбрах аз  newsm78

# 374
  • Мнения: 5 732
Сега да вземе да се върне Сабина hahaha

Със Зара ще са партия срещу Михаела Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт